Kriminalisté žádají o pomoc s identifikací ženy, která zemřela v Janově

04.12.2015 20:24:30 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Janov nad Nisou,Jablonecko

Kriminalisté žádají o pomoc s identifikací ženy, která zemřela v Janově

Kriminalisté žádají o pomoc při zjišťování totožnosti neznámé ženy, která byla více jak před dvěma lety nalezena mrtvá v lesním porostu v katastru obce Janov nad Nisou. Nyní mají k dispozici koncept rekonstrukce její přibližné podoby.

Dne 29. 8. 2013 byla v lesním porostu katastru obce Janov nad Nisou náhodným kolemjdoucím nalezena mrtvola ženy ve značném stádiu rozkladu. Jednalo se v té době v podstatě již o kosterní nález, v době kterého měla zemřelá žena na sobě toto oblečení: Černá zimní bunda se zapínáním na zip, na pravé a levé horní straně bundy kapsa se zavíráním na zip, bunda v pase zúžená. Na vnitřní části límce byla růžová cedulka s nápisem ew-club, velikost bundy S. Dále měla na sobě svetr s dlouhými rukávy růžové barvy, na svetru se nacházely různá písmena tmavé barvy, na vnitřní straně límce modrá cedulka s nápisem B. Lite New Fashion, velikost svetru M/L. Byla nalezena i tmavá bunda s límcem s dlouhým rukávem a se zapínáním na zip, od límce dolů směrem k prsům je na obou stranách pruh červené nebo růžové barvy, na vnitřní straně límce je modrá cedulka s nápisem X Fact, pod kterým je číslice 152. na nohách měla žena zimní kotníčkové boty modré barvy, po obvodu podrážky se nacházel šedý a bílý pruh, velikost podrážky byla 26,5 cm. Boty šněrovací na stranách, na horní vnější straně jazyka boty a na podrážce se nachází nápis North Star.

„Během dosud probíhajícího šetření nebylo zjištěno, že by se na smrti ženy podílela druhá osoba. Kriminalistům se ovšem do současné doby nepodařilo zjistit totožnost této zemřelé ženy. Nyní mají navíc k dispozici koncept rekonstrukce její přibližné podoby zepředu a z profilu zpracovaný Antropologickým oddělením Kriminalistického ústavu v Praze. Na základě tohoto zkoumání můžeme dále uvést, že mrtvá žena byla ve věku přibližně 40 let, vysoká 163 - 167 cm, měla středně hnědé až hnědé vlasy o délce 2 - 22 cm. Pod pravým okem u kořene nosu pravděpodobně měla viditelnou jizvu," doplnila jablonecká policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Kriminalisté, vzhledem k těmto zjištěným skutečnostem, opakovaně žádají o pomoc širokou veřejnost. Kdo by z občanů na základě zveřejněné pravděpodobné podoby zemřelé ženy měl jakékoliv informace směřující ke zjištění její totožnosti, ať se osobně obrátí na kteroukoliv policejní služebnu nebo své poznatky sdělí policistům telefonicky na bezplatné lince 158, případně přímo kriminalistům na tel. č.: 974 474 467.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědky dopravní nehody v jablonecké Rýnovické ulici
Policisté hledají svědky nehody autobusu a osobáku v Jablonci
Všímavá žena pomohla nalézt pohřešovanou seniorku z Janova

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Letní turistické autobusy Český ráj

Již 22. sezonu mají návštěvníci Českého ráje od května do září možnost využívat letní turistické autobusy. Ty se letos rozjedou na osmi linkách. „Návštěvníkům bychom určitě doporučili, aby autobusy upřednostňovali před individuální dopravou a vyhnuli se tak přetrvávajícím problémům s parkováním v nejzatíženějších místech regionu," apeluje Lucie Podařilová ze Sdružení Český ráj. Jízdní řády turistických autobusů najdou zájemci v samostatných letácích (kapesní jízdní řády), na plakátech a v turistických novinách. Turistické autobusy Český ráj jsou projektem Mikroregionu Český ráj ve spolupráci s městy a obcemi turistického regionu. Sdružení Český ráj zajišťuje propagaci projektu. Provoz autobusů je podpořen finančními prostředky Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Projekt Objevuj památky má program Třetí za polovic, sedmá zdarma

Nový program Třetí za polovic, sedmá zdarma je součástí celorepublikového projektu Objevuj památky. Na vybraných památkách, které se do programu zapojily, můžete čerpat výše uvedené slevy a zároveň se zapojit do slosování o hodnotné ceny, mezi kterými jsou i pobyty v zámeckých či hradních areálech. Na Turnovsku jsou zapojeny hned čtyři objekty (hrad Valdštejn, Zámek Svijany, Synagoga Turnov a Dlaskův statek), další objekty jsou v Českém ráji a blízkém okolí. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2020 získalo sedm oceněných
První příspěvky z nově vytvořené rezervy Covid kultura
Horská služba zachraňovala turisty pod Frýdlantským cimbuřím
Havárie vodovodu uzavřela Arbesovu ulici v Jablonci
Basketbalistky Bižuterie opět do nejvyšší soutěže juniorek

Nejčtenější články

18.06.: Bohuš Matuš sundal šátek a ukázal, že Slavíka získal právem
19.06.: Oprava plynovodu si vyžádá razantní omezení dopravy v Jablonci
18.06.: Méně vyhodíš, méně zaplatíš, vyzývá k třídění jablonecký magistrát

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn