Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v únoru

06.02.2020 10:22:31 | Autor: redakce, me | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v únoru

Přinášíme vám program kina Jas Járy Cimrmana v Tanvaldě na únor 2020. K nejzajímavějším snímkům patří 1917, Gentlemani, Tlapková patrola: Vždy ve střehu, Medvídci Boonie: Cesta do pravěku, Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) či české novinky Modelář a Chlap na střídačku.

Předprodej v pokladně kina nebo možnost rezervace na odkazu www.tanvald.cz nebo www.disdata.cz.

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v únoru 2020 uvádí:

Středa 5. 2. 19 hodin

Příliš osobní známost
Nová česko-slovenská komedie. Příběh svobodné třicátnice a její peripetie v osobním životě. Najde toho pravého? V hlavních rolích Tatiana Vilhelmová-Dyková, Petra Hřebíčková a Eliška Balzerová. Vstupné 120 Kč. Mládeži nepřístupný ( 107 )

Pátek 7. 2. 17 hodin

Velké přání
Mexický animovaný rodiný film. Na tenhle svátek žádná dušička nezapomene! Příběh dívky Salmy, která hledá svoje rodiče. České znění. Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 89 )

Sobota 8. 2. 17 hodin

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
Čínský animovaný rodinný film. Dobrodružný příběh zvířátek, které se dostali do pravěku. Podaří se jim dostat zpět domů? České znění. Vstupné 110 Kč. Mládeži nepřístupný. ( ČV - 90 )

Pátek 7. a sobota 8. 2. 19 hodin

Modelář
Nový český film režiséra Petra Zelenky. Příběh dvou kamarádů, kteří mají půjčovnu dronů. V hlavních rolích Kryštof Hádek, Jiří Mádl a Veronika Khek Kubařová. Vstupné 130 Kč. Přístupné od 12 let. ( 110 )

Středa 12. 2. 19 hodin

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Americký akční komiksový film. Harley Quinn se svou dívčí partou zachraňují malou dívku z rukou padoucha jménem Black Mask. České znění. Vstupné 140 Kč. Mládeži nepřístupný. ( ČV - 109 )

Pátek 14. a sobota 15. 2. 17 hodin

Super mazlíčci
Čínský koprodukční animovaný rodinný film. Toulavý pes Roger a jeho kamarádi zachraňují město před zlým starostou. České znění. Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 89 )

Pátek 14. a sobota 15. 2. 19 hodin

Chlap na střídačku
Nová česká romantická komedie. Co se stane, když vdaná žena domluví s milenkou manžela, že ho budou mít na střídačku? V hlavních rolích Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Iva Janžurová, Lucie Žáčková. Vstupné 130 Kč. Přístupné od 12 let 130 Kč. . ( 112 )

Středa 19. 2. 19 hodin

Chlap na střídačku
Nová česká romantická komedie. Co se stane, když vdaná žena domluví s milenkou manžela, že ho budou mít na střídačku? V hlavních rolích Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Iva Janžurová, Lucie Žáčková. Vstupné 130 Kč. Přístupné od 12 let 130 Kč. . ( 112 )

Pátek 21. 2. 19 hodin

Malé ženy
Americké romantické drama podle slavného románu. Příběh čtyř mladých sester z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého. V hlavních rolích Emma Watson, Saoirse Ronan a Meryl Streep. Vstupné 110 Kč. Mládeži přístupný. ( t - 135 )

Pátek 21. a sobota 22. 2. 17 hodin

Ježek Sonic
Americká rodinná komedie. Legenda videoher modrý a superrychlý ježek Sonic, prchá před neúnavným Doktorem Robotikem. V hlavní roli Jim Carrey. České Znění. Vstupné 110, 130 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 100 )

Sobota 22.2 19 hodin

Gentlemani
Americká akční krimi komedie režiséra Guye Ritchieho. Příběh britského drogového krále, který se snaží prodat svoje impérium. V hlavních rolích Matthew McConaughey,Colin Farrell, Hugh Grant. Vstupné 130 Kč. Mládeži nepřístupný ( t - 113 )

Pátek 28. a sobota 29. 2. 17 hodin

Tlapková patrola: Vždy ve střehu
Kanadský animovaný film. Neohrožená Tlapková parola znovu míří do kin, tentokrát v úplě novém zívodnickém filmu. České znění. Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 70 )

Pátek 28. 2. 19 hodin

Volání divočiny
Americký dobrodružný film podle románu Jacka Londona. Dobrodružný příběh odvážného psa a jeho nového přítele. V hlavní roli Harrison Fordlek. Vstupné 130 Kč. Mládeži přístupný. ( t-104)

Sobota 29. 2. 19 hodin

1917
Americké válečné drama režiséra Sama Mendese. Jedinečný epický příběh z první světové války. V hlavních rolích George MacKay, Colin Firth a Benedict Cumberbatch. Vstupné 130 Kč. Mládeži nepřístupný. ( t-119 )

Natěrač přijede pobavit diváky v Tanvaldě Kulturní akce v únoru 2020:

Čtvrtek 6. 2. 19 hodin (Kino Jas Járy Cimrmana)

Donald Churchill: Natěrač
Divadelní komedie v podání DS Vojan Desná - Mladá haluz v režži Vlaďky Kaďousovék. Vstupné 60 Kč. Pro majitele senior pasu 40 Kč. Samostatná pozvánka

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Natěrač přijede pobavit diváky v Tanvaldě
Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?
Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům
V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
30.05.: Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn