Josefodolští divadelníci zvou na premiéru hry Vajíčko

02.07.2013 17:49:16 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Kultura | Obce: Josefův Důl

Josefodolští divadelníci zvou na premiéru hry Vajíčko

Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův Důl zve v sobotu 6. července diváky na premiéru hry Félicien Marceau v překladu Mileny a Josefa Tomáškových. Divadelní hra Vajíčko je zajímavou sondou do života hlavního hrdiny s velmi překvapivým závěrem.

„Hru jsme se snažili inscenovat jakýmsi filmovým střihem, kdy hlavní hrdina vypráví běh svého života a postupně do děje vchází lidé, kteří do jeho života zasáhli...," uvedl za pořadatele Karel Stuchlík.

Vajíčko

Režie - Karel Stuchlík. Asistent režie - Vlaďka Koďousková, Jana Řeřichová. Hudba - Jiří Řeřicha. Text sleduje - Jana Řeřichová. Technika - Jakub Dolák, Pavel Svárovský, Josef Augustin. Kostýmy - Kamila Čadílková, Denisa Svárovská. Scéna - Karel Stuchlík, Hana Stuchlíková, Denisa Svárovská, Mirek Černohorský. Hrají: Lukáš Frydrych, Karel Stuchlík st., David Merkl, Kamila Čadílková, Jana Řeřichová, Michaela Černá, Barbora Málková, Markéta Merklová, Karel Stuchlík ml., Rudolf Musil, Markéta Fejfarová, Jiří Krasl, Hana Stuchlíková, Luboš Doležal, Ladislav Koďousek, Vlaďka Koďousková, Denisa Svárovská, Miloš Rydval, Radim Podrazký, Martin Arlt.

Představení se koná v sobotu 6. července od 19.30 v Divadle Josefův Důl.

Další dvě víkendové soboty se konají v Josefově Dole také zajímavé akce. První bude 13. července 10. ročník závodu veteránů Okolo Elišky. Přihlášky se přijímají do 10 hodin 13. 7. 2013. Prohlídka vozidel u Obecního úřadu, start v 11 hodin. Další akcí bude koncert duchovní hudby v Kostele Proměnění Páně 20. července od 19 hodin. Hrát bude Přemysl Kšica na varhany a Jan Žďánský na violoncello.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FK Jablonec U19 přivezl z dánského Odense stříbro!
Na boj s drogovou závislostí dá letos kraj přes čtyři miliony korun
Trestňák, penalta a body byly fuč
SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
Jablonecké zastupitelstvo odsouhlasilo finance na provoz tramvaje

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
25.01.: David Mánek chce z Tyršova parku opět udělat příjemné místo k životu
24.01.: Tomáš Slavík byl do třetice vítězný v Brazílii

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn