Henrik Freischlader zahájí sérii blues rockových koncertů Na Rampě

08.09.2018 14:38:47 | Autor: mb, pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Henrik Freischlader zahájí sérii blues rockových koncertů Na Rampě

Špičkový německý kytarista Henrik Freischlader zahájí v pondělí 10. září podzimní sérii blues rockových koncertů zahraničních kapel v jabloneckém Klubu Na Rampě.

Letos šestatřicetiletý Henrik se díky společnému koncertování s J. Bonamassou a vystupování před takovými hvězdami jako B.B. King, P. Green, J. Winter nebo letos Jethro Tull pomalu stal z neznámého bluesově orientovaného kytaristy respektovaným a velmi sledovaným multiinstrumentalistou světového formátu.

Je to hudebník, který vždy dokáže překvapit. V rámci Old School Tour 2018 na Rampě vystoupí již potřetí, opět s novými spoluhráči. Po několika hudebních experimentech, ať už jako trio nebo mezinárodní osmičlenný band, se muzikant, skladatel, producent a věčný workoholik Henrik Freischlader vrací k blues. A blues, soul a funky je to, co spojuje tentokrát pětici muzikantů dohromady. S přehledem a lehkostí přehrávají své náročné party, ve kterých nikdy nechybí ta nejdůležitější ingredience - schopnost ovládat svůj nástroj s citem a vášní. Každý člen souboru je sám o sobě jedinečný, ale na druhou stranu nikdo se nebere příliš vážně.

Koncert, který rozhodně stojí za to vidět, začíná na Rampě v pondělí v 8 hodin večer.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn