Jablonecké kino Radnice rozjíždí virtuální kino

26.03.2020 13:44:29 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké kino Radnice rozjíždí virtuální kino

Když nesmí diváci do svého oblíbeného kina, přichází kino k nim do obýváku! Virtuální doba si žádá virtuální řešení a i Kino Radnice se po dobu nuceného uzavření přesouvá do on-line prostředí. Chce tak svým fanouškům dopřát skoro dokonalý kino zážitek.

Připojuje se proto do společného projektu jednosálových kin z celé republiky a rozjíždí již tento pátek 27. března virtuální kino - se vstupenkami a nejnovějšími filmy i premiérami.

I v době, kdy museli své provozy veřejnosti uzavřít, kinaři nezahálí. Prostřednictvím Asociace provozovatelů kin se malá kina, která jsou nastalou situací často existenčně ohrožená, dala dohromady a vznikl projekt #vašekino. Cílí na fanoušky, kteří prostřednictvím zakoupení vstupenky za symbolickou cenu 70 Kč dají najevo podporu svému oblíbenému kinu.

Jak na to? Na webu www.kinajablonec.cz je program promítání, které startuje již tento pátek 27. března. Prostřednictvím on-line předprodeje (proklik u každého filmu v programu) si divák zakoupí vstupenku, kterou zaplatí kartou nebo bankovním převodem, a na e-mail přijde vstupenka s kódem. Cena jedné vstupenky je jednotná 70 Kč a prodej bude ukončen vždy hodinu před začátkem projekce nebo vyčerpáním kapacity kina. Kód uvedený na vstupence je potřeba pro spuštění promítání. To bude probíhat na webových stránkách www.vasekino.cz ve čtvrtek až neděli od 20.00 a podle zájmu bude o víkendu také odpolední pohádka.

Petra Handlířová z jabloneckých kin vysvětlila: „Projekt se snaží simulovat skutečné kino a tak je důležité přijít včas! Přístup bude spuštěn vždy dvacet minut před promítáním, aby diváci měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si dostatek popcornu. A především, aby nestáli frontu, byť nyní tu virtuální, která jim může zkomplikovat přetížené připojení těsně před spuštěním filmu."

Prodej vstupenek odpovídá kapacitě kina, v on-line systému si fanoušek vybere konkrétní sedačku ve své oblíbené řadě. Kontrolovat, jestli jste si koupili dostatek vstupenek pro všechny diváky u vás doma, samozřejmě tentokrát uvaděči nebudou. „Budeme ovšem rádi, když nám koupí více vstupenek dáte najevo, že vás kino baví a že na nás myslíte a podporujete své oblíbené kino. Jde nám především o to zůstat v kontaktu s našimi diváky a alespoň v této alternativní formě jim nabídnout zajímavé filmové zážitky," dodala Handlířová.

A v čem je projekt #vašekino unikátní? Je to skoro jako v opravdovém kině. Návštěvník si musí zakoupit vstupenku ve svém oblíbeném kině, dvacet minut před projekcí se rozjedou reklamy a trailery a film běží bez přestávky a bez možnosti ho pozastavit nebo posunout. A v programu budou převážně filmy, které nikde jinde ještě nejsou k vidění a dokonce i některé premiéry. Tak si vyberte film, na který jste se těšili, nakupte popcorn a hurá do kina!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
Tip na výlet v našem kraji, tentokrát na Čertovy kameny u Josefova Dolu
Na led vyjedou jablonečtí hokejisté až v polovině srpna
Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
Z radniční věže v Jablonci se letos turisté rozhlédnou až 13. července

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
10.07.: Do Jablonce míří Pilař a Hrubý
10.07.: Obě družstva LIAZU Jablonec vybojovala čtvrtá místa

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn