Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu

21.06.2019 19:21:16 | Autor: Petra Handlířová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu

V pátek 21. června 2019 zahájí filmoví fandové sezonu Letního kina v Jablonci nad Nisou. V rámci facebookové ankety diváci vybrali film Teroristka s fenomenální Ivou Janžurovou. Brána areálu bude pro diváky otevřena už od 20 hodin a čas před začátkem filmu ve 22.00 si návštěvníci mohou užít s dobrým jídlem i pitím.

Filmové léto odstartuje letošní novinka od tvůrců Teorie tygra, černá komedie Teroristka. Představí se skvělá Iva Janžurová jako učitelka na penzi Marie, která si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla (Martin Hofmann) nepomůže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co většinu z nás občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudíme. Brzy však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky - přesto, že jí bývalý žák, momentálně v podmínce (Pavel Liška), dává cenné životní rady: „Kriminalita jenom vypadá jednoduše, paní učitelko, ale pak se dycky něco posere."

Čekání na promítání zpříjemní návštěvníkům reprodukovaná hudba a pestrý výběr občerstvení. "Na své si přijdou milovníci vína, které čeká degustace vín Jihoafrické republiky, pivaře chceme nalákat na regionální produkci Beranova pivovaru z Trávníčku," láká vedoucí Kin Jablonec nad Nisou Adam Gody Kocián. K zakousnutí budou speciality z grilu či bramborové spirálky a samozřejmě nemůže chybět stylový pop-corn. Prvních sto návštěvníků přivítá welcome drink.

Letní kino v Jablonci nad Nisou je oblíbeným zpestřením letní kulturní sezóny pro celou rodinu, vítáni jsou i ukáznění psí společníci. Kinotým je připraven i na nepřízeň počasí a k zapůjčení jsou zde deky i deštníky.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 13. do 26. června

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
17.10.: Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn