Jablonecká Nautica získala ocenění Zlatý oříšek 2013

01.01.2014 13:35:35 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká Nautica získala ocenění Zlatý oříšek 2013

Jablonecká skupina Nautica uspěla v celostátním kole soutěže Zlatý oříšek 2013 a po krajském ocenění získala i finálový Zlatý oříšek. Celkem bylo odměněno deset soutěžících z třiceti nominovaných, na začátku bylo přihlášeno 200 jednotlivců a skupin.

Kapela Nautica, která se již může pochlubit vlastním repertoárem a vyhrála v letošním roce i Dětskou portu, byla za Liberecký kraj nominována spolu s Matějem Říhou (několikanásobný mistr světa v karate) a básnířkou Gabrielou Jakoubkovou z Víchové nad Jizerou. Zlatý oříšek si domů odvezl Matěj a právě jablonecká skupina, kromě dalších osmi soutěžících z jiných krajů.

Nautica hraje ve složení Radka Bělíková - baskytara, metalofon, flétna a zpěv, Andrea Bělíková - akustická kytara, elektrická kytara, metalofon, flétna a zpěv, Jiří Samek - akustická kytara, elektrická kytara, steel kytara, banjo, dobro a zpěv, a Martin Gorčík - bicí. Věkový průměr členů skupiny je pouhých 12 let. Kapela působí na ZUŠ Jablonec nad Nisou a umělecky jí vede učitel Jan Krajník.

Pořad z vyhlášení soutěže Zlatý oříšek 2013 se bude vysílat 1. ledna 2014 ve 13.55 na ČT2, poté jej zřejmě najdete v internetovém archívu ČT. „Nautica v současné době využívá toho, že má vánoční prázdniny, a nahrává v analogovém studiu u M. Kluse své první autorské album, na které získala finance právě díky této soutěži," uvedla za skupinu Alena Bělíková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mezi vítězi krajského Zlatého oříšku je i jablonecká skupina Nautica

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října
Modernizaci skokanských můstků pod Ještědem chce podpořit i kraj
KAM ZA SPORTEM: ve dnech 18. až 20. října 2019
V Plavech chystají setkání se známou spisovatelkou

Nejčtenější články

16.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
14.10.: Gottův dvorní fotograf bude vystavovat v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn