Klienti kvitovali redukci vstupu do budovy v Komenského ulici kladně

27.10.2020 15:15:17 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Klienti kvitovali redukci vstupu do budovy v Komenského ulici kladně

V pondělí 26. října byl jablonecký magistrát, konkrétní správní odbor v Komenského ulici, nucen přistoupit k regulaci počtu přítomných klientů v budově v době úředních hodin. Ty jsou stanovené na pondělí a středu vždy v rozmezí 8-11 a 15-17 hodin.

„Vpouštěli jsme občany do úřadu jednotlivě kvůli omezené kapacitě čekáren. Vše probíhalo v klidu a lidé byli perfektní," pochvaloval si vedoucí odboru správního Petr Karlovský. Veřejnost stála poklidně ve frontě před úřadem a dodržovala dvoumetrové vzdálenosti. „V drtivé většině byli velmi disciplinovaní a dokonce nám říkali, že to máme výborně zorganizované," doplnil Karlovský, který připouští, že se vždy najde nějaký nespokojenec.

Ve stanovených úředních hodinách, platných po dobu nouzového stavu, je na odbor správní vpouštěno maximálně pět osob na jedno poschodí. „K tomuto opatření jsme museli přistoupit, protože klienti využívali oficiální úřední hodiny v maximální míře bez ohledu na akutní naléhavost vyřízení svých záležitostí," vysvětlil vedoucí odboru správního. Kromě úředních hodin je možné si v nezbytně nutných záležitostech sjednat schůzku mimo úřední hodiny, pokud však není osobní jednání opravdu nutné, pak je možné některé záležitosti vyřídit elektronicky.

Jestliže skončila platnost občanského průkazu v době nouzového stavu, je automaticky prodloužená do jeho konce. Řidičské průkazy, jimž končí platnost v těchto dnech, ji mají prodlouženou do konce března příštího roku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Vládní opatření: Zákaz vycházení v noci a prodeje po 20. hodině
Pandemie a vládní opatření omezují provoz jabloneckého magistrátu
Vláda vyhlásila nová opatření: Omezen pohyb a uzavřené obchody
Jablonecká matrika do odvolání omezuje činnost
Jablonecký magistrát zavádí úřední dny

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ Téměř 12 milionů návštěvníků se ročně vystřídá v Krkonošském národním parku, a letos to bude ještě více. Na strážce přírody jsou tak kladeny stále vyšší nároky, protože ne všichni návštěvníci se chovají tak, jak by měli. Nadace ČEZ Správě KRNAP přispěla částkou 455 500 korun na zajištění mobility strážní služby a částkou 302 500 korun na vybavení informační a strážní služby. Více podrobností

Zmírnění opatření proti koronaviru od 23. listopadu

Mezi nejdůležitější přijaté změny od 23. listopadu patří zkrácení úplného zákazu volného pohybu osob ze současných 21 hodin na dobu od 23 hodin do 4.59 druhého dne. Mezi výjimky ze zákazu nově přibude cesta zpátky do místa bydliště. Nově bude možné konat svatby, pohřby, bohoslužby či uzavření registrovaného partnerství v počtu do 20 osob. Zvýší se i limit pro shromažďování nepříbuzných osob, a to ze dvou na šest. Nově budou umožněna i náboženská shromáždění, ale opět jen do 20 osob a za dodržení nařízených hygienických opatření. V oblasti maloobchodu a služeb je umožněn také venkovní prodej vánočních stromků, kaprů a vánočních ozdob. Obchody budou moci mít otevřeno také až do 23 hodin a nově budou moci na žádost myslivců, kvůli prevenci výskytu afrického moru prasat, mít otevřeno i prodejny zbraní a střeliva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidička nedala v Jablonci U Přehrady přednost v jízdě a došlo ke střetu
O značku regionální produkt Český ráj je zájem, obdrželi ji noví výrobci
Pardubice vyhrály celorepublikové Město pro byznys, Jablonec devátý
Lovecký zámeček na Nové Louce proslavil prezidentův kancléř Šámal
Liberecký kraj požaduje kompenzaci nákladů kvůli těžbě v dole Turów

Nejčtenější články

24.11.: Opilý řidič nerespektoval v Tanvaldu zákaz jízdy a v Hamrech havaroval
25.11.: Policisté vyslyšeli výzvu a zařadili se do seznamu dárců krevní plazmy
24.11.: Hoří Jilemnická bouda na Horních Mísečkách

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn