Házenkáři nestačili na rezervu Dukly

14.11.2017 13:51:42 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Házenkáři nestačili na rezervu Dukly

V oslabené sestavě podlehli jablonečtí házenkáři rezervě Dukly Praha 34:25 po poločase 19:12. Neproměněné šance v prvním poločase a slabší obrana byly důvody venkovní prohry. Dorostenci jsou stále na chvostu tabulky, ale v utkání se soupeřem ze středu tabulky uhráli ve Strakonicích solidní výsledek!

II. liga mužů

Dukla Praha B - Jablonec 34:25 (19:12)

Oproti derby s Libercem chybělo jabloneckým pět důležitých hráčů a během utkání se to projevilo. Od prvních minut domácí Dukla po připravených kombinacích jednoduše skórovala a Jablonečtí nevěděli, kam dříve skočit. Ve 20. minutě již jablonečtí házenkáři prohrávali 13:5 a o výsledku bylo rozhodnuto. Od této doby již byla hra vyrovnaná po celé utkání, bohužel náskok z prvních dvaceti minut domácím stačil. Pragováci měli během prvního poločasu několik šancí stáhnout brankový rozdíl, ale několik přešlapů při zakončení a pár nevynucených chyb v rychlém přechodu, stálo Jablonecké lepší výsledek. V utkání dobře zachytal Chaloupka, i ostatní hráči bojovali, střelecky se výrazně prosadili Hána a Krčka, v pivotu byli úspěšní Smrček s Preislerem.

Sestava a branky : Chaloupka, Frýda - Hána 7, Krčka 6, Žák 3, Tomáš 2, Jandera 2, Preisler 2, Smrček 1, Šatava 1, Trejbal D. 1, Mony.

II. liga starších dorostenců:

HBC Strakonice - ELP Jablonec n. N. 32:29 (13:14)

Starší dorostenci opět v oslabené sestavě, ale již s rekonvalescentem Vraným odvedli ve Strakonicích solidní výkon. Dokonce vyhráli první poločas, ale své snažení nedotáhli do zisku bodů. Kladem tohoto utkání byla skutečnost, že si zahráli a také skórovali hráči, kteří obvykle mnoho příležitosti nedostávají!

Sestava a branky ELP: V. Linka, Šedivka - Vraný 7, Střižík, Janata a Kříž po 6, Zajíček a Císař po 2 a Mewald. Branky ze sedmiček: ST 0 - JN 1, vyloučení 2 - 3.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kolem Sněžky létá vrtulník, stěhuje materiál na opravy cest

Po skončení hlavní letní turistické sezony začaly v Krkonoších intenzivní práce na těch nejfrekventovanějších úsecích cest, včetně těch vedoucích na Sněžku. Od pondělí 17. září létá u nejvyššího vrcholu České republiky i vrtulník, který stěhuje potřebný materiál. Více podrobností

V České Lípě a Liberci se konají Dny duševního zdraví

Jak spolupracovat při řešení problematiky osob s duševním zdravím bude hlavním tématem workshopu v rámci Dnů duševního zdraví. Akci pořádá Krajská koordinační skupina pro implementaci reformy psychiatrické péče v Libereckém kraji. Setkání proběhne při příležitosti 25. výročí činnosti FOKUSu Liberec o. p. s. dne 19. září v České Lípě a 10. října 2018 v Liberci.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jaký program přinášejí jablonecké Podzimní slavnosti 2018?
Ve Velkých Hamrech havaroval motorkář
KAM ZA SPORTEM: 21. 9. – 26. 9. 2018
Město Semily odkoupí pozemky pod Riegrovou a Kamenického stezkou
Koncert kvarteta Amabile podpoří opravu lučanského kostela

Nejčtenější články

18.09.: Obrazem: Běh přes Desenské kopce 2018
18.09.: Nový územní plán v Janově se týká i kapličky v Hraběticích
18.09.: Fotbal se hraje hlavně ve vápnech, přátelé!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT