Jsme s vámi již 10 let!

01.02.2021 17:46:19 | Autor: Jiří Endler a Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Huntířov,Příchovice,Maršovice,Pulečný,Nová Ves nad Nisou,Rádlo,Lučany nad Nisou,Rychnov u Jablonce nad Nisou,Dalešice,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Zlatá Olešnice,Jílové u Držkova,Frýdštejn,Jenišovice,Koberovy,Líšný,Loužnice,Malá Skála,Pěnčín,Radčice,Skuhrov,Vlastiboř,Zásada,Janov nad Nisou,Bedřichov,Albrechtice v Jizerských horách,Desná v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Josefův Důl,Kořenov,Bzí,Jablonec nad Nisou,Tanvald,Železný Brod,Jizerské hory,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko

Jsme s vámi již 10 let!

Zpravodajské portály ze skupiny Naše Jablonecko, s. r. o., patří mezi nejsledovanější seriózní zpravodajské weby v daných regionech. Portál Naše Jablonecko je jedničkou v počtu fanoušků na facebooku a hlavně čtenosti webu v okrese Jablonec nad Nisou, portál Naše Pojizeří totéž splňuje v okrese Semily.

Skupina Naše Jablonecko, s. r. o., existuje od konce roku 2010 a získala i bez podpory velkých finančních skupin oblibu a přízeň tisíců čtenářů. Zejména díky tomu, že přináší aktuální originální a na nikom nezávislé všeobecné regionální zpravodajství. Přinášíme kontinuální zpravodajství z fotbalu, atletiky, lyžování i většiny dalších sportů, byli jsme u mnoha kauz, nehod a objevů, přinesli mnoho rozhovorů se sportovci (Michela Mlejnková, Tomáš Portyk, A. S. Helcelet, Nikol Kučerová, Bára Hůlková, Tereza Vokálová, Zuzana Hejnová, Hana Havlíčková, Kateřina Janatová či Veronika Vítková) a osobnostmi z kultury (Jan Hřebejk, Jaroslav Rudiš, Jan Kraus, Jiří Menzel, Jiří Mádl, Olga Špátová, Jiří Strach, Ondřej Sokol nebo Tomáš Pospíšil). Za uplynulý rok jsme také přinášeli jedno z nejobsáhlejších zpravodajství o koronaviru v Libereckém kraji.

Portály Naše Jablonecko a Naše Pojizeří sleduje aktuálně v průměru 8 tisíc čtenářů denně, weby mají v součtu 15 tisíc fanoušků na facebooku, spolu s podpůrnými skupinami a profily (Naše Liberecko, Krásky z Pojizeří a Českého ráje, Jilemnicko, Jablonecko a Semilsko) je to již téměř 20 tisíc fanoušků. V roce 2020 začaly naplno fungovat i naše profily na dalších sociálních sítích na twitteru a instagramu, které si brzy získaly a získávají oblibu stovek dalších fanoušků.

Přinášíme denní zpravodajství z celého Jablonecka a Semilska i Libereckého kraje. Za deset let bylo zveřejněno na všech našich webech přes 68 tisíc příspěvků. Denně přibude od pěti do dvaceti originálních nových článků. Přinášíme zprávy o dění, jež život lidem v našem regionu přináší. Kromě zpravodajských a publicistických žánrů, zde najdete i originální obrazové zpravodajství formou fotografií a videí. To vše pro vás připravuje skromný tým lidí.

Děkujeme za vaši přízeň i za tipy, fotografie, podněty a nápady, které nám posíláte.

Jiří Endler a Petr Ježek

PS: V roce 2020 sledovalo i přes nouzový stav kvůli koronaviru portál Naše Jablonecko podle Google Analytics 280 344 čtenářů, kteří zobrazili 1 435 247 stránek! Portál Naše Pojizeří sledovalo 204 933 čtenářů, kteří zobrazili 1 015 961 stránek!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj pokračuje v úsilí zrušit zpoplatnění části silnice I/38 pro kamiony

Vyřadit část silnice I/38 v úseku mezi Jestřebím a hranicí kraje ze seznamu silnic první třídy, kde se platí mýto, chce dlouhodobě Liberecký kraj. Na svém úterním zasedání schválila rada kraje zaslání tohoto požadavku Asociaci krajů České republiky. Ta oslovila kraj s žádostí o spolupráci při sbírání dat pro rozšíření mýtného systému na silnicích prvních tříd. „Proti zpoplatnění silnice jsme byli od okamžiku, kdy se tento plán na Ministerstvu dopravy objevil. Zmíněný úsek z Jestřebí na hranici kraje totiž mohou řidiči, kteří se chtějí placení mýta vyhnout, objet po krajských silnicích a tím je neúměrně zatěžovat," poukázal hejtman Martin Půta. „Na toto téma jsme jednali s ministrem dopravy a také s předsedou Asociace krajů České republiky již minulý týden. Oba přislíbili, že se budou touto problematikou zabývat. Není to totiž v rámci České republiky ojedinělý případ."

Od 3. března přichází další změny jízdních řádů

Od středy 3. března 2021 dochází ke změně jízdních řádů regionálních autobusových linek, a to v důsledku opatření proti šíření nemoci Covid-19. Provoz prázdninových jízdních řádů je prodloužen (do 12. června, respektive do odvolání). Provoz školních spojů doplněných za účelem přepravy žáků do ZŠ je do odvolání pozastaven. Více informací naleznete na našem webu v sekci Jízdní řády/Připravované změny.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sčítání lidu, domů a bytů 2021 se blíží
Darujte plazmu, vyzývají odborníci. Mnoho z nás ji může potřebovat
Rekonstrukce střechy panelového domu v Harrachově je bezodkladná
Jablonec začal s distribucí roušek osobám v nouzi
Rozhledna Dubecko měla být původně jen vysílač mobilního operátora

Nejčtenější články

04.03.: Jablonečtí strážníci nepochybili, říká výsledek prověrky
05.03.: Ministr vnitra udělil výjimku pro občany jablonecké Proseče a Vratislavic
04.03.: Ke srážce dvou aut došlo v prostoru jablonecké křižovatky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn