Házenkářům ELP se na jaře zatím nedaří

06.03.2018 11:17:42 | Autor: František Dědeček, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Jablonečtí házenkáři pokračují v nevýrazných výkonech i v jarní části druhé ligy házenkářů, po porážce minulý týden v Náchodě (32:25), prohráli i na domácí palubovce se soupeřem z Loun 16:23 po poločase 9:11.

ELP Jablonec - Loko Louny 16:23 (9:11)

Jablonečtí nezačali vůbec špatně od prvních minut dobře fungovala obrana ve spolupráci s brankářem Hlinkou a 13. minutě utkání jablonečtí vedli 7:5, poté se sice hostům povedlo srovnat, ale ještě ve 27. minutě utkání byl remízový stav 9:9. Poté Louny odskočili na 9:11, závěrečnou sedmičkou mohl ještě snížit Trejbal, ale trefil pouze tyčku.

Druhá půle již byla plně v rukou hostí, jablonecká obrana nestíhala pohyb hostí, v útoku Jablonečtí stříleli z nepřipravených pozic, bez jakékoliv kombinace a soupeř z rychlých přechodů trestal. Výsledek postupně narostl na 13:20. Domácím se podařilo zkorigovat na 16:20, bohužel závěr opět patřil hostům a ti zaslouženě vyhráli o sedm branek.

Sestava a branky : Hlinka, Linka - Žák 4, P. Trejbal 3, Svoboda S. 3, Heinl 2, Krčka 2, Tomáš 1, Novotný 1, Šatava, Skřápek, Preisler, Smrček.

Hodnocení trenéra Dědečka: „V první půli jsme měli ještě šanci, na to abychom výrazně odskočili soupeři, ale svými lacinými až dětskými chybami, jsme nechali soupeře se zvednout, třikrát zbytečný přešlap na levém křídle, dvě jasné střelecké pozice z pivota, přesilovka 6 proti 4 skončila pouze 1:0 místo 3:0, a tři přechody proti otevřené obraně jsme vyřešili špatně, neproměněná sedmička, což je dohromady 11 branek, které jsme měli vstřelit jen v prvním poločase. Ve druhé půli již nefungovala vůbec rozehrávka a tam jsme neměli vůbec šanci, chyběl bohužel náš nejlepší střelec Tomáš Hána, o jeho branky se měli podělit ostatní hráči, ale to se vůbec nepovedlo, svůj standard odvedl v první půli brankář Hlinka a na pravém křídle Tomáš Žák."