Harrachov získal doma tři body

24.10.2010 17:27:14 | Autor: Roman Bergmann | Rubrika: Sport | Obce: Harrachov

Fotbalisté Harrachova vybojovali tři body ve 12. kole I.B třídy, když doma porazili Horní Brannou 4:2.

Harrachov - Horní Branná 4:2 (2:2)

Prvních 15 minut bylo jasně v režii H. Branné a po rohovém kopu a chybě domácí obrany vedli 0:2. Od 15. minuty domácí převzali iniciativu a zaslouženě vstřelili dva góly a vyrovnali. Po přestávce Harrachov pokračoval v dobývání soupeřovy branky a hosté si moc šancí nevypracovali. Ve druhé půli domácí  dvěma brankami dokonali obrat utkání.

„Na začátku zápasu jsme si řekli, že nesmíme zaspat začátek a ve 13. minutě prohráváme zaslouženě o dvě branky. Paradoxně nás ale tyto dvě branky nakoply ke skvělému výkonu a od té doby jsme H. Brannou k ničemu vážnějšímu nepustili a otočili zápas ve svůj prospěch. Poděkování patří všem hráčům, protože i za stavu 0:2 jsme bojovali jeden za druhého a nakonec to přineslo své ovoce v podobě zasloužené výhry," řekl trenér Harrachova Hubert Rieger.

Branky: 16. Veselý, 41. Chlup, 64. Kyncl, 75. Bergmann - 5. Šlechta, 13. Illner. Rozhodčí : Nešněra, Řeháček, Háša. ŽK: 25. a 74. Grossberger, 85. Chlup. Čk. 74. Grossberger. Diváci: 80
Sestava FKJH : Hefert - Bergmann, Horáček, Žídek, Grossberger - David M. (72. Medal D.), Trepera (52. Fojtík), Jiroutek, Kyncl - Veselý, Chlup(87. Barbořák)
Sestava H. Branná: Hofman - Gaudel, Fiedler, Nydrle, Šimůnek - Dufík, Šlechta, Beneš, Vešek - Illner, Zuzánek

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT