Jablonecké strážníky ocenili za dlouholetou službu

06.12.2019 16:26:27 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké strážníky ocenili za dlouholetou službu

Osm strážníků převzalo ocenění za odsloužená léta v řadách Městské policie Jablonec nad Nisou z rukou ředitele MP Romana Šípka a primátora města Jiřího Čeřovského. Už pětadvacet let nosí uniformu městského strážníka Josef Penz.

Za deset let služby u MP Jablonec nad Nisou převzali ocenění Lubomír Bartoš, Ivana Bohuslavová, Vladimír Khol, Vladislav Rázek, Petr Stránský a Stanislav Svatý. Dvacet let odsloužili Jiří Šimůnek a Petr Vaňura a pětadvacet let u jablonecké MP oslavil Josef Penz.

„Vaše práce není jednoduchá, veřejnost má často zkreslenou představu, jaké jsou vaše povinnosti. Vaší práce si vážím a bude-li třeba, vždy vás podpořím, ale na druhou stranu očekávám výkony a budu si je kontrolovat," prohlásil před vlastním oceněním osmi strážníkům Městské policie Jablonec nad Nisou primátor Jiří Čeřovský.

Ředitel MP Roman Šípek vysvětlil, proč tentokrát jablonecké městská policie nebude vyhlašovat strážníka roku, jak je ve městě zvykem už od roku 2009. „Celý tento rok byl v duchu vzájemného seznamování. My, jako nové vedení městské policie, jsme dali najevo své představy, které nyní vy zhmotňujete. Proto strážníka roku vyhlásíme až v roce 2020. Tentokrát poděkujeme za dlouholetou práci," předeslal Šípek s tím, že důležitá je vzájemná loajalita ve sboru. „Chci od vás práci, ale vy můžete ode mě čekat zastání," ujistil všechny strážníky Roman Šípek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Jablonci schází šest strážníků, nováčky shání ve výběrovém řízení
Hlídka městské policie poskytla první pomoc muži v bezvědomí
Jablonečtí strážníci získali další prostředek na záchranu životů
Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
Pokud v Jablonci překročíte rychlost, strážníkům už jen tak neujedete

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejkrásnější snímek ankety Alej roku je Valdštejnská alej v Zahrádkách
Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy
Obrazem: Zásadská Pralyže 2020
Velkou cenu Jablonce vyhrál kladenský Radek Novák
Letošní výstavu Brody v Brodě doplní historické fotoaparáty

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
27.01.: Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
25.01.: David Mánek chce z Tyršova parku opět udělat příjemné místo k životu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn