Letní souznění na Slunkách nabídne tu pravou prázdninovou atmosféru

23.07.2019 10:30:35 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Letní souznění na Slunkách nabídne tu pravou prázdninovou atmosféru

Chcete zažít ten pravý prázdninový mejdan plný skvělé hudby, výborných drinků, a té nejlepší letní atmosféry? Tak přesně takový zážitek vás čeká na přelomu července a srpna na jablonecké přehradě. Sluneční lázně totiž 27. července budou hostit kapely par excelence, konkrétně se na akci, zvané Letní souznění na Slunkách sejdou kapely Vltavín, Životu a ABBA Stars, které od 17 hodin rozezní oblíbené místo nejen Jablonečanů těmi nejlepšími letními peckami.

Všechna tři seskupení budou hrát samozřejmě k tanci i poslechu, personál Slunek přidá ty nejlepší alko i nealko drinky, chybět nebudou oblíbené pochutiny a krom kuchaře se prý pilně připravuje i oblíbený papoušek, který se údajně chystá každého hosta osobně pozdravit.

Pokud patříte k těm, kteří chtějí vědět o účinkujících trochu víc, přinášíme vám i malé nahlédnutí „pod kůži" všech tří kapel.

Vltavím je liberecký acoustic big beat s Romanem Pirochem, Jiřím Šimkem a Davidem Turkem, který více než dvacet let hraje písně z vlastní dílny. Vydali pět CD a známí jsou nejen z hospůdek a klubů, ale i z festivalů, mezi něž patří Stodola Michala Tučného v Hošticích a další. Hráli s Wabi Daňkem, Václavem Neckářem, Věrou Martinovou, Jaroslavem Samsonem Lenkem a dalšími. Jejich koncerty se těší velké a neutuchající oblibě. V rámci prázdninové akce zazní průřez jejich tvorbou i novinky, a to ve dvouhodinovém pásmu.

Životu je hudební skupina, kterou tvoří dle slov kapelníka normální kluci z Liberce. Radim Šlechta, Martin Sluka, Petr Malý a Vojta Peterka s sebou na Slunky přivezou rockem řízlý pop, který prý spolehlivě rozparádí nejen je, ale i publikum. Kapela debutovala singlem Odnikud, který je příjemný, melodický a jak sami tvůrci říkají, lehký a vzdušný. Životu ho natočili ve studiu Resound, které se podílelo na tvorbě zpěvačky Lenny, nebo kapely Mirai. O tom, že se kluci na pódiu snaží zaujmout všemi možnými prostředky, že jsou jejich koncerty neuvěřitelně energické a hudba přitom příjemně melodická se můžete přijít přesvědčiti vy.

Posledním seskupením letní jablonecké parády je ABBA Stars, slavící letos patnácté výročí na scéně. ABBa Stars je tvořena Danem Dobiášem, Beatricí Todorovou, Michalem Vaňkem, Petrou Peterovou, Lucií Vaškových a Genny Ciatti. Od doby svého vzniku se postupně vypracovala až na dnešní post, kdy je jednou z nejúspěšnějších světových revivalových kapel, odehrála přes 1500 vystoupení u nás i v zahraničí a získala si respekt nejen posluchačů, ale i kritiků. Na svém kontě mají dvě CD, mnoho televizních vystoupení i zisk zajímavých ocenění, mezi nimiž nesmíme zapomenout na TF1 francouzské televize, a to v soutěži Nejvěrnější dvojníci světa. Koncert Abba Stars bude právem patřit ke zlatému hřebu prázdninové bombamusicparty. Zveme vás všechny, bude to stát za to.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hudební léto 2019 aneb Přehled koncertů a festivalů na Jablonecku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci nad Jizerou rozsvítí vánoční strom už 23. listopadu

Městský úřad v Jablonci nad Jizerou, místní dobrovolné spolky a Katolická farnost zvou na slavnostní rozsvícení Vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 14 hodin v Pilišťatech u hájenky. Více podrobností

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons
U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
Bezpečně na silnice se zimními pneumatikami
Zlepšení béčka Bižuterie i v krajském přeboru
Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí
19.11.: Pozvánka na již devátý ročník Charitativního zumba maratonu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn