Jablonečtí strážníci řešili případy opilství, ztráty orientace a pořezání

25.04.2013 08:18:06 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí strážníci řešili případy opilství, ztráty orientace a pořezání

Kvůli agresivnímu opilci vyjeli městští strážníci v pondělí 15. dubna před druhou hodinou odpoledne do Tyršových sadů. Na konečné tramvaje se potuloval podnapilý muž, který bezdůvodně fyzicky napadal jiného muže.

„Strážníci zkušenými hmaty a chvaty muže zajistili a nasadili mu pouta. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, byl k dalšímu šetření předán hlídce Policie ČR, která na místo rovněž dorazila," sdělila mluvčí magistrátu Markéta Hozová.

Městská policie v Jablonci ale řešila v uplynulých dnech i další případy. „Zmatená stará paní přišla v pondělí 22. dubna večer na Městskou policii v Jablonci nad Nisou žádat strážníky o pomoc. Hovořila o tom, že se nemůže dostat do bytu a potřebuje proto zavolat synovi, na něhož nezná telefonní číslo. Nakonec se ukázalo, že paní telefon má napsaný na papírku v kapse a v bytě, kam tvrdila, že se nemůže dostat, už nebydlí. Strážníci kontaktovali syna a ten si maminku odvezl. Celá záležitost byla vyřešena během 30 minut," informovala mluvčí.

Anonymní telefon zase v pondělí 22. dubna hodinu před půlnocí strážníkům jablonecké Městské policie oznámil, že v bytě v Řetízkové ulici jsou pořezaní lidé. „Na místo okamžitě vyjely dvě hlídky a operační středisko MP také informovalo Policii ČR. Strážníci i policisté v bytě skutečně našli pořezaného muže, a také dvě osoby, které majitelka bytu nechala vykázat. Ke zraněnému muži strážníci přivolali záchranku a celou věc si k dalšímu šetření převzala Policie ČR," doplnila Markéta Hozová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Městská policie školila jablonecké žáky
Obrazem: Vyhlášení Strážník roku
Nejlepší strážníky ocenili na jablonecké radnici
Opilý muž chtěl vniknout do mateřské školy, zkrotili jej jablonečtí strážníci

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 25. června do 8. července
Na zákupském zámku se vedení ujímá nový kastelán
Dětské a noční prohlídky na Valdštejně zahájí prázdninovou sezonu!
KAM ZA SPORTEM 4. 7. - 8. 7. 2020
Od 4. července propojí nová linka Liberec přes Bedřichov s Tanvaldskem

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, pět přibylo i v okrese Jablonec

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn