Jablonecké kino Radnice rozjíždí virtuální kino

26.03.2020 13:44:29 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké kino Radnice rozjíždí virtuální kino

Když nesmí diváci do svého oblíbeného kina, přichází kino k nim do obýváku! Virtuální doba si žádá virtuální řešení a i Kino Radnice se po dobu nuceného uzavření přesouvá do on-line prostředí. Chce tak svým fanouškům dopřát skoro dokonalý kino zážitek.

Připojuje se proto do společného projektu jednosálových kin z celé republiky a rozjíždí již tento pátek 27. března virtuální kino - se vstupenkami a nejnovějšími filmy i premiérami.

I v době, kdy museli své provozy veřejnosti uzavřít, kinaři nezahálí. Prostřednictvím Asociace provozovatelů kin se malá kina, která jsou nastalou situací často existenčně ohrožená, dala dohromady a vznikl projekt #vašekino. Cílí na fanoušky, kteří prostřednictvím zakoupení vstupenky za symbolickou cenu 70 Kč dají najevo podporu svému oblíbenému kinu.

Jak na to? Na webu www.kinajablonec.cz je program promítání, které startuje již tento pátek 27. března. Prostřednictvím on-line předprodeje (proklik u každého filmu v programu) si divák zakoupí vstupenku, kterou zaplatí kartou nebo bankovním převodem, a na e-mail přijde vstupenka s kódem. Cena jedné vstupenky je jednotná 70 Kč a prodej bude ukončen vždy hodinu před začátkem projekce nebo vyčerpáním kapacity kina. Kód uvedený na vstupence je potřeba pro spuštění promítání. To bude probíhat na webových stránkách www.vasekino.cz ve čtvrtek až neděli od 20.00 a podle zájmu bude o víkendu také odpolední pohádka.

Petra Handlířová z jabloneckých kin vysvětlila: „Projekt se snaží simulovat skutečné kino a tak je důležité přijít včas! Přístup bude spuštěn vždy dvacet minut před promítáním, aby diváci měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si dostatek popcornu. A především, aby nestáli frontu, byť nyní tu virtuální, která jim může zkomplikovat přetížené připojení těsně před spuštěním filmu."

Prodej vstupenek odpovídá kapacitě kina, v on-line systému si fanoušek vybere konkrétní sedačku ve své oblíbené řadě. Kontrolovat, jestli jste si koupili dostatek vstupenek pro všechny diváky u vás doma, samozřejmě tentokrát uvaděči nebudou. „Budeme ovšem rádi, když nám koupí více vstupenek dáte najevo, že vás kino baví a že na nás myslíte a podporujete své oblíbené kino. Jde nám především o to zůstat v kontaktu s našimi diváky a alespoň v této alternativní formě jim nabídnout zajímavé filmové zážitky," dodala Handlířová.

A v čem je projekt #vašekino unikátní? Je to skoro jako v opravdovém kině. Návštěvník si musí zakoupit vstupenku ve svém oblíbeném kině, dvacet minut před projekcí se rozjedou reklamy a trailery a film běží bez přestávky a bez možnosti ho pozastavit nebo posunout. A v programu budou převážně filmy, které nikde jinde ještě nejsou k vidění a dokonce i některé premiéry. Tak si vyberte film, na který jste se těšili, nakupte popcorn a hurá do kina!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dezinfekce do jabloneckých obchodů

Statutární město v rámci péče o zdraví svých občanů oslovilo obchodní řetězce v Jablonci nad Nisou a nabídlo jim dezinfekční tekutiny na očistu rukou. „Dva z nich, Lidl a Penny, této nabídky využily. Nyní jednají s městem o převzetí devíti litrů dezinfekce pro své zákazníky," řekla Jana Matěchová, vedoucí kanceláře primátora. Dezinfekční prostředky budou vždy u vchodů do obchodů a zákazníci si před nákupem budou moci vydezinfikovat ruce a po té použít jednorázové rukavice, které prodejny nabízí.

Koronavirus

Informace k mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru Covid-19.

Základní informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Město Jablonec nabízí dezinfekci podnikatelům
Jizerská 50 poprvé v historii závodem roku v seriálu Visma Ski Classics
Roušky komplikují komunikaci lidem s poruchou sluchu
Ministerstvo průmyslu podpoří podnikatele a spouští program COVID II
V Libereckém kraji už je 88 lidí nakažených, v KNL přestali testovat

Nejčtenější články

27.03.: V Libereckém kraji je už 46 nakažených, nárůst je o 12 osob
27.03.: Hasiči zachránili z hořícího bytu v Jablonci dvě osoby
29.03.: Nakažených koronavirem je v Libereckém kraji už 68 lidí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn