Házenkáři Jablonce v přípravě třetí na turnaji v Ústí

05.02.2019 08:58:58 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Házenkáři Jablonce v přípravě třetí na turnaji v Ústí

Jablonečtí házenkáři absolvovali přípravný turnaj před pokračováním jarní sezony v Ústí nad Labem, který se hrál jako 14. ročník Memoriálu Míly Koloce. Ve velmi promíchané sestavě, doplněné o šikovné mladší dorostence, v zápasech na 1x25 minut obsadili celkově třetí místo.

Nejprve Jablonečtí porazili dánského soupeře FIF 11:7 Fjerritslev, kde se do hry na pozici křídel od prvních minut dostali již zmínění mladší dorostenci a utkání se jim povedlo, pevnou obranou a rychlými přechody jablonečtí házenkáři zvítězili.

Ve druhém utkání ústecká rezerva složena také z dorostu a zkušených hráčů, trápila Elektropragu až do posledních vteřin a o vítězství 10:9 rozhodl vteřinu před koncem utkání Vojta Janata z pravého křídla.

Třetí utkání s několikanásobným a pozdějším vítězem turnaje, týmem z Libčic, sice prohráli 9:13, zejména díky soupeřově sehranosti, pevné obraně a větší zkušenosti na všech postech, ale pro mladé hráče to byla dobrá zkouška.

Domácí A-tým Jablonečtí porazili 12:9, dobrá obrana podpořená výborným Davidem Hlinkou v brance a kolektivní výkon celého týmu, slavil zasloužené vítězství.

V posledním utkání šlo o druhé místo, zkušený HC Čambavamba Praha, za kterou chytal jablonecký Jirka Kubal, byla lepší a důraznější. Právě brankář byl největším oříškem pro jablonecké hráče, kteří neproměnili spoustu vyložených šancí. Jabloneckým se sice podařilo srovnat během posledních dvou minut utkání díky osobní obraně na 9:9, ale na celkové skóre byla Čamba lepší a skončila druhá.

Hodnocení trenéra Františka Dědečka: „Přiznám se, že jsem měl trochu obavy, když jsem si spočítal sestavu, ale po 5 minutách prvního utkání, jsem věděl, že jsme udělali dobře, že jsou s námi mladí. Hráli bez respektu v plném nasazení, radost na ně koukat, je vidět výborná práce trenérů dorostu a moc se těším na jejich jaro, spolehlivý brankář David Hlinka a dobrý kolektivní výkon všech chlapů, kteří nastoupili.

Výsledky:

Elektropraga Jablonec - Fjerritslev (DEN) 11:7, Chemička Ústí n/L B 10:9, Sokol Libčice n/L 9:13, Chemička Ústí n/L A 12:9, HC Čambavamba Praha 9:9.

Sestava a branky Jablonce: D. Hlinka - Šatava 13, Jandera 8, Žák 7, Janata 6, R. Hlinka 4, Hassa 4, Smrček 3, Kudrhalt 3, Preisler 2, Císař 1, Mony.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?
Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům
V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
30.05.: Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn