Jablonečtí hokejisté promarnili možnost trháku

06.03.2018 10:54:07 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Druholigové play off pokračuje rychlým tempem a má za sebou již druhé kolo a v něm došlo pro Vlky k překvapení. První zápas na jabloneckém ledě přineslo radost jabloneckým divákům a vítězství na Bílinou 6:5 v prodloužení. Přesně stejný výsledek se zrodil v pondělí i Bílině, také pro domácí a stav série je 1:1.

HC Draci Bílina - HC Vlci Jablonec 6:5 (0:1, 1:3, 4:1 - 1:0) po prodloužení

Také druhé utkání dospělo do prodloužení, ale navíc i stejným podílem branek ! Mělo ale zajímavý průběh a pro Vlky dost nešťastný. Po první třetině byli Vlci ve vedení 1:0. Druhá třetině vyzněla jasně pro ně, ale konci druhé třetiny po tvrdém faulu přišli o nejlepšího střelce Kamila Bříšku, který byl odvezen do nemocnice, což zřejmě ovlivní i středeční zápas v Jablonci. Hostů se sesypala sestava a špatně to dopadlo.

Vlci po dvou třetinách vyhrávali už 4:1, na začátku té poslední zvýšili náskok o další branku na 5:1, ale domácí dokázali během sedmi minut srovnat stav na 5:5!

V prodloužení měla Bílina výhodu jednoho muže v poli, využili přesilovku a nakonec vyhrála 6:5.

Branky: 34. Sýkora (Doležal, Šefl), 43. Procházka (Fučík, Bohm), 45. Kýhos (Hrdlička, Mála), 49. Bohm, 50. Procházka, 65. Mála (Jungvirt) - 4. Moravec (Homolka), 26. Tondr M. (Nevyhoštěný, Peřina), 30. Tondr L. (Víšek, Moravec), 32. Tondr L. (Bříška), 42. Peřina (Nevyhoštěný, Demel). Využití přesilovek: 0:2. Sestava HC Vlci: Hosnedl - Moravec, M. Tondr, Čechura, Pavlů, Pulec, Pilař - Víšek, Bříška, L. Tondr - Mulač, Brokeš, Havlas - Demel, Peřina, Nevyhoštěný - Zeman, Homolka, Babec.