Jablonecká neděle představí více než 30 sportovních oddílů i aktivit

06.09.2019 14:38:57 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká neděle představí více než 30 sportovních oddílů i aktivit

V neděli 8. září 2019 se opět promění prostor kolem jablonecké městské haly, parkoviště a zahrady u městského bazénu i břehy přehrady v jedno velké sportoviště. Nejrůznější zájmové kroužky, sportovní kluby a oddíly zde představí svoji činnost široké veřejnosti. Pro rodiny s dětmi je to skvělá příležitost seznámit se s mnoha možnostmi aktivního trávení volného času.

Mnoho sportů na jenom místě - pod tímto heslem budou mít už počtvrté jablonecké děti možnost vyzkoušet si nejrůznější sporty a volnočasové aktivity, které jim naše město nabízí. Akci pořádá statutární město Jablonec nad Nisou, SPORT Jablonec s.r.o., Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s. a SUNDISK s.r.o.

„Pro děti je velice důležité, aby mohly smysluplně trávit svůj volný čas. Jsem rád, že v Jablonci mají tolik příležitostí. Stačí si jen vybrat. Už od roku 2016 jim město tento výběr usnadňuje tím, že najdou nabídku jabloneckých sportovních oddílů a zájmových kroužků na jednom místě," řekl primátor Jablonce Milan Kroupa a dodal: „Těší mě, že se původní myšlenku Jablonecké neděle, která vzešla z magistrátu, daří naplňovat a potvrzuje se, že je Jablonec městem sportu."

„Letos se nám přihlásilo více než třicet sportovních oddílů a zájmových kroužků. Rádi bychom tak navázali na předchozí tři úspěšné ročníky a znovu dětem i jejich rodičům umožnili vyzkoušet si nejrůznější sporty v jednom odpoledni, promluvit si s trenéry či vedoucími jednotlivých klubů. Jsme připraveni i pro případ nepříznivého počasí. V takové situaci by se celá akce konala v prostorách Městské sportovní haly," uvedl Martin Bauer mladší ze společnosti SUNDISK s.r.o., která akci v roce 2016 dala konkrétní tvář a celou ji organizačně zajišťuje.

Program Jablonecké neděle

Jablonecká neděle bude slavnostně zahájena 8. 9. 2019 ve 14 hodin. Až do 18 hodin budou probíhat nejrůznější vystoupení, v průběhu celé akce budou představovány jednotlivé oddíly, v 16:20 proběhne vědomostní soutěž o ceny.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecké kluby a oddíly se opět představí na Sportovní neděli
Obrazem: Jablonecká neděle 2016

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát Jablonecká neděle 2019

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonečtí házenkáři prohráli ve 3. kole Českého poháru
Pohár lyžařů Liberecka měl finále v libereckém Vesci
Rezerva FK Jablonec v Břízkách vyrukuje na Živanice
Liberečtí hasiči slavili 110. výročí své první budovy
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
16.10.: Hasiči vyjížděli k záchraně osoby na železničním mostě v Desné
16.10.: Sportem dětí Tanvald žije

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn