Házenkáři Jablonce v přípravě třetí na turnaji v Ústí

05.02.2019 08:58:58 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Házenkáři Jablonce v přípravě třetí na turnaji v Ústí

Jablonečtí házenkáři absolvovali přípravný turnaj před pokračováním jarní sezony v Ústí nad Labem, který se hrál jako 14. ročník Memoriálu Míly Koloce. Ve velmi promíchané sestavě, doplněné o šikovné mladší dorostence, v zápasech na 1x25 minut obsadili celkově třetí místo.

Nejprve Jablonečtí porazili dánského soupeře FIF 11:7 Fjerritslev, kde se do hry na pozici křídel od prvních minut dostali již zmínění mladší dorostenci a utkání se jim povedlo, pevnou obranou a rychlými přechody jablonečtí házenkáři zvítězili.

Ve druhém utkání ústecká rezerva složena také z dorostu a zkušených hráčů, trápila Elektropragu až do posledních vteřin a o vítězství 10:9 rozhodl vteřinu před koncem utkání Vojta Janata z pravého křídla.

Třetí utkání s několikanásobným a pozdějším vítězem turnaje, týmem z Libčic, sice prohráli 9:13, zejména díky soupeřově sehranosti, pevné obraně a větší zkušenosti na všech postech, ale pro mladé hráče to byla dobrá zkouška.

Domácí A-tým Jablonečtí porazili 12:9, dobrá obrana podpořená výborným Davidem Hlinkou v brance a kolektivní výkon celého týmu, slavil zasloužené vítězství.

V posledním utkání šlo o druhé místo, zkušený HC Čambavamba Praha, za kterou chytal jablonecký Jirka Kubal, byla lepší a důraznější. Právě brankář byl největším oříškem pro jablonecké hráče, kteří neproměnili spoustu vyložených šancí. Jabloneckým se sice podařilo srovnat během posledních dvou minut utkání díky osobní obraně na 9:9, ale na celkové skóre byla Čamba lepší a skončila druhá.

Hodnocení trenéra Františka Dědečka: „Přiznám se, že jsem měl trochu obavy, když jsem si spočítal sestavu, ale po 5 minutách prvního utkání, jsem věděl, že jsme udělali dobře, že jsou s námi mladí. Hráli bez respektu v plném nasazení, radost na ně koukat, je vidět výborná práce trenérů dorostu a moc se těším na jejich jaro, spolehlivý brankář David Hlinka a dobrý kolektivní výkon všech chlapů, kteří nastoupili.

Výsledky:

Elektropraga Jablonec - Fjerritslev (DEN) 11:7, Chemička Ústí n/L B 10:9, Sokol Libčice n/L 9:13, Chemička Ústí n/L A 12:9, HC Čambavamba Praha 9:9.

Sestava a branky Jablonce: D. Hlinka - Šatava 13, Jandera 8, Žák 7, Janata 6, R. Hlinka 4, Hassa 4, Smrček 3, Kudrhalt 3, Preisler 2, Císař 1, Mony.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonečtí házenkáři prohráli ve 3. kole Českého poháru
Pohár lyžařů Liberecka měl finále v libereckém Vesci
Rezerva FK Jablonec v Břízkách vyrukuje na Živanice
Liberečtí hasiči slavili 110. výročí své první budovy
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
16.10.: Hasiči vyjížděli k záchraně osoby na železničním mostě v Desné
16.10.: Sportem dětí Tanvald žije

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn