Jablonecké seniorky dostaly žlutý tulipán

08.03.2019 19:37:45 | Autor: Jana Hajná | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké seniorky dostaly žlutý tulipán

Náměstek pro oblast humanitní David Mánek tento týden navštívil seniorské kluby Centra sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p. o. Kokonín, Novoveská, Opletalka a Palackého. Setkal se se členkami spolku Českého svazu žen a Senioři ČR. Společně s ním si ve čtvrtek ve dvou seniorských klubech připomněl Mezinárodní den žen i primátor Jablonce nad Nisou Milan Kroupa.

„Všechna setkání s jabloneckými seniorkami byla ve znamení dobré nálady. Je skvělé vidět elán, který dámy stále mají, a je moc dobře, že se pořád zajímají o dění kolem sebe," řekl náměstek pro oblast humanitní David Mánek a doplnil: „Potěšit přítomné dámy květinou v rámci Mezinárodního dne žen bylo milou povinností. Poděkování a přání samozřejmě patří i pečovatelkám, které se o naše seniorky a seniory starají."

Náměstek Mánek společně s primátorem města Milanem Kroupou v seniorských klubech Palackého a Novoveská ve čtvrtek udělali přítomným seniorkám radost žlutým tulipánem. Příjemnou atmosféru dokreslilo vystoupení hudebního souboru žesťových nástrojů „Brass Jablonec" ze základní umělecké školy.

„Bylo hezké s dámami zavzpomínat na doby minulé. Na Novoveské jsem měl před lety babičku, a proto moje vzpomínky patřily i jí," řekl primátor Jablonce nad Nisou Milan Kroupa a dodává: „Obě setkání byla pozitivní a velice inspirativní, odnesl jsem si mnoho podnětů, jak udělat Jablonec pro seniory ještě přívětivější."

Připomínka MDŽ pokračovala i v pátek 8. 3. přímo na magistrátu. Primátor Kroupa obešel všechny kanceláře a obdaroval žlutým tulipánem přítomné kolegyně. „Nemám moc příležitostí, jak zaměstnancům magistrátů poděkovat, proto jsem využil MDŽ, abych tak učinil alespoň v případě kolegyň," uzavřel primátor Kroupa.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pohádkový les pořádají v Rovensku

Tradiční Pohádkový les v Rovensku pod Troskami se koná v sobotu 18. května od 12.00 do 15.30. Trasa pohádkového lesa od startu je dlouhá 2 km a je zvládnutelná i s kočárky. Pohádkový les se koná za každého počasí. Celá trasa vede lesem Boreckých skal v Českém ráji. Z Turnova do Rovenska bude jezdit i parní vlak! Více podrobností

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Derby v Liberci pro jablonecké házenkáře
ZŠ Pasířská bude reprezentovat Jablonecko
Obrazem : In line závody v Tanvaldě
1. kolo KPD mužů a žen v atletice
Obrazem:Tanvaldské sportovní hry seniorů

Nejčtenější články

22.05.: Obrazem : In line závody v Tanvaldě
22.05.: ZŠ Pasířská bude reprezentovat Jablonecko
21.05.: Obrazem:Tanvaldské sportovní hry seniorů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn