Iuventus Gaude! pojede na prestižní festival do Francie

21.02.2013 09:30:44 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Iuventus Gaude! pojede na prestižní festival do Francie

Letošní sezona koncertního sboru Iuventus Gaude! nebude s definitivní platností ve znamení domácího nebo světového soutěžení. Vrcholem sezony bude účast na výběrovém festivalu v Provence, kam sbor obdržel čestné pozvání po pečlivém výběru umělecké komise.

Sbor, který za posledních pět let nezažil na vrcholu sezony nic jiného než náročné přípravy na některou ze světových soutěží, se v druhé polovině školního roku zaměří výhradně na koncertní činnost a dotočnou, již před Amerikou připravovaného CD.

Součástí festivalu, který se uskuteční ve dnech 21. - 27. 7. bude každodenní koncertní vystupování po celé jižní Francii s přejezdem až 150 kilometrů denně, ale i poznávání této nádherné turistické oblasti.

Aby si poměrně náročný koncertní pobyt Iuvenťáci dostatečně užili, plánují po festivalu krátké prodloužení pobytu u krásného jihofrancouzského moře či v jiné atraktivní oblasti Provence.

Příprava koncertního zájezdu vypukne ve dnech 20. až 23. února 2013 na soustředění v Oldřichově v Hájích, kam koncertní sbor odjíždí připravit svých povinných 90 minut nejen francouzského repertoáru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tipy na výlety po Českém ráji v nové podobě

Období jara a s ním spojené výletování se blíží. Pro snazší orientaci v nabídce regionu Sdružení Český ráj pro zájemce připravuje tipy na výlety v nové formě elektronického flipbooku. Aktuálně jsou k dispozici první z nich, a to je Český ráj ve filmu a pohádkách. „V katalogu najdete deset tipů na pohádkové výlety, v rámci kterých se můžete vypravit například na zámek Sychrov za princeznou Zlatovláskou, za čerty do Klokočských skal nebo loupežníkem Rumcajsem do Jičína. Flipbook si můžete pohodlně otevřít ve svých počítačích i telefonech, tipy jsou doplněny o fotogalerie a také trasu výletu na portálu mapy.cz," přiblížila Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.

Stezka pod Hrubým Rohozcem je momentálně uzavřena

Stezka pod Hrubým Rohozcem je momentálně uzavřena Město Turnov informuje občany, že z důvodu hrozícího pádu kamení je zavřena stezka pod zámkem Hrubý Rohozec. „Uzavření je kvůli možnému pádu kamení po odtávání sněhu a ledu. Děkujeme za pochopení," dodala tisková mluvčí města Turnov Klára Preislerová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Otázky k pohybu mezi okresy i s formuláři ke stažení
Sportovci požádali město Jablonec o peníze
Jablonec se dohodl s Bytovým družstvem Horní Proseč
Do Německa i Polska s negativním testem, odběry spustí i v Harrachově
Rozhledna Černá Studnice, skvost architekta Hemmricha

Nejčtenější články

26.02.: V Jablonci dojde ke změnám v MHD od začátku března
28.02.: Otázky k pohybu mezi okresy i s formuláři ke stažení
26.02.: Jablonečtí strážníci zadrželi celostátně hledaného muže

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn