Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu

21.06.2019 19:21:16 | Autor: Petra Handlířová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu

V pátek 21. června 2019 zahájí filmoví fandové sezonu Letního kina v Jablonci nad Nisou. V rámci facebookové ankety diváci vybrali film Teroristka s fenomenální Ivou Janžurovou. Brána areálu bude pro diváky otevřena už od 20 hodin a čas před začátkem filmu ve 22.00 si návštěvníci mohou užít s dobrým jídlem i pitím.

Filmové léto odstartuje letošní novinka od tvůrců Teorie tygra, černá komedie Teroristka. Představí se skvělá Iva Janžurová jako učitelka na penzi Marie, která si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla (Martin Hofmann) nepomůže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co většinu z nás občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudíme. Brzy však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky - přesto, že jí bývalý žák, momentálně v podmínce (Pavel Liška), dává cenné životní rady: „Kriminalita jenom vypadá jednoduše, paní učitelko, ale pak se dycky něco posere."

Čekání na promítání zpříjemní návštěvníkům reprodukovaná hudba a pestrý výběr občerstvení. "Na své si přijdou milovníci vína, které čeká degustace vín Jihoafrické republiky, pivaře chceme nalákat na regionální produkci Beranova pivovaru z Trávníčku," láká vedoucí Kin Jablonec nad Nisou Adam Gody Kocián. K zakousnutí budou speciality z grilu či bramborové spirálky a samozřejmě nemůže chybět stylový pop-corn. Prvních sto návštěvníků přivítá welcome drink.

Letní kino v Jablonci nad Nisou je oblíbeným zpestřením letní kulturní sezóny pro celou rodinu, vítáni jsou i ukáznění psí společníci. Kinotým je připraven i na nepřízeň počasí a k zapůjčení jsou zde deky i deštníky.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 13. do 26. června

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci funguje projekt Nezakopni o paragraf

Jablonec získal účelovou dotaci přesahující 30 tisíc korun z Dotačního fondu Libereckého kraje. Finance jsou určené na projekt prevence kriminality nazvaný Nezakopni o paragraf 2019. „Prostřednictvím projektu Nezakopni o paragraf 2019 chceme pomoci dětem, které se dostaly do střetu se zákonem, těžko se začleňují, nebo mají problémy výchovné," řekl náměstek primátora pro oblast sociální, zdravotní a humanitní David Mánek a dodal, že projekt má vést ke snížení rizikového chování a recidivy dětí. Celkové náklady projektu jsou necelých 52 tisíc korun, dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje, z programu Prevence kriminality, činí 34 tisíc korun. Zbylých bezmála 18 tisíc zaplatí Jablonec z městské kasy. Projektu se v květnu zúčastnili žáci ze základní školy v Kamenné ulici.

Krakonošovy letní podvečery popatnácté na jilemnickém náměstí

V polovině července patří Masarykovo náměstí a nádvoří zámku v Jilemnici už pravidelně na čtyři dny velké regionální kulturní přehlídce nazvané Krakonošovy letní podvečery. Letos tuto akci již popatnácté pořádá Jilemnicko - svazek obcí od středy 17. do soboty 20. července. Podrobný článek na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krakonoši došla trpělivost s lidskými odpadky! Od 1. srpna uzavře hory
Obrazem: Závod veteránů Okolo Elišky 2019
Nejen o Rallye Dakar bude povídat Milan Engel
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Dobrodružství s přírodou
Při nehodě čtyř aut v Krásné Studánce zemřel jeden člověk

Nejčtenější články

14.07.: Obrazem: Letní hasičská country zábava v Tanvaldě
14.07.: Obrazem: Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Jablonec B
14.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn