Jsme s vámi již 10 let!

01.02.2021 17:46:19 | Autor: Jiří Endler a Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Huntířov,Příchovice,Maršovice,Pulečný,Nová Ves nad Nisou,Rádlo,Lučany nad Nisou,Rychnov u Jablonce nad Nisou,Dalešice,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Zlatá Olešnice,Jílové u Držkova,Frýdštejn,Jenišovice,Koberovy,Líšný,Loužnice,Malá Skála,Pěnčín,Radčice,Skuhrov,Vlastiboř,Zásada,Janov nad Nisou,Bedřichov,Albrechtice v Jizerských horách,Desná v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Josefův Důl,Kořenov,Bzí,Jablonec nad Nisou,Tanvald,Železný Brod,Jizerské hory,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko

Jsme s vámi již 10 let!

Zpravodajské portály ze skupiny Naše Jablonecko, s. r. o., patří mezi nejsledovanější seriózní zpravodajské weby v daných regionech. Portál Naše Jablonecko je jedničkou v počtu fanoušků na facebooku a hlavně čtenosti webu v okrese Jablonec nad Nisou, portál Naše Pojizeří totéž splňuje v okrese Semily.

Skupina Naše Jablonecko, s. r. o., existuje od konce roku 2010 a získala i bez podpory velkých finančních skupin oblibu a přízeň tisíců čtenářů. Zejména díky tomu, že přináší aktuální originální a na nikom nezávislé všeobecné regionální zpravodajství. Přinášíme kontinuální zpravodajství z fotbalu, atletiky, lyžování i většiny dalších sportů, byli jsme u mnoha kauz, nehod a objevů, přinesli mnoho rozhovorů se sportovci (Michela Mlejnková, Tomáš Portyk, A. S. Helcelet, Nikol Kučerová, Bára Hůlková, Tereza Vokálová, Zuzana Hejnová, Hana Havlíčková, Kateřina Janatová či Veronika Vítková) a osobnostmi z kultury (Jan Hřebejk, Jaroslav Rudiš, Jan Kraus, Jiří Menzel, Jiří Mádl, Olga Špátová, Jiří Strach, Ondřej Sokol nebo Tomáš Pospíšil). Za uplynulý rok jsme také přinášeli jedno z nejobsáhlejších zpravodajství o koronaviru v Libereckém kraji.

Portály Naše Jablonecko a Naše Pojizeří sleduje aktuálně v průměru 8 tisíc čtenářů denně, weby mají v součtu 15 tisíc fanoušků na facebooku, spolu s podpůrnými skupinami a profily (Naše Liberecko, Krásky z Pojizeří a Českého ráje, Jilemnicko, Jablonecko a Semilsko) je to již téměř 20 tisíc fanoušků. V roce 2020 začaly naplno fungovat i naše profily na dalších sociálních sítích na twitteru a instagramu, které si brzy získaly a získávají oblibu stovek dalších fanoušků.

Přinášíme denní zpravodajství z celého Jablonecka a Semilska i Libereckého kraje. Za deset let bylo zveřejněno na všech našich webech přes 68 tisíc příspěvků. Denně přibude od pěti do dvaceti originálních nových článků. Přinášíme zprávy o dění, jež život lidem v našem regionu přináší. Kromě zpravodajských a publicistických žánrů, zde najdete i originální obrazové zpravodajství formou fotografií a videí. To vše pro vás připravuje skromný tým lidí.

Děkujeme za vaši přízeň i za tipy, fotografie, podněty a nápady, které nám posíláte.

Jiří Endler a Petr Ježek

PS: V roce 2020 sledovalo i přes nouzový stav kvůli koronaviru portál Naše Jablonecko podle Google Analytics 280 344 čtenářů, kteří zobrazili 1 435 247 stránek! Portál Naše Pojizeří sledovalo 204 933 čtenářů, kteří zobrazili 1 015 961 stránek!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Stezka pod Hrubým Rohozcem je momentálně uzavřena

Stezka pod Hrubým Rohozcem je momentálně uzavřena Město Turnov informuje občany, že z důvodu hrozícího pádu kamení je zavřena stezka pod zámkem Hrubý Rohozec. „Uzavření je kvůli možnému pádu kamení po odtávání sněhu a ledu. Děkujeme za pochopení," dodala tisková mluvčí města Turnov Klára Preislerová.

Dosavadní bilance zimní sezony v Krkonoších: desítky mrtvých zvířat

Krkonoše zaznamenávají nebývalý nárůst počtu nalezených zdechlin srnčí zvěře, uštvaných nebo přímo stržených volně pobíhajícími psy. Již nyní můžeme hovořit o vyšších desítkách kusů, nejkritičtější období roku z hlediska přežití zvěře je ale teprve před námi. „Dosud nikdy jsme v zimním období neregistrovali tolik úhynů srnčí zvěře jako letos," řekl Václav Jansa, náměstek ředitele a vedoucí oboru péče o národní park. „Tento problém se nejintenzivněji projevuje v nižších částech hor a v blízkosti lidských sídel," upřesnil. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sportovci požádali město Jablonec o peníze
Jablonec se dohodl s Bytovým družstvem Horní Proseč
Do Německa i Polska s negativním testem, odběry spustí i v Harrachově
Rozhledna Černá Studnice, skvost architekta Hemmricha
Výstavní okénka v Kittelově domě nadále pokračují

Nejčtenější články

25.02.: Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě
26.02.: V Jablonci dojde ke změnám v MHD od začátku března
25.02.: Řidič nedal při odbočování v Nové Vsi přednost protijedoucímu autu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn