Foto: Bradáč trhal rekordy v Hongkongu

07.01.2011 07:38:06 | Autor: ale | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Foto: Bradáč trhal rekordy v Hongkongu

Další čtyři zápisy do Guinnessovy knihy rekordů přivezl jablonecký iluzionista z asijské metropole, ve které absolvoval kouzelnické turné.

Žonglování se třemi objekty vzhůru nohama na výdrž - 7 minut a 8 sekund. Žonglování vzhůru nohama na počet chytů - 1350. Nejdelší výdrž v žonglování poslepu - 1 minuta a 50.44 sekundy. Nejvíce sejmutí balíčku karet v jedné ruce za minutu - 75. Takový je přehled rekordů, které Bradáč v Hongkongu na Silvestra překonal.

„Jsem nadšený, jak hladce se mi povedlo všechny rekordy vylepšit. Důkladně jsem se na ně připravoval, ale hlavně jsem se cítil dobře na jevišti," pochvaloval si kouzelník. Kromě své oblíbené činnosti ale stihl v Asii mnoho dalších věcí.

Ještě před silvestrem se představil na tiskové konferenci před početným davem novinářům, kterým předvedl několik svých kouzel, včetně praskání žárovek silou vůle a levitace. Zaujal také superrychlým únikem ze dvou párů policejních pout. Při kouzlech mu asistovaly dvě populární hongkongské topmodelky.

Zdeněk Bradáč strávil v Hongkongu celkem šest dní a představil se na devíti exkluzivních kouzelnických show na čtyřech speciálních scénách. Na rekordy se vrhl až poslední den roku v nákupním centru Sun Arcade přímo v centru metropole.

Původně chtěl zlomit pouze tři maxima, nakonec se ale nechal strhnout atmosférou a přidal ještě výdrž v žonglování poslepu. S páskou přes oči zvládl žonglovat o více než minutu déle, než byl původní rekord.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 21. února do 6. března
Obrazem: Memoriál Karla Líbala 2019
Obrazem: Dětský karneval v Kokoníně
Mladší žactvo bojovalo o tituly přeborníků Liberecka
Senzační zlato štafety atletek LIAZU

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT