Jablonečtí strážníci zasahovali o víkendu u případů podnapilých občanů

13.07.2015 22:27:45 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí strážníci zasahovali o víkendu u případů podnapilých občanů

Další případy řešili o víkendu jablonečtí strážníci. Hned dvakrát mezi nimi byly případy nezvyklého chování při podnapilém stavu. V prvním případě byl muž po upadnutí odvezen na ošetření do nemocnice, ve druhém do nemocnice zamířila žena, kterou napadl sklenicí její přítel.

Kamarádi spolu popili

Dne 10. 7. 2015 ve 22.50 hodin zasahovala hlídka MP spolu s posádkou rychlé záchranné služby v ulici B. Němcové, kde se zdržovali dva muži, kteří předtím spolu popíjeli. Jeden z nich upadl a udeřil se do hlavy. Následně po pádu začal trpět na neovladatelný třes rukou a záchvaty paniky. Po výše uvedených skutečnostech zasahující personál rychlé záchranné služby rozhodl o převozu muže do jablonecké nemocnice k dalšímu ošetření. Jelikož muž jevil známky podnapilého stavu a jeho chování se střídavě obracelo k chování agresivnímu, byla hlídka MP požádána o asistenci. Po příjezdu do jablonecké nemocnice byl muž umístěn na interní oddělení místní nemocnice.

Žena dostala sklenicí ránu do hlavy

Dne 11. 7. 2015 ve 22.38 hodin volala na MP žena, která uvedla, že má problémy se svým partnerem, má rozbitou hlavu a nemůže se dostat do bytu. Dále oznamovatelka uvedla, že se nachází v bytě v ulici Na Úbočí u sousedů, kteří ji poskytli útočiště a prvotní ošetření, jelikož dotyčná nemá klíče od svého bytu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která registrovala v bytu sousedů sedící ženu stěžující si na bolest hlavy a na to, že byla udeřena sklenicí do hlavy. Posléze žena upřesnila, že se asi před hodinou v restauraci U Sirotků pohádala se svým přítelem, který ji v následné rozepři uhodil sklenicí do hlavy. Po tomto žena z restaurace utekla.

Žena na adresu agresivního přítele uvedla, že ho nechala u sebe bydlet a tyto hádky nejsou ojedinělé. Dále sdělila jméno přítele, avšak nic podrobnějšího o něm nedokázala říci. Žena při jednání s hlídkou MP již nekrvácela, byla viditelně podnapilá a komunikovala neuspořádaně a těžkopádně, proto hlídka MP přivolala rychlou záchrannou službu a pomohla paní nastoupit do sanitky. Postižená byla ještě strážníky MP poučena o možnosti podat po lékařském zákroku na násilníka trestní oznámení na OO PČR v Jablonci nad Nisou - Mšeno.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Červencové střípky z Městské policie Jablonec
Asistenti prevence kriminality začínají v Jablonci pracovat
Střípky z jablonecké městské policie na konci června
Zvířecí střípky z jablonecké městské policie

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké podzimní slavnosti se odehrají v novém kabátě
ZŠ Liberecká v Jablonci zahájila školní rok až 16. září
Týden knihoven 2019 přinese rande naslepo i slam poetry
Řidič autobusu za jízdy zkolaboval, pohotově za něj zaskočil cestující
Cyklojízda Greenway Jizera 2019 se koná 22. září

Nejčtenější články

14.09.: FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
14.09.: V Muzeu Českého ráje otevřeli novou expozici Horolezectví
15.09.: Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn