Jablonecké slavnosti piva již počtvrté zaplní Mírové náměstí

23.08.2019 18:40:27 | Autor: Petr Ježek a Zuzana Bauerová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké slavnosti piva již počtvrté zaplní Mírové náměstí

Aktualizováno: Sundisk a Klub Na Rampě spolupořádá ve spolupráci s městem Jablonec nad Nisou již 4. ročník Jabloneckých slavností piva. Letos můžete v sobotu 24. srpna ochutnat 13 značek piv, na dvou pódiích uvidíte a uslyšíte 10 regionálních, českých i zahraničních kapel a na Dolním náměstí, určeném hlavně pro děti, divadélka a další hrátky.

Kromě muziky proběhnou kolem pódií jako vždy i soutěže (většinou o tekuté ceny). Slavnostní naražení dřevěného sudu bude kolem 16.45 pod pódiem na Mírovém náměstí. Výčepy budou rovnoměrně rozmístěné od Mírového náměstí přes Komenského ulici do areálu Eurocentra, další bude i na Dolním náměstí - s nealko nápoji pro děti a pivem pro doprovod.

Na letošním ročníku se finančně podílí zejména město Jablonec nad Nisou, pivovar Svijany zůstává, ale pivní slavnosti jsou otevřené i pro další pivovary - tradiční velké i menší regionální. „Pivní festivaly jsou velice oblíbené, a proto jsem rád, že se nám podařilo do Jablonce nalákat tolik pivovarů a připravit program, který ocení nejen milovníci zlatého moku. Kdo ví, možná jednou Jablonecké slavnosti piva budou srovnatelné s bavorskými beerfesty, kterými žijí celá města. Inspirace z našich partnerských měst máme hodně," řekl primátor Jablonce Milan Kroupa.

Doprovodný program

V prostoru Mírového náměstí, areálu Eurocentra, Dolního náměstí a části Komenského ulice, spojující obě hlavní pódia, se budou čepovat produkty pivovarů Albrecht, Braník, Falkenštejn, Hoegarden, Maloskalský pivovar, Ostravar, Primátor, Rezek, Rohozec, Staropramen, Stella, Svijany a Volt. V okolí pódií bude zajištěna i dostatečná nabídka občerstvení. Celkovou organizaci včetně kulturního programu realizuje společnost SUNDISK.

„Je zachován koncept nabídky různých žánrů kvalitní hudby, bez revivalů a playbackového popu," řekl Martin Bauer starší z organizující společnosti SUNDISK. Na dvou pódiích vystoupí 10 regionálních, českých i zahraničních kapel, Dolní náměstí ovládnou dětská divadélka a soutěže, další soutěže, zejména o tekuté ceny, proběhnou i pod pódii během střídání účinkujících.  „V 16.45 pod pódiem na Mírovém náměstí slavnostně narazíme tradiční dřevěný sud za účasti primátora města," doplnil Bauer. 

Hudební program:

Svijany stage:
13.00 Mladá dechovka
15.00 Hitmakers
17.00 Super Hero Killers
19.00 Mr. Loco
21.00 ATMO music

Staropramen stage:
14.00 DNA Brothers
16.00 Vymazáno z archivu
18.00 James Cole
20.00 Leif de Leeuw Band
22.00 Mňága a žďorp

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Jablonecké slavnosti piva 2018 objektivem Jany Veselé
Obrazem: Jablonecké pivní slavnosti 2018
Jablonecké slavnosti piva přilákaly České srdce i Báru Basikovou
Obrazem: Jablonecké pivní slavnosti 2017
Obrazem: Jablonecké slavnosti piva 2016

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát Jablonecké slavnosti piva 2019

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Upozornění pro cestující a veřejnost

Od úterý 21. ledna od 8 hodiny ranní se v jablonecké ulici Jarní přesunuje zastávka městské hromadné dopravy, a to v obou směrech. Nově ji až do odvolání najdete o 150 metrů dále v ulici Růžová u domu s číslem popisným 15. Důvodem přesunu je havárie plynovodu.

Uzavírka chodníku v jablonecké ulici SNP

Do 24. ledna budou probíhat stavební práce na chodníku ulice SNP v Jablonci nad Nisou. Důvodem je havárie podzemního vedení plynu. Oprava plynárenského vedení zabírá téměř čtyři čtvereční metry chodníku ulice SNP, dělníci tu budou pracovat do 24. ledna. Nový povrch pak chodník získá nejpozději do konce dubna tohoto roku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na obnovu památek jsou vypsány nové dotační programy
Žena odchodem z facebooku odstartovala manévry záchranářů
Zemřel předseda senátu Jaroslav Kubera. Pietní místo bude i v Jablonci
Jablonecké městské lázně se musely uzavřít
V roce 2019 dokončili zateplení DPS Palackého v Jablonci

Nejčtenější články

18.01.: Obrazem: Made in Jablonec 2020
19.01.: Třetí ročník NERROX Cupu 2020 proběhl úspěšně
18.01.: Obrazem: Druhá atletická Halová středa

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn