Josefodolští divadelníci zvou na premiéru hry Vajíčko

02.07.2013 17:49:16 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Kultura | Obce: Josefův Důl

Josefodolští divadelníci zvou na premiéru hry Vajíčko

Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův Důl zve v sobotu 6. července diváky na premiéru hry Félicien Marceau v překladu Mileny a Josefa Tomáškových. Divadelní hra Vajíčko je zajímavou sondou do života hlavního hrdiny s velmi překvapivým závěrem.

„Hru jsme se snažili inscenovat jakýmsi filmovým střihem, kdy hlavní hrdina vypráví běh svého života a postupně do děje vchází lidé, kteří do jeho života zasáhli...," uvedl za pořadatele Karel Stuchlík.

Vajíčko

Režie - Karel Stuchlík. Asistent režie - Vlaďka Koďousková, Jana Řeřichová. Hudba - Jiří Řeřicha. Text sleduje - Jana Řeřichová. Technika - Jakub Dolák, Pavel Svárovský, Josef Augustin. Kostýmy - Kamila Čadílková, Denisa Svárovská. Scéna - Karel Stuchlík, Hana Stuchlíková, Denisa Svárovská, Mirek Černohorský. Hrají: Lukáš Frydrych, Karel Stuchlík st., David Merkl, Kamila Čadílková, Jana Řeřichová, Michaela Černá, Barbora Málková, Markéta Merklová, Karel Stuchlík ml., Rudolf Musil, Markéta Fejfarová, Jiří Krasl, Hana Stuchlíková, Luboš Doležal, Ladislav Koďousek, Vlaďka Koďousková, Denisa Svárovská, Miloš Rydval, Radim Podrazký, Martin Arlt.

Představení se koná v sobotu 6. července od 19.30 v Divadle Josefův Důl.

Další dvě víkendové soboty se konají v Josefově Dole také zajímavé akce. První bude 13. července 10. ročník závodu veteránů Okolo Elišky. Přihlášky se přijímají do 10 hodin 13. 7. 2013. Prohlídka vozidel u Obecního úřadu, start v 11 hodin. Další akcí bude koncert duchovní hudby v Kostele Proměnění Páně 20. července od 19 hodin. Hrát bude Přemysl Kšica na varhany a Jan Žďánský na violoncello.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Baráž o první ligu se Liazu Jablonec vydařila na jedničku
Pavlína Filipovská vyrazila medaili svého otce, českého krále dabingu
Provoz křižovatky Poštovní a Budovatelů se od 22. září opět obnoví
Jablonecké podzimní slavnosti se odehrají v novém kabátě
ZŠ Liberecká v Jablonci zahájila školní rok až 16. září

Nejčtenější články

14.09.: FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
15.09.: Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný
14.09.: V Muzeu Českého ráje otevřeli novou expozici Horolezectví

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn