Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v únoru

06.02.2020 10:22:31 | Autor: redakce, me | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v únoru

Přinášíme vám program kina Jas Járy Cimrmana v Tanvaldě na únor 2020. K nejzajímavějším snímkům patří 1917, Gentlemani, Tlapková patrola: Vždy ve střehu, Medvídci Boonie: Cesta do pravěku, Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) či české novinky Modelář a Chlap na střídačku.

Předprodej v pokladně kina nebo možnost rezervace na odkazu www.tanvald.cz nebo www.disdata.cz.

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v únoru 2020 uvádí:

Středa 5. 2. 19 hodin

Příliš osobní známost
Nová česko-slovenská komedie. Příběh svobodné třicátnice a její peripetie v osobním životě. Najde toho pravého? V hlavních rolích Tatiana Vilhelmová-Dyková, Petra Hřebíčková a Eliška Balzerová. Vstupné 120 Kč. Mládeži nepřístupný ( 107 )

Pátek 7. 2. 17 hodin

Velké přání
Mexický animovaný rodiný film. Na tenhle svátek žádná dušička nezapomene! Příběh dívky Salmy, která hledá svoje rodiče. České znění. Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 89 )

Sobota 8. 2. 17 hodin

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
Čínský animovaný rodinný film. Dobrodružný příběh zvířátek, které se dostali do pravěku. Podaří se jim dostat zpět domů? České znění. Vstupné 110 Kč. Mládeži nepřístupný. ( ČV - 90 )

Pátek 7. a sobota 8. 2. 19 hodin

Modelář
Nový český film režiséra Petra Zelenky. Příběh dvou kamarádů, kteří mají půjčovnu dronů. V hlavních rolích Kryštof Hádek, Jiří Mádl a Veronika Khek Kubařová. Vstupné 130 Kč. Přístupné od 12 let. ( 110 )

Středa 12. 2. 19 hodin

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Americký akční komiksový film. Harley Quinn se svou dívčí partou zachraňují malou dívku z rukou padoucha jménem Black Mask. České znění. Vstupné 140 Kč. Mládeži nepřístupný. ( ČV - 109 )

Pátek 14. a sobota 15. 2. 17 hodin

Super mazlíčci
Čínský koprodukční animovaný rodinný film. Toulavý pes Roger a jeho kamarádi zachraňují město před zlým starostou. České znění. Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 89 )

Pátek 14. a sobota 15. 2. 19 hodin

Chlap na střídačku
Nová česká romantická komedie. Co se stane, když vdaná žena domluví s milenkou manžela, že ho budou mít na střídačku? V hlavních rolích Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Iva Janžurová, Lucie Žáčková. Vstupné 130 Kč. Přístupné od 12 let 130 Kč. . ( 112 )

Středa 19. 2. 19 hodin

Chlap na střídačku
Nová česká romantická komedie. Co se stane, když vdaná žena domluví s milenkou manžela, že ho budou mít na střídačku? V hlavních rolích Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Iva Janžurová, Lucie Žáčková. Vstupné 130 Kč. Přístupné od 12 let 130 Kč. . ( 112 )

Pátek 21. 2. 19 hodin

Malé ženy
Americké romantické drama podle slavného románu. Příběh čtyř mladých sester z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého. V hlavních rolích Emma Watson, Saoirse Ronan a Meryl Streep. Vstupné 110 Kč. Mládeži přístupný. ( t - 135 )

Pátek 21. a sobota 22. 2. 17 hodin

Ježek Sonic
Americká rodinná komedie. Legenda videoher modrý a superrychlý ježek Sonic, prchá před neúnavným Doktorem Robotikem. V hlavní roli Jim Carrey. České Znění. Vstupné 110, 130 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 100 )

Sobota 22.2 19 hodin

Gentlemani
Americká akční krimi komedie režiséra Guye Ritchieho. Příběh britského drogového krále, který se snaží prodat svoje impérium. V hlavních rolích Matthew McConaughey,Colin Farrell, Hugh Grant. Vstupné 130 Kč. Mládeži nepřístupný ( t - 113 )

Pátek 28. a sobota 29. 2. 17 hodin

Tlapková patrola: Vždy ve střehu
Kanadský animovaný film. Neohrožená Tlapková parola znovu míří do kin, tentokrát v úplě novém zívodnickém filmu. České znění. Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 70 )

Pátek 28. 2. 19 hodin

Volání divočiny
Americký dobrodružný film podle románu Jacka Londona. Dobrodružný příběh odvážného psa a jeho nového přítele. V hlavní roli Harrison Fordlek. Vstupné 130 Kč. Mládeži přístupný. ( t-104)

Sobota 29. 2. 19 hodin

1917
Americké válečné drama režiséra Sama Mendese. Jedinečný epický příběh z první světové války. V hlavních rolích George MacKay, Colin Firth a Benedict Cumberbatch. Vstupné 130 Kč. Mládeži nepřístupný. ( t-119 )

Natěrač přijede pobavit diváky v Tanvaldě Kulturní akce v únoru 2020:

Čtvrtek 6. 2. 19 hodin (Kino Jas Járy Cimrmana)

Donald Churchill: Natěrač
Divadelní komedie v podání DS Vojan Desná - Mladá haluz v režži Vlaďky Kaďousovék. Vstupné 60 Kč. Pro majitele senior pasu 40 Kč. Samostatná pozvánka

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Natěrač přijede pobavit diváky v Tanvaldě
Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zahájili rekonstrukci Komenského ulice v Turnově

Kvůli kompletní rekonstrukci byla v pondělí 17. února uzavřena ulice Komenského. Stavební práce budou probíhat až do 9. září 2020. Hned v první den uzavření přišly dopravní komplikace. Řidiči své vozy totiž odstavili do zálivů autobusových zastávek v Husově ulici, kam autobusy nemohly zajet a vyložit ráno děti do školy. Více podrobností na Našem Pojizeří

Vrchol Sněžky z Polska je opět otevřen

Práce na opravě polské meteorologické stanice na Sněžce byly dokončeny. Ředitel polského Krkonošského národního parku proto s okamžitou platností otevřel trasy vedoucí na vrchol. Výstupové trasy z Polska na vrchol Sněžky bylo v pondělí nutné uzavřít s ohledem na možné riziko uvolnění plechových částí střechy meteorologické stanice. Předchozí článek k tématu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Otevření nové knihovny v Železném Brodě lákalo
KAM ZA SPORTEM: 21. 2. – 26. 2. 2020
V pondělí 2. března začne rekonstrukce křižovatky Rádelský mlýn
Regionální produkt Český ráj představuje nové nositele značky
Policie hledá svědky incidentu v centru Liberce

Nejčtenější články

19.02.: Atleti LIAZu byli na Gigantu neúspěšnějším oddílem v republice
19.02.: Střet nákladního a osobního auta u Bílého Kostela si vyžádal lidský život
20.02.: Slavnostně otevřeli pavilon intenzivní medicíny v jablonecké nemocnici

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn