Jablonečtí strážníci zasahovali o víkendu u případů podnapilých občanů

13.07.2015 22:27:45 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí strážníci zasahovali o víkendu u případů podnapilých občanů

Další případy řešili o víkendu jablonečtí strážníci. Hned dvakrát mezi nimi byly případy nezvyklého chování při podnapilém stavu. V prvním případě byl muž po upadnutí odvezen na ošetření do nemocnice, ve druhém do nemocnice zamířila žena, kterou napadl sklenicí její přítel.

Kamarádi spolu popili

Dne 10. 7. 2015 ve 22.50 hodin zasahovala hlídka MP spolu s posádkou rychlé záchranné služby v ulici B. Němcové, kde se zdržovali dva muži, kteří předtím spolu popíjeli. Jeden z nich upadl a udeřil se do hlavy. Následně po pádu začal trpět na neovladatelný třes rukou a záchvaty paniky. Po výše uvedených skutečnostech zasahující personál rychlé záchranné služby rozhodl o převozu muže do jablonecké nemocnice k dalšímu ošetření. Jelikož muž jevil známky podnapilého stavu a jeho chování se střídavě obracelo k chování agresivnímu, byla hlídka MP požádána o asistenci. Po příjezdu do jablonecké nemocnice byl muž umístěn na interní oddělení místní nemocnice.

Žena dostala sklenicí ránu do hlavy

Dne 11. 7. 2015 ve 22.38 hodin volala na MP žena, která uvedla, že má problémy se svým partnerem, má rozbitou hlavu a nemůže se dostat do bytu. Dále oznamovatelka uvedla, že se nachází v bytě v ulici Na Úbočí u sousedů, kteří ji poskytli útočiště a prvotní ošetření, jelikož dotyčná nemá klíče od svého bytu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která registrovala v bytu sousedů sedící ženu stěžující si na bolest hlavy a na to, že byla udeřena sklenicí do hlavy. Posléze žena upřesnila, že se asi před hodinou v restauraci U Sirotků pohádala se svým přítelem, který ji v následné rozepři uhodil sklenicí do hlavy. Po tomto žena z restaurace utekla.

Žena na adresu agresivního přítele uvedla, že ho nechala u sebe bydlet a tyto hádky nejsou ojedinělé. Dále sdělila jméno přítele, avšak nic podrobnějšího o něm nedokázala říci. Žena při jednání s hlídkou MP již nekrvácela, byla viditelně podnapilá a komunikovala neuspořádaně a těžkopádně, proto hlídka MP přivolala rychlou záchrannou službu a pomohla paní nastoupit do sanitky. Postižená byla ještě strážníky MP poučena o možnosti podat po lékařském zákroku na násilníka trestní oznámení na OO PČR v Jablonci nad Nisou - Mšeno.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Červencové střípky z Městské policie Jablonec
Asistenti prevence kriminality začínají v Jablonci pracovat
Střípky z jablonecké městské policie na konci června
Zvířecí střípky z jablonecké městské policie

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké sportovní a kulturní subjekty získají více peněz
Očkování v sociálních zařízeních v Libereckém kraji se již blíží ke konci
Na jablonecké křižovatce se srazil autobus s kamionem
Cena stavby terminálu v Jablonci se zvýšila na dvojnásobek
Očkovací centrum chce Jablonec připravit k začátku března

Nejčtenější články

22.01.: Na jablonecké křižovatce se srazil autobus s kamionem
20.01.: Na zasněžené silnici v Desné se po smyku srazil s protijedoucím autem
21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn