Jablonecký závod ZF vyhrál cenu zaměstnavatele regionu

10.06.2019 15:30:27 | Autor: Zuzana Bauerová | Rubrika: Společnost | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecký závod ZF vyhrál cenu zaměstnavatele regionu

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku je součástí Výročních cen Klubu zaměstnavatelů. Slavnostní předání ocenění proběhlo ve středu 5. června 2019 v Lázních Bělohrad. Jednu z cen obdržel jablonecký závod ZF - TRW Automotive Czech s.r.o.

„V kategorii do 5000 zaměstnanců jsme získali to nejvyšší ocenění a to nás nesmírně těší," řekla s úsměvem Šárka Valentová, HR manažerka pro ZF v Jablonci nad Nisou.

Pořadí v Libereckém kraji:

Kategorie Zaměstnavatel regionu do 5000 zaměstnanců
1. místo TRW Automotive Czech s.r.o.

Kategorie Nejžádanější zaměstnavatel regionu mezi studenty
TRW Automotive Czech s.r.o.

V kategorii Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty hlasují studenti středních a vysokých škol pomocí chatbota a odpovídají kromě volby svého favorita také na otázku ke své budoucí kariéře.

„Takové hodnocení ze strany mladých lidí je pro nás pozitivní především s ohledem na budoucnost naší firmy. Velmi si tohoto ocenění vážíme," dodala Pavla Benešová, HR generalista ZF Jablonec nad Nisou. Obě ocenění se týkají závodů v Jablonci nad Nisou i ve Frýdlantu.

Hlavní kategorie ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu se hodnotí pomocí mezinárodní metodiky PwC Saratoga, která porovnává nejen úroveň odměňování a vzdělávání zaměstnanců, ale také třeba možnosti dalšího kariérního růstu, které zaměstnavatel poskytuje. Důležitou součástí jsou ovšem také ekonomické ukazatele, takže se dá říct, že jde o velmi komplexní pohled na firmu. Kvůli rozdílům v těchto číslech u různě velkých společností rozdělují organizátoři soutěže účastníky do 3 kategorií, do 500, do 5000 a nad 5000 zaměstnanců.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FK Jablonec pojede do Arménie či Severní Makedonie
Rod Walderode má dostat zpět svůj majetek nejen na Turnovsku
Kraj chce vybudovat na libereckém letišti nový heliport pro záchranáře
Další kandidát na Památku roku: kostel Povýšení sv. Kříže v Jablonci
V Loužnici budou putovat za pohádkou

Nejčtenější články

18.06.: Tituly Pečovatelka roku 2019 opět předali v městském divadle
19.06.: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
18.06.: Primátor Jablonce předal ocenění dárcům krve

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn