Ján Ďurica: tři zápasy natvrdo!

16.11.2018 08:59:21 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Ján Ďurica: tři zápasy natvrdo!

Zranění Lukáše Masopusta drsným faulem skončilo alespoň malým zadostiučiněním.

I když jablonecký klub žádný protest nepodával a tvrdil, že to řády neumožňují, trenéři Rada i Skuhravý spíše autora likvidačního zákroku omlouvali, tak se najednou článek disciplinárního řádu objevil, disciplinárka zasáhla a potrestala hráče Dukly Praha třemi zápasy stop. Masopustovi to sice nepomůže, ale fotbalové spravedlnosti bylo učiněno zadost.

Takový způsob hry, jaký předvedl 36 letý Jáň Ďurica, bývalý slovenský reprezentant, by měl z nejen z českých hřišť zmizet, a když už se objeví, měly by fotbalové orgány zasáhnout rychle a tvrdě. Pamatuji doby, kdy kupříkladu reprezentační útočník Petráš z Interu Bratislava zlomil ve vzájemném zápase nohu kolegovi z repre Migasovi (pozor, oba hráči si role vyměnili v další sezoně a praskla noha zase tomu druhému). Tehdy platilo pravidlo, že pokud faulující hráč zraní protihráče, tak dokud se postižený neuzdravil, autor zákroku měl zastavenou činnost. Pro takové krajní případy, jaké předvedl Ďurica, by nebylo na škodu, aby fotbalový svaz podobnou praxi oprášil...

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Ďurica jde před disciplinárku a v Astaně to chtělo víc odvahy i od trenéra
Ještěže neobvinili Masopusta
Šest gólů – šest střelců – tři debutanti

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách oživí tradiční masopust
Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkami
Zkušený Tomáš Pilík posílil Jablonec
Ve Vysokém pořádají 22. ročník závodů postaru
Kvalitní výprava atletů jede do Prahy na Gigant

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
21.02.: Řidička skončila po smyku u Jablonce s autem na střeše

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT