Jablonecký magistrát se opět naplno otevře 1. června

28.05.2020 07:29:16 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecký magistrát se opět naplno otevře 1. června

Od začátku června se jablonecký magistrát vrátí k původním úředním hodinám v obou budovách, které byly zrušené 16. března. Vše bude i nadále probíhat za zvýšených hygienických podmínek.

Od 1. června se provoz magistrátu na radnici i v budově odboru správního v ulici Komenského 8 vrátí k původním úředním hodinám, které platily před nouzovým stavem. „Budeme dodržovat úřední hodiny s hodinovou polední pauzou od 12.00 do 13.00 hodin, během které budeme provádět dezinfekci společných prostor a ozonizaci čekáren," řekl tajemník úřadu Marek Řeháček s tím, že vchod do radnice bude monitorovat ostraha a klienti se už nebudou muset objednávat.

„Stále platí, že občan přichází s rouškou a pracovníci ji při styku s klientem mají také. Zhorší-li se situace, například budou-li se lidé srocovat v čekárnách, budeme vše řešit operativně," dodal Řeháček. Polední pauza neplatí pro informační středisko, které bude otevřené i přes poledne.

Klienti mohou ke sjednávání schůzek dál využívat elektronický objednávkový systém přes městský web a mobilní aplikaci, ale nebude už možné si schůzky objednat telefonicky.

Úřední hodiny byly na jabloneckém magistrátě zrušené od pondělí 16. března. „Úřad jsme zavřeli, aby bylo možné zajistit dostatečné hygienické podmínky pro bezpečný pohyb veřejnosti v budovách magistrátu," uvádí tajemník. Od té chvíle bylo možné s magistrátem komunikovat telefonem, e-mailem nebo poštou či prostřednictvím datové schránky. „Některé písemnosti, u kterých nebylo třeba vydat potvrzení o převzetí, lidé mohli podávat prostřednictvím provizorní podatelny v informačním středisku v přízemí jablonecké radnice," doplnil Marek Řeháček.

Úřední hodiny radnice:
pondělí, středa 8-12 a 13-17 hodin

Úřední hodiny oddělení správních agend v Komenského 8:
pondělí, středa 7.30-17 hodin
úterý, čtvrtek a pátek 7.30-14 hodin
každá první sobota v měsíci 8-12 hodin

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Objednávkový systém magistrátu byl plný během pár hodin
Jablonecký magistrát otevírá úřední dny v omezeném režimu
Než přijdete v Jablonci na úřad, objednejte se
K jednání na úřadě v Jablonci je možné se objednat telefonicky

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Bratři Ebenové poprvé zahrají na Sedmihorském létě
Dny lidové architektury opět představí tradiční řemeslnou výrobu
Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
Tip na výlet v našem kraji, tentokrát na Čertovy kameny u Josefova Dolu
Na led vyjedou jablonečtí hokejisté až v polovině srpna

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
10.07.: Do Jablonce míří Pilař a Hrubý

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn