Iluzionista Zdeněk Bradáč překonal tři Guinnessovy rekordy

01.11.2010 13:22:47 | Autor: Jan Žíla, Marek Kuntoš | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Iluzionista Zdeněk Bradáč překonal tři Guinnessovy rekordy

Tři světové rekordy vytvořil v pondělí 1. listopadu v jablonecké městské hale třiadvacetiletý český mág a rekordman Zdeněk Bradáč. Posunul se tak blíže ke svému vysněnému cíli - držet současně 25 Guinnessových rekordů. V současnosti jich vlastní třináct.

Bradáč se dnes v Jablonci rozhodl připsat opětovně své jméno k dvěma rekordům, které v minulosti již sám překonal. Byly to jeho první Guinnessovy rekordy vůbec. Jeho konkurenti ale laťku v průběhu tří let výrazně navýšili. O to to byla pro Bradáče větší výzva.

„Přiznávám, že z dnešních rekordů jsem měl skutečně obavy, jelikož se v poslední době velice zlepšily. Vzhledem k jejich fyzické náročnosti jsem měl jen jeden pokus. Díky dobré konstelaci a podpoře přátel a spolupracovníků se vše povedlo podle plánu a míčky jsem měl po celou dobu rekordu pod kontrolou," uvedl Zdeněk Bradáč.

V disciplíně žonglování vzhůru nohama na výdrž se třemi míčky dosáhl výborného rekordního času 6 minut a 46 sekund. Svého předchůdce tak překonal o více než minutu. Za tu dobu zvládl 1276 chytů. Rekord tak vylepšil o 495 chytů. Třetí rekord přidal Bradáč jako bonus, což se mu také podařilo na jedničku. Žongloval vzhůru nohama se čtyřmi míčky, o což se oficiálně ještě nikdo nepokusil.

Suverénním výkonem Zdeněk Bradáč znovu světu dokázal, že mezi kouzelníky a eskamotéry patří na výsluní. Potvrdil tak status nejúspěšnějšího rekordmana desetiletí, jak ho otitulovala Guinnessova kniha již před rokem. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října
Modernizaci skokanských můstků pod Ještědem chce podpořit i kraj
KAM ZA SPORTEM: ve dnech 18. až 20. října 2019
V Plavech chystají setkání se známou spisovatelkou

Nejčtenější články

16.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
14.10.: Gottův dvorní fotograf bude vystavovat v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn