Házenkáři nestačili na rezervu Dukly

14.11.2017 13:51:42 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Házenkáři nestačili na rezervu Dukly

V oslabené sestavě podlehli jablonečtí házenkáři rezervě Dukly Praha 34:25 po poločase 19:12. Neproměněné šance v prvním poločase a slabší obrana byly důvody venkovní prohry. Dorostenci jsou stále na chvostu tabulky, ale v utkání se soupeřem ze středu tabulky uhráli ve Strakonicích solidní výsledek!

II. liga mužů

Dukla Praha B - Jablonec 34:25 (19:12)

Oproti derby s Libercem chybělo jabloneckým pět důležitých hráčů a během utkání se to projevilo. Od prvních minut domácí Dukla po připravených kombinacích jednoduše skórovala a Jablonečtí nevěděli, kam dříve skočit. Ve 20. minutě již jablonečtí házenkáři prohrávali 13:5 a o výsledku bylo rozhodnuto. Od této doby již byla hra vyrovnaná po celé utkání, bohužel náskok z prvních dvaceti minut domácím stačil. Pragováci měli během prvního poločasu několik šancí stáhnout brankový rozdíl, ale několik přešlapů při zakončení a pár nevynucených chyb v rychlém přechodu, stálo Jablonecké lepší výsledek. V utkání dobře zachytal Chaloupka, i ostatní hráči bojovali, střelecky se výrazně prosadili Hána a Krčka, v pivotu byli úspěšní Smrček s Preislerem.

Sestava a branky : Chaloupka, Frýda - Hána 7, Krčka 6, Žák 3, Tomáš 2, Jandera 2, Preisler 2, Smrček 1, Šatava 1, Trejbal D. 1, Mony.

II. liga starších dorostenců:

HBC Strakonice - ELP Jablonec n. N. 32:29 (13:14)

Starší dorostenci opět v oslabené sestavě, ale již s rekonvalescentem Vraným odvedli ve Strakonicích solidní výkon. Dokonce vyhráli první poločas, ale své snažení nedotáhli do zisku bodů. Kladem tohoto utkání byla skutečnost, že si zahráli a také skórovali hráči, kteří obvykle mnoho příležitosti nedostávají!

Sestava a branky ELP: V. Linka, Šedivka - Vraný 7, Střižík, Janata a Kříž po 6, Zajíček a Císař po 2 a Mewald. Branky ze sedmiček: ST 0 - JN 1, vyloučení 2 - 3.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Obyvatele Domova důchodců v Rokytnici potěšil adventní program

V Domově důchodců v Rokytnici nad Jizerou se ve středu 12. prosince konal předvánoční dopolední program pro klienty domova důchodců. Klub český turistů - odbor Jilemnice a ZUŠ v Jilemnici připravili obyvatelům domova krásné adventní pohlazení, při kterém panovala úžasná atmosféra. Článek s fotogalerií na Našem Pojizeří

Charitativní prodej slonů na podporu onkologicky nemocných

Charitativní prodej slonů pořádá Centrum Amelie 12. až 14. prosince od 10 do 20 hodin v obchodním centru Forum v Liberci. Celý výtěžek z prodeje půjde na zajištění bezplatných služeb pro onkologicky nemocné a jejich blízké. K zakoupení budou stovky slonů ze všech možných materiálů, které na podporu nemocných zasílali během podzimu lidé z celé republiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nadace Ivana Dejmala podpoří ekologickou výchovu dětí
Ohlédnutí za 8. Charitativním zumba maratonem
Obrazem: Dřevěný betlém na Skřivánčí stezce v Jablonci
Nadace Euronisa spustí zimní část sbírky Pozvedněte slabé!
Slavia v pondělí v 18 hodin a pak vánoce

Nejčtenější články

14.12.: Na náměstí ve Smržovce se srazilo několik aut
14.12.: Vyčarujte si krásné Vánoce s Bytovým textilem Matouš
16.12.: Navždy nás opustil Stanislav Ptáčník

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Jitka Abrahamová - KOMUNIKACE na základě Emoční inteligence

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT