Hamrováci vyválčili 3 body ve Cvikově
10.06.2012 08:46:46 | Autor: David Průcha | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry
Po minulém domácím krachu s Doubím se tým Velkých Hamrů nacházel možná až na samém dně pekla. Teď se jejich pozice opět trochu vylepšila díky výhře 2:0 na hřišti silného Cvikova.
Herně byl zápas v první polovině vyrovnaný, ale šance hovořily jasně hamrovským jazykem. Hned ve druhé minutě trefil břevno hlavou Řezáč a za čtvrt hodiny těsně minul v průzračné pozici Šimek. Krásné míče pro tyto šance produkovala pravačka Pešata. Ve 28. minutě se už zdejší světelná tabule chtě nechtě musela dát na pozici skóre do pohybu. Spolupráce dvou Prousků zakončil v samostatném nájezdu s přehledem útočník Vladimír. Nejblíže gólu z pohledu Cvikova se v první půli octl osamoceně hlavičkující Kuběj, jenž o chloupek netrefil levou šibenici. Druhý šach mat připravil opět Vladimír Prousek, který naservíroval Pešatovi ideální balón před opuštěnou branku. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0 pro hosty.
Druhou půlku začaly Hamry dosti bojácně. Najednou Cvikov zamknul na dobrých 10 minut svého soupeře před jeho branku. Tento tlak byl přežit hlavně díky skvělým zákrokům brankáře Krupy. Ten vychytal dvakrát samostatný nájezd, poprvé Kubějovi a poté také kapitánu Bubelákovi. Tento duel nabídl také řadu emočních výbuchů hlavně ze strany domácích příznivců. Ti v jedné chvíli svoji roli moc nezvládali a hrozilo ledascos. Nakonec po skončení zápasu, který se dohrál vcelku ve vyrovnaném gardu, vše proběhlo relativně v klidu. Veledůležité vítězství pro tým zpod Muchova před posledním kolem. Nyní Hamry drží třetí pozici, avšak jen o lepší vzájemný zápas s Mimoní.
Cvikov - Velké Hamry 0:2 (0:2)
Branky: 28. Prousek Vl., 41. Pešat. Rozhodčí: Salač - Bým, Šimůnek. ŽK: 2:2. Diváci: 120.
Velké Hamry: Krupa - Prousek L., Tomeš, Šimek, Horna - Průcha (83. Vokáček), Kobr (25. Říha), Pešat, Řezáč - Mihálik, Prousek Vl. (84. Zajíček).
Diskutujte s námi
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Ukradl kola a zimní pneumatiky za více než třicet tisíc
V noci z 19. na 20. května neznámý pachatel nejprve vytrhl branku v oplocení u domu v obci Pěnčín část Krásná, kterou pak vnikl na zahradu. „Pachatel odjistil výklopné okénko u garáže, ze které odcizil čtyři kompletní kola na vozidlo Škoda Yeti - hliníkové disky 17 palců s označením Spitzberg 7,0x17 ET ET Škoda Yeti se zimními pneumatikami Dunlop SP Winter Sport 3D XL rozm. 225/50. Vše v celkové hodnotě 32 000 Kč," upřesnila policejní mluvčí Dagmar Sochorová. Pachateli hrozí za spáchání trestného činu krádeže hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Další krimi zprávy z Jablonecka
V Železném Brodě vystavují maturitní práce studentů sklářské školy
Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská v Železném Brodě připravila výstavu letošních maturitních prací. Výstava bude otevřena 22. a 23. května od 9 do 15.30 a 24. května od 9 do 13 hodin.
Nejnovější články
Hračky z Detoy vystavují v Krkonošském muzeu
V sobotu bude ve Smržovce znít střelba
V Janově nad Nisou slavnostně otevřou nová sportoviště
Obrazem: Strašidýlka z lesa v Eurocentru
Po poháru remíza i v lize
Nejčtenější články
20.05.: Pavel Jindra ovládl jubilejní ročník Muchovmana
22.05.: V Liberci narazil autobus do lampy, zranilo se 10 cestujících
20.05.: Na jedné motorce jezdili po Jablonci tři, řidič byl opilý
Infomail
Odkazy
- Internetové aplikace
- Naše Pojizeří
- Naše Mostecko
- Nase Děčínsko
- FK BAUMIT Jablonec
- Jiskra Mšeno Jablonec
- Atletika s radostí
E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.
© 2010-11 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.