Futsalisté Alfy porazili Mělník 5:4

24.10.2010 20:04:49 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Futsalisté Alfy porazili Mělník 5:4

V jablonecké sportovní hale porazili hráči Alfy ve druhé futsalové lize v neděli v podvečer (23. 10. 2010) Mělník 5:4 (0:1).

Diváci v Jablonci viděli drama, které skončilo plným bodovým ziskem pro domácí tým. První poločas byl oboustranně opatrný a o jeho vítězi rozhodla chyba, kterou hostující tým potrestal. Krátce po změně stran Alfa srovnala, když střelu Vágnera srazil jeden z hráčů Mělníka do vlastní sítě. Prakticky vzápětí se domácí obrana dopustila dvou hrubých chyb, které hráči z Mělníka potrestali a poodskočili Alfě o dvě branky. „Mělník má dvě čtyřky. Jednu zkušenou a jednu mladou. Domluvili jsme se, že na to mladé kvarteto zatlačíme a pokusíme se snížit. Podařilo se to," těšil se ze záměru trenér Alfy Jiří Ouředník.

Branka domácí futsalisty nakopla a během několika následujících okamžiků skóre otočili. Šest minut před koncem pak Alfa vedla 5:3. „Hosté přistoupili ke hře s bekobrankářem, kdy místo gólmana nastupuje hráč. Snažili jsme se soupeře nepouštět do šancí, ale přesto jsme z dálky inkasovali kontaktní branku. V závěru jsme vítězství uhájili," oddechl si Ouředník a dodal: „Jsem spokojen. Mělník spadl z první ligy a je to silný soupeř. Máme velkou marodku, přesto jsme dokázali vyhrát."

Branky Alfy: Vágner, Krejčík, P. Vrabec, Novotný.

Alfa: Pátek - Vágner, K. Vrabec., Novotný, - Krejčík, P. Vrabec, J. Lietava, Houra.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Desátý ročník projektu Na kole jen s přilbou odstartoval v Bedřichově
Pavel Opočenský bude vystavovat v jablonecké galerii POUZAR&OVÁ
Obrazem: Jak pokračuje rekonstrukce Přepeřské ulice v Turnově
Miliony z fondu na lepší bydlení přesunul Jablonec do rezervy
Blesk do sezony vstoupil vítězně

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
31.05.: Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn