Iluzionista Zdeněk Bradáč překonal tři Guinnessovy rekordy

01.11.2010 13:22:47 | Autor: Jan Žíla, Marek Kuntoš | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Iluzionista Zdeněk Bradáč překonal tři Guinnessovy rekordy

Tři světové rekordy vytvořil v pondělí 1. listopadu v jablonecké městské hale třiadvacetiletý český mág a rekordman Zdeněk Bradáč. Posunul se tak blíže ke svému vysněnému cíli - držet současně 25 Guinnessových rekordů. V současnosti jich vlastní třináct.

Bradáč se dnes v Jablonci rozhodl připsat opětovně své jméno k dvěma rekordům, které v minulosti již sám překonal. Byly to jeho první Guinnessovy rekordy vůbec. Jeho konkurenti ale laťku v průběhu tří let výrazně navýšili. O to to byla pro Bradáče větší výzva.

„Přiznávám, že z dnešních rekordů jsem měl skutečně obavy, jelikož se v poslední době velice zlepšily. Vzhledem k jejich fyzické náročnosti jsem měl jen jeden pokus. Díky dobré konstelaci a podpoře přátel a spolupracovníků se vše povedlo podle plánu a míčky jsem měl po celou dobu rekordu pod kontrolou," uvedl Zdeněk Bradáč.

V disciplíně žonglování vzhůru nohama na výdrž se třemi míčky dosáhl výborného rekordního času 6 minut a 46 sekund. Svého předchůdce tak překonal o více než minutu. Za tu dobu zvládl 1276 chytů. Rekord tak vylepšil o 495 chytů. Třetí rekord přidal Bradáč jako bonus, což se mu také podařilo na jedničku. Žongloval vzhůru nohama se čtyřmi míčky, o což se oficiálně ještě nikdo nepokusil.

Suverénním výkonem Zdeněk Bradáč znovu světu dokázal, že mezi kouzelníky a eskamotéry patří na výsluní. Potvrdil tak status nejúspěšnějšího rekordmana desetiletí, jak ho otitulovala Guinnessova kniha již před rokem. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
Pozvánka na Pelechovské hry
Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
Liberečtí hasiči nejlepší ve čtyřčlenném raftu na divoké vodě
Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Nejčtenější články

23.06.: Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
21.06.: Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu
23.06.: Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn