Foto: Bradáč trhal rekordy v Hongkongu

07.01.2011 07:38:06 | Autor: ale | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Foto: Bradáč trhal rekordy v Hongkongu

Další čtyři zápisy do Guinnessovy knihy rekordů přivezl jablonecký iluzionista z asijské metropole, ve které absolvoval kouzelnické turné.

Žonglování se třemi objekty vzhůru nohama na výdrž - 7 minut a 8 sekund. Žonglování vzhůru nohama na počet chytů - 1350. Nejdelší výdrž v žonglování poslepu - 1 minuta a 50.44 sekundy. Nejvíce sejmutí balíčku karet v jedné ruce za minutu - 75. Takový je přehled rekordů, které Bradáč v Hongkongu na Silvestra překonal.

„Jsem nadšený, jak hladce se mi povedlo všechny rekordy vylepšit. Důkladně jsem se na ně připravoval, ale hlavně jsem se cítil dobře na jevišti," pochvaloval si kouzelník. Kromě své oblíbené činnosti ale stihl v Asii mnoho dalších věcí.

Ještě před silvestrem se představil na tiskové konferenci před početným davem novinářům, kterým předvedl několik svých kouzel, včetně praskání žárovek silou vůle a levitace. Zaujal také superrychlým únikem ze dvou párů policejních pout. Při kouzlech mu asistovaly dvě populární hongkongské topmodelky.

Zdeněk Bradáč strávil v Hongkongu celkem šest dní a představil se na devíti exkluzivních kouzelnických show na čtyřech speciálních scénách. Na rekordy se vrhl až poslední den roku v nákupním centru Sun Arcade přímo v centru metropole.

Původně chtěl zlomit pouze tři maxima, nakonec se ale nechal strhnout atmosférou a přidal ještě výdrž v žonglování poslepu. S páskou přes oči zvládl žonglovat o více než minutu déle, než byl původní rekord.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pohádkový les pořádají v Rovensku

Tradiční Pohádkový les v Rovensku pod Troskami se koná v sobotu 18. května od 12.00 do 15.30. Trasa pohádkového lesa od startu je dlouhá 2 km a je zvládnutelná i s kočárky. Pohádkový les se koná za každého počasí. Celá trasa vede lesem Boreckých skal v Českém ráji. Z Turnova do Rovenska bude jezdit i parní vlak! Více podrobností

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem:Tanvaldské sportovní hry seniorů
Ze Sparty bez Hovorky a bez bodu
Mšenské školy postoupily do finále Mc Donald‘s Cupu
Změna místa konání středečního MTB poháru
Organizace v sociální oblasti budou moci zažádat kraj o předfinancování

Nejčtenější články

18.05.: Obrazem: V krajském přeboru st.žáků zdolaly Velké Hamry FK Jablonec
18.05.: V I.A třídě překvapivá porážka Pěnčína
18.05.: Oblast cyklodopravy podpoří kraj více jak 13 miliony korun

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn