Házenkáři nestačili na rezervu Dukly

14.11.2017 13:51:42 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Házenkáři nestačili na rezervu Dukly

V oslabené sestavě podlehli jablonečtí házenkáři rezervě Dukly Praha 34:25 po poločase 19:12. Neproměněné šance v prvním poločase a slabší obrana byly důvody venkovní prohry. Dorostenci jsou stále na chvostu tabulky, ale v utkání se soupeřem ze středu tabulky uhráli ve Strakonicích solidní výsledek!

II. liga mužů

Dukla Praha B - Jablonec 34:25 (19:12)

Oproti derby s Libercem chybělo jabloneckým pět důležitých hráčů a během utkání se to projevilo. Od prvních minut domácí Dukla po připravených kombinacích jednoduše skórovala a Jablonečtí nevěděli, kam dříve skočit. Ve 20. minutě již jablonečtí házenkáři prohrávali 13:5 a o výsledku bylo rozhodnuto. Od této doby již byla hra vyrovnaná po celé utkání, bohužel náskok z prvních dvaceti minut domácím stačil. Pragováci měli během prvního poločasu několik šancí stáhnout brankový rozdíl, ale několik přešlapů při zakončení a pár nevynucených chyb v rychlém přechodu, stálo Jablonecké lepší výsledek. V utkání dobře zachytal Chaloupka, i ostatní hráči bojovali, střelecky se výrazně prosadili Hána a Krčka, v pivotu byli úspěšní Smrček s Preislerem.

Sestava a branky : Chaloupka, Frýda - Hána 7, Krčka 6, Žák 3, Tomáš 2, Jandera 2, Preisler 2, Smrček 1, Šatava 1, Trejbal D. 1, Mony.

II. liga starších dorostenců:

HBC Strakonice - ELP Jablonec n. N. 32:29 (13:14)

Starší dorostenci opět v oslabené sestavě, ale již s rekonvalescentem Vraným odvedli ve Strakonicích solidní výkon. Dokonce vyhráli první poločas, ale své snažení nedotáhli do zisku bodů. Kladem tohoto utkání byla skutečnost, že si zahráli a také skórovali hráči, kteří obvykle mnoho příležitosti nedostávají!

Sestava a branky ELP: V. Linka, Šedivka - Vraný 7, Střižík, Janata a Kříž po 6, Zajíček a Císař po 2 a Mewald. Branky ze sedmiček: ST 0 - JN 1, vyloučení 2 - 3.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pes zavinil úraz cyklisty v Rokytnici, jeho majitelce nyní hrozí vězení

Do velkých potíží přivedla fenka křížence svou paničku poté, co na silnici v Rokytnici nad Jizerou polekala 47letého cyklistu. Policisté oznámenou nehodu prošetřovali a dospěli k závěru, že za zranění cyklisty je plně zodpovědná majitelka psa. Ta si v minulém týdnu převzala usnesení o zahájení trestního stíhání pro přečin těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, za který ji soud může poslat do vězení až na dva roky. Více podrobností

Kraj požádá o dotaci na rekonstrukci páteřní turnovské komunikace

Rada kraje schválila předložení projektové žádosti projektu Silnice II/610 Turnov - hranice Libereckého kraje (vč. mostních objektů). Projekt bude předložen do Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Jedná se o šestou žádost Libereckého kraje týkající se rozvoje sítí regionální silniční infrastruktury navazující na síť TEN-T. Celkové náklady projektu činí 176,9 milionu korun. Stavba by mohla začít ve druhé polovině roku 2018. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Muž a žena byli arogantní v restauraci, hrozí jim pokuta 20 tisíc
Samurajská katana byla zakončena v Jablonci
Klienti chráněných dílen se opět blýskli na krajských vánočních trzích
Dětem se líbil na jablonecké radnici primátorský řetěz
Závěrečná zkouška ohněm fotbalistů FK

Nejčtenější články

21.11.: Pád do bahna v Lučanech se stal pro koně osudným
21.11.: Srážka dvou nákladních automobilů komplikuje provoz na R35
22.11.: K dopravním nehodám došlo po ránu u Jablonce i v České Lípě

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT