Jablonecký ples slaví čtvrtstoletí

11.01.2020 11:12:52 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecký ples slaví čtvrtstoletí

V pokladně Eurocentra začal prodej vstupenek na 25. ples statutárního města Jablonec nad Nisou. Ten se koná v sobotu 25. ledna od 20 hodin ve velkém sále Eurocentra a šek na částku 25 tisíc korun věnuje město regionální organizaci Tichý svět.

Ples statutárního města Jablonec nad Nisou má tradičně i charitativní rozměr, a to už od svého 7. ročníku v roce 2002. „Tehdy jsem předával šek na 25 tisíc korun ještě jako starosta Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí ČR. Letos předám podobný šek organizaci Tichý svět," konstatoval jablonecký primátor Jiří Čeřovský.

Organizace Tichý svět poskytuje neslyšícím všestrannou podporu a ulehčuje jim začlenění do společnosti. Nabízí sociální rehabilitaci, odborné sociální poradenství a tlumočnické služby. „Neslyšící z organizace Tichý svět se letos postarají také o netradiční předtančení," prozradila Kateřina Rosendorf ze společnosti Eurocentrum a dodala: „Kromě bohaté tomboly se návštěvníci mohou těšit i na fotokoutek, ze kterého si na památku odnesou zdarma vytištěnou fotografii."

Moderátorského mikrofonu se ujme Martin Kraus, hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Olga Lounová se svou kapelou a kromě zpěvu předvede i pár akrobatických kousků, k tanci a poslechu zahraje jako už tradičně Orchestr Ladislava Bareše se svými sólisty. Vstupenky jsou v prodeji v pokladně Eurocentra za 399 korun.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V lednu startuje naplno plesová sezona
Lednový program akcí v jabloneckém Eurocentru
Jablonecký ples v opeře již potřinácté na jedničku
Fotoohlédnutí za 21. Plesem města Jablonec
Obrazem: 21. Ples města Jablonec nad Nisou

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pro náš kraj chci pracovat se stejným nasazením, jako pro Harrachov
Hasiči zasahovali po překopnutí plynového potrubí v Jablonci
V Tyršově parku má jablonecká městská policie nové stanoviště
Autobusy se na Ostrém rohu vrátí na své trasy
V Jablonci nad Nisou hlasovalo na stanovišti drive-in 34 voličů

Nejčtenější články

28.09.: VIDEO: Retro rádia vystavují na Městském úřadě v Rychnově
30.09.: Pro náš kraj chci pracovat se stejným nasazením, jako pro Harrachov
28.09.: Měsíc bude uzavřená část ulice Pod Skalkou v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn