Jablonečtí strážníci řešili případy opilství, ztráty orientace a pořezání

25.04.2013 08:18:06 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí strážníci řešili případy opilství, ztráty orientace a pořezání

Kvůli agresivnímu opilci vyjeli městští strážníci v pondělí 15. dubna před druhou hodinou odpoledne do Tyršových sadů. Na konečné tramvaje se potuloval podnapilý muž, který bezdůvodně fyzicky napadal jiného muže.

„Strážníci zkušenými hmaty a chvaty muže zajistili a nasadili mu pouta. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, byl k dalšímu šetření předán hlídce Policie ČR, která na místo rovněž dorazila," sdělila mluvčí magistrátu Markéta Hozová.

Městská policie v Jablonci ale řešila v uplynulých dnech i další případy. „Zmatená stará paní přišla v pondělí 22. dubna večer na Městskou policii v Jablonci nad Nisou žádat strážníky o pomoc. Hovořila o tom, že se nemůže dostat do bytu a potřebuje proto zavolat synovi, na něhož nezná telefonní číslo. Nakonec se ukázalo, že paní telefon má napsaný na papírku v kapse a v bytě, kam tvrdila, že se nemůže dostat, už nebydlí. Strážníci kontaktovali syna a ten si maminku odvezl. Celá záležitost byla vyřešena během 30 minut," informovala mluvčí.

Anonymní telefon zase v pondělí 22. dubna hodinu před půlnocí strážníkům jablonecké Městské policie oznámil, že v bytě v Řetízkové ulici jsou pořezaní lidé. „Na místo okamžitě vyjely dvě hlídky a operační středisko MP také informovalo Policii ČR. Strážníci i policisté v bytě skutečně našli pořezaného muže, a také dvě osoby, které majitelka bytu nechala vykázat. Ke zraněnému muži strážníci přivolali záchranku a celou věc si k dalšímu šetření převzala Policie ČR," doplnila Markéta Hozová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Městská policie školila jablonecké žáky
Obrazem: Vyhlášení Strážník roku
Nejlepší strážníky ocenili na jablonecké radnici
Opilý muž chtěl vniknout do mateřské školy, zkrotili jej jablonečtí strážníci

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons
U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
Bezpečně na silnice se zimními pneumatikami
Zlepšení béčka Bižuterie i v krajském přeboru
Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí
17.11.: Do Jizerských hor vysadí tisíce původních stromků

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn