Jablonec na začátku ledna zasypal sníh

04.01.2017 17:51:28 | Autor: mh, pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonec na začátku ledna zasypal sníh

V Jablonci nad Nisou napadalo od úterý do středečního rána 32 cm sněhu. Úklidové vozy Technických služeb Jablonec nad Nisou i nasmlouvaných dodavatelů zprovozňovaly komunikace města již v průběhu celé noci.

Náměstek Miloš Vele k situaci řekl: „Úklid sněhu probíhá podle plánu zimní údržby. Do práce se zapojili všichni pracovníci VPP, kteří mají na starosti odklízení sněhu z prostoru zastávek, přechodů pro chodce a kontejnerových stání."

Následky silného sněžení se daří odstraňovat také díky spolupráci Technických služeb Jablonec, Krajské správy silnic Libereckého kraje a Ředitelství silnic a dálnic. Průtahy komunikací však již tradičně komplikují nesprávně zaparkovaná auta. Proto apelujeme na řidiče, aby dodržovali dopravní značení a přizpůsobili rychlost jízdy stavu vozovky. Díky neukázněným řidičům vznikly například dnes ráno problémy s protažením ulic Pod Skalkou a Zámecká.

Řidiči mají možnost využít k zaparkování i kryté stání v OC Rýnovka, které je hlídané a nabízí ještě několik volných míst. Informace zájemci získají na telefonním čísle 724 550 536.

Zimní údržbu města komplikují i ti, kteří frézují sníh ze soukromých ploch na již protažené komunikace. Tím způsobují závadu ve schůdnosti a sjízdnosti, za což mohou být postiženi. Vzhledem k očekávanému silnému větru byl také ohraničen prostor okolo vánočního stromu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hasiči se nezastaví, jezdí po kraji odstraňovat popadané stromy
Silnice na Harrachov je pro kamiony kvůli sněhu uzavřena
Silvestr byl perný pro krajské hasiče i záchranáře
Jablonec má na zimní údržbu připraveno 21 milionů
Na zimu jsme připraveni, hlásí krajští silničáři

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké podzimní slavnosti se odehrají v novém kabátě
ZŠ Liberecká v Jablonci zahájila školní rok až 16. září
Týden knihoven 2019 přinese rande naslepo i slam poetry
Řidič autobusu za jízdy zkolaboval, pohotově za něj zaskočil cestující
Cyklojízda Greenway Jizera 2019 se koná 22. září

Nejčtenější články

14.09.: FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
14.09.: V Muzeu Českého ráje otevřeli novou expozici Horolezectví
15.09.: Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn