Jablonec na začátku ledna zasypal sníh

04.01.2017 17:51:28 | Autor: mh, pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonec na začátku ledna zasypal sníh

V Jablonci nad Nisou napadalo od úterý do středečního rána 32 cm sněhu. Úklidové vozy Technických služeb Jablonec nad Nisou i nasmlouvaných dodavatelů zprovozňovaly komunikace města již v průběhu celé noci.

Náměstek Miloš Vele k situaci řekl: „Úklid sněhu probíhá podle plánu zimní údržby. Do práce se zapojili všichni pracovníci VPP, kteří mají na starosti odklízení sněhu z prostoru zastávek, přechodů pro chodce a kontejnerových stání."

Následky silného sněžení se daří odstraňovat také díky spolupráci Technických služeb Jablonec, Krajské správy silnic Libereckého kraje a Ředitelství silnic a dálnic. Průtahy komunikací však již tradičně komplikují nesprávně zaparkovaná auta. Proto apelujeme na řidiče, aby dodržovali dopravní značení a přizpůsobili rychlost jízdy stavu vozovky. Díky neukázněným řidičům vznikly například dnes ráno problémy s protažením ulic Pod Skalkou a Zámecká.

Řidiči mají možnost využít k zaparkování i kryté stání v OC Rýnovka, které je hlídané a nabízí ještě několik volných míst. Informace zájemci získají na telefonním čísle 724 550 536.

Zimní údržbu města komplikují i ti, kteří frézují sníh ze soukromých ploch na již protažené komunikace. Tím způsobují závadu ve schůdnosti a sjízdnosti, za což mohou být postiženi. Vzhledem k očekávanému silnému větru byl také ohraničen prostor okolo vánočního stromu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hasiči se nezastaví, jezdí po kraji odstraňovat popadané stromy
Silnice na Harrachov je pro kamiony kvůli sněhu uzavřena
Silvestr byl perný pro krajské hasiče i záchranáře
Jablonec má na zimní údržbu připraveno 21 milionů
Na zimu jsme připraveni, hlásí krajští silničáři

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Profesor Suchomel získal Poctu České komory architektů

Muž, který před pětadvaceti lety založil Fakultu umění a architektury TUL a vedl ji jako první děkan, převzal 10. června v Praze prestižní uznání od členů své profesní komory. „Letos si připomínáme 25. výročí založení FUA a založení zcela nové školy architektury je jistě významnou součástí právě uděleného ocenění profesora Jiřího Suchomela za celoživotní dílo a přínos k rozvoji architektonického oboru," uvedl k ocenění děkan Osamu Okamura. Zásluhou Jiřího Suchomela vznikla liberecká fakulta k 1. prosinci 1994 inspirována školou architektury Michiganské univerzity v americkém Ann Arbor, na které Jiří Suchomel počátkem 90. let působil. Jejímu založení předcházelo několik ročníků letní školy architektury, kterou profesor Suchomel v Liberci organizoval.

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Letošní oslavy Járy Cimrmana na Tanvaldsku zase pomáhaly
Čtyři góly v pařáku
Na otevření Letního kina v Jablonci dorazilo téměř tisíc návštěvníků
Liberecký hasič posbíral cenné kovy v závodě Championships FireFit
Douglaska tisolistá z Lomnice se uchází o titul Strom roku 2019

Nejčtenější články

24.06.: Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
25.06.: Slavnostně otevřeli opravenou silnici mezi Tanvaldem a Albrechticemi
26.06.: Bedřichov pokřtil areál pro bikery. Vznikl díky účastníkům Jizerské 50

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn