Kriminalisté žádají o pomoc s identifikací ženy, která zemřela v Janově

04.12.2015 20:24:30 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Janov nad Nisou,Jablonecko

Kriminalisté žádají o pomoc s identifikací ženy, která zemřela v Janově

Kriminalisté žádají o pomoc při zjišťování totožnosti neznámé ženy, která byla více jak před dvěma lety nalezena mrtvá v lesním porostu v katastru obce Janov nad Nisou. Nyní mají k dispozici koncept rekonstrukce její přibližné podoby.

Dne 29. 8. 2013 byla v lesním porostu katastru obce Janov nad Nisou náhodným kolemjdoucím nalezena mrtvola ženy ve značném stádiu rozkladu. Jednalo se v té době v podstatě již o kosterní nález, v době kterého měla zemřelá žena na sobě toto oblečení: Černá zimní bunda se zapínáním na zip, na pravé a levé horní straně bundy kapsa se zavíráním na zip, bunda v pase zúžená. Na vnitřní části límce byla růžová cedulka s nápisem ew-club, velikost bundy S. Dále měla na sobě svetr s dlouhými rukávy růžové barvy, na svetru se nacházely různá písmena tmavé barvy, na vnitřní straně límce modrá cedulka s nápisem B. Lite New Fashion, velikost svetru M/L. Byla nalezena i tmavá bunda s límcem s dlouhým rukávem a se zapínáním na zip, od límce dolů směrem k prsům je na obou stranách pruh červené nebo růžové barvy, na vnitřní straně límce je modrá cedulka s nápisem X Fact, pod kterým je číslice 152. na nohách měla žena zimní kotníčkové boty modré barvy, po obvodu podrážky se nacházel šedý a bílý pruh, velikost podrážky byla 26,5 cm. Boty šněrovací na stranách, na horní vnější straně jazyka boty a na podrážce se nachází nápis North Star.

„Během dosud probíhajícího šetření nebylo zjištěno, že by se na smrti ženy podílela druhá osoba. Kriminalistům se ovšem do současné doby nepodařilo zjistit totožnost této zemřelé ženy. Nyní mají navíc k dispozici koncept rekonstrukce její přibližné podoby zepředu a z profilu zpracovaný Antropologickým oddělením Kriminalistického ústavu v Praze. Na základě tohoto zkoumání můžeme dále uvést, že mrtvá žena byla ve věku přibližně 40 let, vysoká 163 - 167 cm, měla středně hnědé až hnědé vlasy o délce 2 - 22 cm. Pod pravým okem u kořene nosu pravděpodobně měla viditelnou jizvu," doplnila jablonecká policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Kriminalisté, vzhledem k těmto zjištěným skutečnostem, opakovaně žádají o pomoc širokou veřejnost. Kdo by z občanů na základě zveřejněné pravděpodobné podoby zemřelé ženy měl jakékoliv informace směřující ke zjištění její totožnosti, ať se osobně obrátí na kteroukoliv policejní služebnu nebo své poznatky sdělí policistům telefonicky na bezplatné lince 158, případně přímo kriminalistům na tel. č.: 974 474 467.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědky dopravní nehody v jablonecké Rýnovické ulici
Policisté hledají svědky nehody autobusu a osobáku v Jablonci
Všímavá žena pomohla nalézt pohřešovanou seniorku z Janova

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pozitivní test na koronavirus zavřel jabloneckou školku
O snížení nájmu musí podnikatelé písemně požádat
Proměny míst představí putovní výstava Má vlast cestami proměn
V kořenovské výtopně zahrají tři kapely, finále obstará Fleret
Kuba a Kája děkují záchranářům po autonehodě v Polubném

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
02.07.: Kuba a Kája děkují záchranářům po autonehodě v Polubném

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn