Jablonecké slavnosti piva jsou dalším dárkem k výročí města

25.08.2016 11:47:23 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké slavnosti piva jsou dalším dárkem k výročí města

Poslední prázdninovou sobotu 27. srpna bude centrum Jablonce patřit pivním slavnostem. Historicky první pivní slavnosti pořádá statutární město Jablonec nad Nisou ve spolupráci s Pivovarem Svijany a společností Sundisk v rámci letošních oslav 150. výročí povýšení Jablonce na město. Slavnosti začínají ve 13 hodin, symbolické narážení se plánuje v 18.45 na Mírovém náměstí.

Nebude chybět vystoupení lokálních kapel (Svijanka, Martin Ketner Band, Banda Brincadeira, Luděk nebo H.O.P.), dále sportovní exhibice a netradiční soutěže. Večerní program odstartuje legenda české hip-hopové scény skupina Pio Squad z Jihlavy. Zahraniční hvězdou festivalu bude rocková kapela Blindstone z Dánska. Českou rockovou scénu zastoupí Ivan Hlas Trio a Žlutý pes.

Pivní stany zaplní náměstí před radnicí i venkovní areál Eurocentra, Dolní náměstí bude patřit dětem. Na malé i velké návštěvníky Jabloneckých slavností piva čekají soutěže o ceny, bike trialové exhibice, bohatý kulturní program a samozřejmě pivo a občerstvení. „Čepovat se budou svijanská piva, Rohozec a náchodský Primátor," prozradil vedoucí obchodního oddělení Pivovaru Svijany Vratislav Žitka.

O kulturní program a organizaci slavností se postaral jablonecký Sundisk. „Připravili jsme program tak, aby mohly přijít celé rodiny. Děti se jistě nebudou nudit na Dolním náměstí u pohádek a soutěží, pro dospělé návštěvníky všech věkových kategorií jsme připravili hudební program i soutěže o zajímavé ceny. Vyhrát bude možné samozřejmě pivo, ale třeba i letošní Jablonecká jablkovice," láká k soutěžím Martin Bauer ze Sundisku.

„Věřím, že nám počasí bude přát a první ročník Jabloneckých slavností piva se vydaří, bylo by pěkné v roce oslav založit novou tradici," uvažuje nahlas primátor Petr Beitl, který krátce před zahájením hlavního večerního programu na Mírovém náměstí slavnostně narazí sud piva.

Program Jabloneckých slavností piva:

MÍROVÉ NÁMĚSTÍ
13:00 Svijanka
14:00 Soutěže v koridoru
15:00 Banda Brincadeira
16:00 Soutěže v koridoru
17:00 H.O.P. Trio
18:00 Soutěže v koridoru
18:45 Slavnostní naražení
19:00 Pio Squad
20:00 Exhibice Bike Trial
21:00 Ivan Hlas Trio

LETNÍ SCÉNA EUROCENTRA
14:00 Martin Ketner Band
15:00 Soutěže v koridoru
16:00 Svijanka
17:00 Soutěže v koridoru
19:00 Exhibice Bike Trial
20:00 Soutěže v koridoru
21:00 Žlutý pes

DOLNÍ NÁMĚSTÍ (13:00 - 19:00 h)
Program pro děti - divadélka, pohádky, bubnování, workshopy, soutěže.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Program oslav 150 let města Jablonec nad Nisou

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Ještě do 12. června bude v Jablonci částečně uzavřená ulice Březová od č.p. 4965/7 ke křižovatce s ulicí V Luzích kvůli rekonstrukci plynovodu a plynovodních přípojek; do 30. června bude na chodníku od domu s číslem 1711 v ulici Vysoká po objekt s číslem 723/1 v ulici Chelčického stát lešení; do 25. května zabere chodník a část ulice Smetanovy před domem s čp. 2402/1 výkop pro kanalizační přípojku; a do 6. července bude v ulici Pod Skalkou před domem s čp. 2403/1 stát na chodníku lešení.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu
Noc kostelů se koná i v kostele sv. Archanděla Michaela na Smržovce
Muzeum skla přinese dárek ke dni dětí

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn