Kraj podpořil dotací jablonecké hasiče

31.10.2016 19:49:44 | Autor: mh | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Kraj podpořil dotací jablonecké hasiče

Pro jednotky dobrovolných hasičů, které působí na území města Jablonce nad Nisou, se z krajského dotačního programu Podpory jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje podařilo získat dotaci ve výši 178 324 korun.

„Podali jsme celkem čtyři žádosti v oblasti Podpory požární ochrany a všechny čtyři projekty byly podpořeny," potvrdil Vratislav Pavlín z oddělení krizového řízení jabloneckého magistrátu. Podíl města činil celkem 131 267 korun, dotace tedy pokryla více než 55% nákladů na pořízení materiálu pro hasiče a záchranáře.

Největší položkou byl projekt na nákup čtyř souprav nový přetlakových dýchacích přístrojů PSS 3000 pro druhé výjezdové družstvo jednotky z Jabloneckých Pasek. „Díky dotaci jsme pasecké hasiče mohli ještě dovybavit záchrannými vestami a kalovým čerpadlem," doplnil Pavlín. Dále se s pomocí dotačních peněz nakupoval zdravotnický materiál - lékárničky a skládací nosítka a také potřeby pro hasiče - hliníkový nastavovací žebřík, proudnice, sací koš či přídavné mikrofony nebo zařízení pro oddělenou montáž pro vozidlo CAS 32.

Na území města Jablonec nad Nisou působí celkem tři jednotky sboru dobrovolných hasičů, které čítají celkem 61 členů. Nejpočetnější je JSDH Jablonecké Paseky Statutární město Jablonec nad Nisou dobrovolné hasiče podporuje částkou 1,3 miliony ročně z městského rozpočtu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Baráž o první ligu se Liazu Jablonec vydařila na jedničku
Pavlína Filipovská vyrazila medaili svého otce, českého krále dabingu
Provoz křižovatky Poštovní a Budovatelů se od 22. září opět obnoví
Jablonecké podzimní slavnosti se odehrají v novém kabátě
ZŠ Liberecká v Jablonci zahájila školní rok až 16. září

Nejčtenější články

14.09.: FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
15.09.: Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný
14.09.: V Muzeu Českého ráje otevřeli novou expozici Horolezectví

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn