Jablonecké seniorky dostaly žlutý tulipán

08.03.2019 19:37:45 | Autor: Jana Hajná | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké seniorky dostaly žlutý tulipán

Náměstek pro oblast humanitní David Mánek tento týden navštívil seniorské kluby Centra sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p. o. Kokonín, Novoveská, Opletalka a Palackého. Setkal se se členkami spolku Českého svazu žen a Senioři ČR. Společně s ním si ve čtvrtek ve dvou seniorských klubech připomněl Mezinárodní den žen i primátor Jablonce nad Nisou Milan Kroupa.

„Všechna setkání s jabloneckými seniorkami byla ve znamení dobré nálady. Je skvělé vidět elán, který dámy stále mají, a je moc dobře, že se pořád zajímají o dění kolem sebe," řekl náměstek pro oblast humanitní David Mánek a doplnil: „Potěšit přítomné dámy květinou v rámci Mezinárodního dne žen bylo milou povinností. Poděkování a přání samozřejmě patří i pečovatelkám, které se o naše seniorky a seniory starají."

Náměstek Mánek společně s primátorem města Milanem Kroupou v seniorských klubech Palackého a Novoveská ve čtvrtek udělali přítomným seniorkám radost žlutým tulipánem. Příjemnou atmosféru dokreslilo vystoupení hudebního souboru žesťových nástrojů „Brass Jablonec" ze základní umělecké školy.

„Bylo hezké s dámami zavzpomínat na doby minulé. Na Novoveské jsem měl před lety babičku, a proto moje vzpomínky patřily i jí," řekl primátor Jablonce nad Nisou Milan Kroupa a dodává: „Obě setkání byla pozitivní a velice inspirativní, odnesl jsem si mnoho podnětů, jak udělat Jablonec pro seniory ještě přívětivější."

Připomínka MDŽ pokračovala i v pátek 8. 3. přímo na magistrátu. Primátor Kroupa obešel všechny kanceláře a obdaroval žlutým tulipánem přítomné kolegyně. „Nemám moc příležitostí, jak zaměstnancům magistrátů poděkovat, proto jsem využil MDŽ, abych tak učinil alespoň v případě kolegyň," uzavřel primátor Kroupa.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fanoušci Slavie Praha se opět setkají ve Sportovním centru v Semilech

Odbor přátel SK Slavia Praha v Semilech pořádá v pondělí 25. března od 17 hodin pro fanoušky z okolí další besedu s vedením pražského klubu. Do restaurace ve Sportovním centru Semily by měl zavítat mluvčí klubu Michal Býček, trenér Slavie Jindřich Trpišovský nebo některý z jeho asistentů a také někdo z hráčů. Více podrobností

Liberecký kraj ocení pedagogické pracovníky

Ve středu 27. března 2019 se uskuteční v prostorách multimediálního sálu Libereckého kraje již 17. ročník oceňování pedagogických pracovníků škol a školských zařízení v regionu. Ocenění proběhne k příležitosti připomenutí Dne učitelů. Celkem se sešlo 31 nominací a Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost vybral 21 oceněných. Za šestnáct let trvání bylo oceněno již 330 pedagogů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na Odpoledne s Andersenem zvou do Desné
Páťáci ze ZŠ Liberecká Jablonec pokračují v projektu Abeceda peněz
Začala rekonstrukce v ambulantní části rehabilitace a fyzikální medicíny
Křišťálový glóbus za vítězství SP vybojovala i Ester Ledecká
Obrazem: Tradiční zakončení sezony ve skiareálu U Čápa

Nejčtenější články

23.03.: Těžce zraněného běžkaře z koryta Bílé Desné vyprostila horská služba
24.03.: Obrazem: Tradiční zakončení sezony ve skiareálu U Čápa
22.03.: V reprezentační přestávce se hrál přátelák s juniorkou Sparty

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT