Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu

03.04.2016 17:29:55 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu

Přinášíme vám program kina Jas Járy Cimrmana v Tanvaldě na duben 2016. K nejzajímavějším snímkům patří Ulice Cloverfield 10, Pád Londýna, Zootropolis: Město zvířat, Lovec: Zimní válka a také české novinky Teorie tygra, Pat a Mat ve filmu a Jak básníci čekají na zázrak.

Předprodej vstupenek v pokladně kina Jas nebo možnost rezervace na odkazu www.tanvald.cz nebo www.disdata.cz. Vstupné vždy zahrnuje zákonný příplatek 1 Kč do Státního fondu kinematografie.

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu 2016 uvádí:

Pátek 1. 4. 17 hodin

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Americký komiksový film. Nová hrozba pro celé lidstvo je na spadnutí.
V hlavních rolích Ben Affleck a Henry Cavill. České znění.
Vstupné 110 Kč. Přístupné od 12 let. ( ČV - 151 )

Sobota 2. 4. 17 hodin

Barbie: Tajná agentka
Americký animovaný film. Zvláštní agentka si zaslouží zvláštní péči. Další příběh populární Barbie. České znění.
Vstupné 90, 115 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 75 )

Sobota 2. 4. 19 hodin

Teorie tygra
Nová česká komedie. Příběh muže, který si v šedesáti vzpomene, že míval své vlastní sny. I ochočení muži mohou zdivočet. V hlavních rolích Jiří Bartoška a Eliška Balzerová.
Vstupné 120 Kč. Přístupné od 12 let. ( 100 )

Středa 6. 4. 19 hodin

Grimsby
Americká bláznivá komedie. Jeho bratr je tajný agent. On fotbalový výtržník a naprostý idiot. V hlavních rolích Sacha Baron Cohen (Borat, Bruno, Diktátor) a Mark Strong.
Vstupné 100 Kč. Mládeži nepřístupný. ( t - 82 )

Pátek 8. 4. 19 hodin

Hudební předjaří
Koncert absolventů a pedagogů, komorního sboru Harmonia a tanečního oboru ZUŠ Tanvald. Koncert v rámci 60. ročníku THJ 2016. Souhrnný přehled akcí THJ 2016
Vstupné 100 Kč.

Sobota 9. 4. 17 hodin

Pat a Mat ve filmu
Dvojice „šikulů" Pat a Mat se vrací na scénu, a to rovnou v celovečerním filmu pro celou rodinu! Zbrusu nová dobrodružství dvou kutilů. 40 let nejlepší přátelé! Nový český animovaný film.
Vstupné 100 Kč. Mládeži přístupný. ( 80 )

Sobota 9. 4. 19 hodin

Teorie tygra
Nová česká komedie. Příběh muže, který si v šedesáti vzpomene, že míval své vlastní sny. I ochočení muži mohou zdivočet. V hlavních rolích Jiří Bartoška a Eliška Balzerová.
Vstupné : 120 Kč Přístupné od 12 let. ( 100 )

Středa 13. 4. 19 hodin

Ulice Cloverfield 10
Americký sci-fi thriller. Napínavý film producenta J. J. Abramse. Monstra mohou mít mnoho podob. V hlavních rolích Mary Elizabeth Winstead a John Goodman.
Vstupné 120 Kč Přístupné od 12 let. ( t - 105 )

Tanvaldské hudební jaro pokračuje klavírním koncertem Pátek 15. 4. 19 hodin

Antonín Dvořák: Slovanské tance
Slavnostní zahájení festivalu Tanvaldské hudební jaro 2016. Koncert vážné hudby. Hrají Ivan Klánský - klavír a Lukáš Klánský - klavír.
Vstupné 150 Kč. Podrobnější pozvánka

Sobota 16. 4. 17 hodin

Pat a Mat ve filmu
Dvojice „šikulů" Pat a Mat se vrací na scénu, a to rovnou v celovečerním filmu pro celou rodinu! Zbrusu nová dobrodružství dvou kutilů. 40 let nejlepší přátelé! Nový český animovaný film.
Vstupné 100 Kč. Mládeži přístupný. ( 80 )

Sobota 16. 4. 19 hodin

Jak básníci čekají na zázrak
Nová česká komedie Dušana Kleina. Tentokrát básníci čekají na zázrak. Dočkají se? Legenda se vrací po 12 letech na plátna kin! Hrají Pavel Kříž, David Matásek, Lukáš Vaculík a Tereza Brodská.
Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( 110 )

Středa 20. 4. 19 hodin

Jak básníci čekají na zázrak
Nová česká komedie Dušana Kleina. Tentokrát básníci čekají na zázrak. Dočkají se? Legenda se vrací po 12 letech na plátna kin! Hrají Pavel Kříž, David Matásek, Lukáš Vaculík a Tereza Brodská.
Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( 110 )

Pátek 22. 4. 17 hodin

Příběh lesa
Francouzský rodinný dokument o přírodě. Vzrušující koloběh života v lese, který ohromí dospělé i dětské diváky. České znění.
Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 97 )

Pátek 22. 4. 19 hodin

Pád Londýna
Americký akční film. Napínavá záchrana hořícího Londýna, který se zhroutil pod útoky teroristů. V hlavních rolích Gerard Butler, Morgan Freeman a Aaron Eckhart.
Vstupné 110 Kč. Mládeži nepřístupný. ( t - 99 )

Sobota 23. 4. 17 hodin

Zootropolis: Město zvířat
Americký rodinný animovaný film studia Disney. Veselý příběh policejního králíka ve velkém městě Zootropolis. České znění.
Vstupné 90 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 109 )

Sobota 23. 4. 19 hodin

Lovec: Zimní válka 3D
Americký dobrodružný fantasy film. Dřív než Lovec potkal Sněhurku... Volné pokračování úspěšného filmu. V hlavních rolích Chris Hemsworth, Charlize Theron a Jessica Chastain. České znění.
Vstupné 140 Kč. Přístupné od 12 let. ( ČV - 114 )

Středa 27. 4. 19 hodin

Pátá vlna
Americký sci-fi thriller. Jdou si už pro nás. Napínavá záchrana Země před útoky mimozemské civilizace. V hlavních rolích Chloë Grace Moretz, Nick Robinson a Liev Schreiber.
Vstupné 110 Kč. Přístupné od 12 let. ( t - 111 )

Pátek 29. 4. 17 hodin

Kniha džunglí
Americký rodinný velkofilm studia Disney. Nová moderní verze dobrodružství malého chlapce Mauglího podle slavné knihy Rudyarda Kiplinga. České znění.
Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 100 )

Pátek 29. 4. 19 hodin

Jak se zbavit nevěsty
Nová česká komedie. Muži mají svůj rozum, ženy svou taktiku. Příběh mladé ženy, která řeší trable s láskou. V hlavních rolích Lenka Vlasáková, David Matásek, Andrea Kerestéšová a Jaroslav Plesl.
Vstupné 110 Kč. Přístupné od 12 let. ( 89 )

Další kulturní akce v dubnu 2016:

15. 4. 9,30 hodin Kino Jas Járy Cimrmana

Kdo si hraje nezlobí 2
Dětské zábavné divadelní představení s písničkami. Hraje Divadlo Krejčíka Honzy ( Honza Vávra a Jan Pilař). Pořádá agentura SECY MUSICall.

28. 4. 19 hodin Kino Jas Járy Cimrmana

Zdeněk Podskalský: Žena v trysku století
Divadelní představení komedie Z. Podskalského. Hraje L.S.D. - Lučanský spolek divadelní. Režie představení Jana Kouřilová. Hrají : Pavla Onodiová, Nikola Kosinová, Lenka Kočová, Hana Hilleová, Ludmila Formáčková, Ivana Halamová a Jiří Krasl.
Vstupné 50 Kč.

30. 4. 20.30

Pálení čarodějnic
Hřiště Honvard. Zapálení hranice ve 20,30 h. Ohňostroj, občerstvení, hudba. Pořádá SDH Horní Tanvald, MěKK a MDC Maják Tanvald. Lampiónový průvod: od 19:00 - 19:30 hod. řazení a zapalování lampiónů (lze zakoupit i v MDC), poté společný odchod od MDC Maják na sídlišti Výšina na zapálení hranice na Honvardě.

Dvě travesti skupiny se spojily pro pořad Ženy za pultem

Připravují na květen:

3. 5. 19 hodin Kino Jas Járy Cimrmana
Travesti skupiny Screamers a Techtle Mechtle v novém zábavném pořadu Ženy za pultem. Jaro už se pomalu blíží a společně s jarem přichází i zbrusu nový zábavný pořad travesti skupin Screamers a Techtle Mechtle, který pánové tentokrát nazvali Ženy za pultem. Těšit se na Vás budou prodavačky Dolores, Lili, Paula, Halina, Stacey, a to společně s vedoucím samoobsluhy Láďou. Dorazte si i Vy nakoupit ve slevě to, co opravdu potřebujete a hlavně nikde jinde v obchodě nekoupíte - dvě hodiny smíchu a odreagování od starostí všedních dní! Vstupenky pouze do vyprodání zásob. Vstupné 270 Kč předprodej/ 290 Kč na místě v den akce. Samostatný článek

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Dvě travesti skupiny se spojily pro pořad Ženy za pultem
Tanvaldské hudební jaro zahájí klavírní koncert
Jaký program má Tanvaldské hudební jaro 2016

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hlasujte v internetové soutěži pro obnovu smržovských varhan
V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
Novinky v KRNAP: nová zonace, návštěvní řád a značení cyklotras
Další dvě žádosti o dotaci z městského programu jsou úspěšné

Nejčtenější články

29.06.: Obrazem: Maturanti z Tanvaldu si převzali svá vysvědčení
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
29.06.: Ve Vratislavicích hoří v areálu pivovaru. Zranili se dva hasiči

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn