Jablonečtí strážníci zasahovali o víkendu u případů podnapilých občanů

13.07.2015 22:27:45 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí strážníci zasahovali o víkendu u případů podnapilých občanů

Další případy řešili o víkendu jablonečtí strážníci. Hned dvakrát mezi nimi byly případy nezvyklého chování při podnapilém stavu. V prvním případě byl muž po upadnutí odvezen na ošetření do nemocnice, ve druhém do nemocnice zamířila žena, kterou napadl sklenicí její přítel.

Kamarádi spolu popili

Dne 10. 7. 2015 ve 22.50 hodin zasahovala hlídka MP spolu s posádkou rychlé záchranné služby v ulici B. Němcové, kde se zdržovali dva muži, kteří předtím spolu popíjeli. Jeden z nich upadl a udeřil se do hlavy. Následně po pádu začal trpět na neovladatelný třes rukou a záchvaty paniky. Po výše uvedených skutečnostech zasahující personál rychlé záchranné služby rozhodl o převozu muže do jablonecké nemocnice k dalšímu ošetření. Jelikož muž jevil známky podnapilého stavu a jeho chování se střídavě obracelo k chování agresivnímu, byla hlídka MP požádána o asistenci. Po příjezdu do jablonecké nemocnice byl muž umístěn na interní oddělení místní nemocnice.

Žena dostala sklenicí ránu do hlavy

Dne 11. 7. 2015 ve 22.38 hodin volala na MP žena, která uvedla, že má problémy se svým partnerem, má rozbitou hlavu a nemůže se dostat do bytu. Dále oznamovatelka uvedla, že se nachází v bytě v ulici Na Úbočí u sousedů, kteří ji poskytli útočiště a prvotní ošetření, jelikož dotyčná nemá klíče od svého bytu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která registrovala v bytu sousedů sedící ženu stěžující si na bolest hlavy a na to, že byla udeřena sklenicí do hlavy. Posléze žena upřesnila, že se asi před hodinou v restauraci U Sirotků pohádala se svým přítelem, který ji v následné rozepři uhodil sklenicí do hlavy. Po tomto žena z restaurace utekla.

Žena na adresu agresivního přítele uvedla, že ho nechala u sebe bydlet a tyto hádky nejsou ojedinělé. Dále sdělila jméno přítele, avšak nic podrobnějšího o něm nedokázala říci. Žena při jednání s hlídkou MP již nekrvácela, byla viditelně podnapilá a komunikovala neuspořádaně a těžkopádně, proto hlídka MP přivolala rychlou záchrannou službu a pomohla paní nastoupit do sanitky. Postižená byla ještě strážníky MP poučena o možnosti podat po lékařském zákroku na násilníka trestní oznámení na OO PČR v Jablonci nad Nisou - Mšeno.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Červencové střípky z Městské policie Jablonec
Asistenti prevence kriminality začínají v Jablonci pracovat
Střípky z jablonecké městské policie na konci června
Zvířecí střípky z jablonecké městské policie

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT