Jablonecké slavnosti piva již počtvrté zaplní Mírové náměstí

23.08.2019 18:40:27 | Autor: Petr Ježek a Zuzana Bauerová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké slavnosti piva již počtvrté zaplní Mírové náměstí

Aktualizováno: Sundisk a Klub Na Rampě spolupořádá ve spolupráci s městem Jablonec nad Nisou již 4. ročník Jabloneckých slavností piva. Letos můžete v sobotu 24. srpna ochutnat 13 značek piv, na dvou pódiích uvidíte a uslyšíte 10 regionálních, českých i zahraničních kapel a na Dolním náměstí, určeném hlavně pro děti, divadélka a další hrátky.

Kromě muziky proběhnou kolem pódií jako vždy i soutěže (většinou o tekuté ceny). Slavnostní naražení dřevěného sudu bude kolem 16.45 pod pódiem na Mírovém náměstí. Výčepy budou rovnoměrně rozmístěné od Mírového náměstí přes Komenského ulici do areálu Eurocentra, další bude i na Dolním náměstí - s nealko nápoji pro děti a pivem pro doprovod.

Na letošním ročníku se finančně podílí zejména město Jablonec nad Nisou, pivovar Svijany zůstává, ale pivní slavnosti jsou otevřené i pro další pivovary - tradiční velké i menší regionální. „Pivní festivaly jsou velice oblíbené, a proto jsem rád, že se nám podařilo do Jablonce nalákat tolik pivovarů a připravit program, který ocení nejen milovníci zlatého moku. Kdo ví, možná jednou Jablonecké slavnosti piva budou srovnatelné s bavorskými beerfesty, kterými žijí celá města. Inspirace z našich partnerských měst máme hodně," řekl primátor Jablonce Milan Kroupa.

Doprovodný program

V prostoru Mírového náměstí, areálu Eurocentra, Dolního náměstí a části Komenského ulice, spojující obě hlavní pódia, se budou čepovat produkty pivovarů Albrecht, Braník, Falkenštejn, Hoegarden, Maloskalský pivovar, Ostravar, Primátor, Rezek, Rohozec, Staropramen, Stella, Svijany a Volt. V okolí pódií bude zajištěna i dostatečná nabídka občerstvení. Celkovou organizaci včetně kulturního programu realizuje společnost SUNDISK.

„Je zachován koncept nabídky různých žánrů kvalitní hudby, bez revivalů a playbackového popu," řekl Martin Bauer starší z organizující společnosti SUNDISK. Na dvou pódiích vystoupí 10 regionálních, českých i zahraničních kapel, Dolní náměstí ovládnou dětská divadélka a soutěže, další soutěže, zejména o tekuté ceny, proběhnou i pod pódii během střídání účinkujících.  „V 16.45 pod pódiem na Mírovém náměstí slavnostně narazíme tradiční dřevěný sud za účasti primátora města," doplnil Bauer. 

Hudební program:

Svijany stage:
13.00 Mladá dechovka
15.00 Hitmakers
17.00 Super Hero Killers
19.00 Mr. Loco
21.00 ATMO music

Staropramen stage:
14.00 DNA Brothers
16.00 Vymazáno z archivu
18.00 James Cole
20.00 Leif de Leeuw Band
22.00 Mňága a žďorp

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Jablonecké slavnosti piva 2018 objektivem Jany Veselé
Obrazem: Jablonecké pivní slavnosti 2018
Jablonecké slavnosti piva přilákaly České srdce i Báru Basikovou
Obrazem: Jablonecké pivní slavnosti 2017
Obrazem: Jablonecké slavnosti piva 2016

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát Jablonecké slavnosti piva 2019

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Soutěž Infocentrum roku 2019: Turnov je opět první v Libereckém kraji
Do Jizerských hor vysadí tisíce původních stromků
Policisté šetří napadení mezi mladistvými v jabloneckém Tyršově parku
V jabloneckém divadle zahájili výstavu Vladimíry Dvořákové
Výstava 1989 připomíná v Příchovicích 30. výročí pádu minulého režimu

Nejčtenější články

16.11.: Policisté šetří napadení mezi mladistvými v jabloneckém Tyršově parku
14.11.: Obrazem: Velkolepá oslava 70. výročí ZUŠ Tanvald
15.11.: Nejen pro zimní údržbu pořídili na krajské silnice šest nových vozidel

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn