Jablečné lázně opět oživí Vánoční skleněný market

16.12.2016 11:33:10 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablečné lázně opět oživí Vánoční skleněný market

Vánoční skleněný market se uskuteční za přispění ArtproProstor v sobotu 17. prosince v Jablečných lázních. Jedná se o Třetí Design market, tentokrát s nádechem trochu vánočním a trochu skleněným!

Již potřetí si budete moci vybrat z nabídky nejen místních kreativců/prodejců a udělat tak radost malým dárečkem svým nejbližším. Vstupné je dobrovolné. Pokud se rozhodnete přispět, podpoříte tak snahu dobrovolného spolku ArtproProstor oživit bývalé jablonecké lázně.

„Těšit se opět můžete na hudební a taneční doprovodný program. Český folk vám zahraje jablonecká rodačka Markéta Nikendey. Česko-francouzské trio Les gars d´en bas pak rozezní lázně ve stylu cikánského swingu a francouzského jazzochansonu. Od 17.00 a 19.00 se můžete těšit na mystické pohybově světelné představení skupiny ArtproProstor, během kterého si připomeneme vánoční příběh narození Ježíška. V 18.00 dojde na vyhlášení fotosoutěže Genius Loci Jablečných lázní. Vybrané fotografie si budete moci prohlédnou na mini výstavce přímo v Jablečných lázních. Občerstvení a teplý svařák obstará místní La Kavárna," uvedla za pořádající ArtproProstor Anička Strnadová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Město Jablonec děkuje mladým umělcům za počiny v lázních
Obrazem: Staré městské lázně v Jablonci oživeny!
Uskupení mladých umělců se chystá oživit jablonecké lázně

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Velikonoční prodej výrobků pacientů v jablonecké nemocnici

Ve středu 17. dubna od 11 hodin zve personál z oddělení Centra doléčování a rehabilitace na prodej výrobků od pacientů tohoto oddělení. „Výrobky tvořili pacienti z Jablonce i z našeho detašovaného pracoviště v Tanvaldu a lidé, kteří si je zakoupí, tím přispějí na nákup materiálu pro další aktivity," zve na akci Tereza Niederlová, která prodejní akci se svými kolegyněmi na oddělení CEDR připravuje. „Jedná se již o čtvrtý ročník této akce, podobné organizujeme také v době vánoc," doplnila Petra Hybnerová, tisková mluvčí nemocnice. Akce s velikonoční tématikou se v nemocnici koná vedle lékárny v prostorách před kaplí a potrvá zhruba do 13 hodin.

Jablonecká Rampa přivítá Marco Mendozu a Doctora Victora

Marco Mendoza, americký hardrockový hudebník (Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, The Dead Daisies), se při svém evropském turné zastaví i v České republice, kde odehraje pět koncertů. Jednou ze zastávek je i jablonecký Klub Na Rampě v sobotu 20. dubna. Marco je neuvěřitelný šoumen, který je stejně doma na obrovském stadionu, jako v malém klubu. Dokáže pokrýt jakýkoliv hudební styl od jazzu, Fussion, world music, latino groove až po hard rock. Kromě toho je skvělým zpěvákem, který napsal a vydal uznávaná sólová alba. Za bicí soupravou se opět představí skvělý Kyle Hughes, člen skupiny kytaristy Bumblefoota (Guns n Roses). Celou tour s Marco Mendozou absolvuje kapela Doctor Victor, která se v roce 2012 umístila na druhém místě v celosvětové soutěži kapel GBOB, v roce 2016 předskakovala australským velikánům AC/DC na jejich megakoncertu v pražských Letňanech. Kompletní dubnový program klubu na Rampě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Mšeno nad Nisou má nový osadní výbor
Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů letos podevatenácté
Kraj znovu ocení mistry tradičních řemesel
Odborná konference Dny IZS 2019 probíhá v Jablonečku
Restaurováním projdou sbírkové předměty Oblastní galerie Liberec

Nejčtenější články

16.04.: Při požáru domu na Smržovce hasiči zachraňovali muže po žebříku
15.04.: Z hořícího bytu v Jablonci zachránili hasiči kočku a králíka
15.04.: Policisté zajistili v Jablonci nepovolené preparáty živočichů i drogy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT