Líbánky na Jadranu v podání Holubové a Klepla

19.10.2017 20:29:14 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Líbánky na Jadranu v podání Holubové a Klepla

Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování a šnorchlování, i o každodennosti společného života. Tak zněl popis představení Patrika Hartla Líbánky na Jadranu, které do Jablonce přivezlo Studio Dva Divadlo Praha.

Návštěvníci zaplnili jablonecký kulturní stánek doslova do posledního místečka, a to včetně míst k stání. Tentokrát se přišli do divadla zasmát. To se jim dařilo téměř bez přestávky prakticky po celý večer, a to nejen díky vtipným dialogům a gagům, ale především i díky hereckému obsazení.

Eva Holubová a Bob Klepl, coby stárnoucí manželé, si jedou na Jadran zkusit, jak se jim bude žít v důchodu, až na sebe budou mít ´moře času´. Jak se do jejich života promítnou radosti a starosti mileneckého páru- Marika Šoposká a Štěpán Benoni, však ukáží hned první dny v kempu.

Eva Holubová s Bobem Kleplem na sebe zkrátka slyší, jejich vzájemné jiskření je nezpochybnitelné a skutečně navozují pocit, že spolu strávili celý život. Opomenout nelze ani jejich blízký kontakt s publikem, který mnohé zúčastněné na jedné straně až šokoval a na straně druhé neskutečně pobavil. Klobouk ovšem smekáme i před výkony mladé dvojice, v níž exceluje především Marika Šoposká svým velmi přirozeným a lehkým způsobem hraní. A její chorvatský song nemá chybu.

Líbánky na Jadranu jsou především skvělou oddychovkou, protagonisté sem však dokázali vnést rysy běžného života každého z nás a tak jsme tu a tam v divadle zaslechli- "to je jak u nás doma" a před divadlem se páry loučily hláškami z právě zhlédnuté hry. „Bál jsem se, že půjde o napodobeninu Účastníků zájezdu, ale naštěstí jsem se spletl. Ač ve stejném prostředí, jedná se o jinou linii příběhu, která mě i manželku doslova odvařila," uvedl po skončení programu padesátiletý podnikatel z Tanvaldu, kterému patřil jeden z nejhlasitějších smíchů v napěchovaném a ovacemi se otřásajícím divadle.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec v říjnu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Turistika na Semilsku přenese do časů vzniku Riegrovy stezky

Výstava Turistika na Semilsku přenese do časů vzniku Riegrovy stezky

Novou výstavu Turistika na Semilsku - 110 let Riegrovy stezky a Klubu českých turistů otevřou v semilském muzeu. Díky velkoformátovým historickým fotografiím a dalším dobovým materiálům vás tato výstava přenese do časů výstavby Riegrovy stezky. Zároveň připomene činnost Klubu českých turistů v Semilech od jeho vzniku až dodnes. Další informace

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

JKL Desná pořádá MČR ve skoku na lyžích a RKZ v severské kombinaci
Po tragické nehodě u Jítravy zemřeli dva lidé
I.A třída: Pěnčín i Jenišovice odjely ze hřišť soupeřů s výpraskem
Do participativního rozpočtu města Jablonec postoupilo 23 projektů
U požáru uskladněného odpadu zasahují liberečtí hasiči

Nejčtenější články

18.09.: Zastupitelé Jablonce odvolali primátora Kroupu
18.09.: V Desné byla autem sražena chodkyně
18.09.: Novým primátorem Jablonce zvolen Jiří Čeřovský

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn