Hostující Bílina neměla s Vlky žádnou naději

08.11.2018 08:48:42 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Velmi dobrý hokej předváděli jablonečtí hokejisté v souboji s předposledním týmem tabulky druholigové skupiny střed Bílinou, když již v polovině zápasu vedli již 7:1.

HC Vlci Jablonec - HC Bílina 8:3 (4:1, 3:1, 1:1)

Domácí se dostali do vedení již ve 2. minutě po velmi laciném gólu Brokeše, který nachytal Krejčího. O dvě minuty později využívá přesilovou hru hostující Kučera a vyrovnává. V 11.minutě přichází další velmi laciný gól v bílínské síti. Do konce první třetiny přidal Jablonec ještě dvě branky. Ve 23.minutě využívá domácí Plíhal přesilovou hru. O 29 vteřin na to se prosazuje Frk a ve 26.minutě využívá přesilovou hru Abraham a Jablonečtí už vedou o šest gólů - 7:1. Utkání mohl zkorigovat Sýkora, ale své třetí velké šanci neproměnil. V závěru druhé třetiny koriguje Gnusin. Slabou náplastí pro hosty byl na začátku třetí třetiny gól pro dobře hrajícího obránce Kochkareva. Výsledek pečetil ve 49. minutě domácí Pavlů.

Branky: 12. a 24. Frk, 2. Brokeš, 11. Bříška, 18.L. Tondr, 23. Plíhal, 26. Abraham, 49. Pavlů - 4.T. Kučera, 38. Gnusin, 41. Kochkarev. Přesilovky využití: 2:1. Sestava Vlků: Jelínek( Hrstka) - Abraham, Mrkvička, Melovič, Pavlů, Čechura, Havelka, Pilař - Plíhal, Bříška, Tondr - Mulač, Maďar, Brokeš - Babec, Nezbeda, Frk - Švík, Homolka.