Inzerce NJ

Fotbalové Břízky začínají opět chutnat

12.08.2017 18:25:48 | Autor: Jaroslav Hrabák, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Fotbalové Břízky začínají opět chutnat

Podmračená obloha naštěstí svoje zásobníky vody po čas utkání nevypustila, a tak 280 diváků mohlo v pohodě sledovat premiéru Jiskry Mšeno v divizi. Pokud jsme chválili divizního nováčka za statečný boj s ligovým Jabloncem uprostřed týdne, tak stejná pochvala musí mířit do Břízek i po tomto utkání.

Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.

FK Jiskra Mšeno - FK Čechie Vykáň 3:1 (1:0)

Trenér Josef Just se mohl opřít o výborného golmana Masaříka, v obraně dominovali oba stopeři Váňa s Bémem, v záloze hodně zlobil soupeře rychlonohý Štemberk a v útoku nejlepší střelec týmu Kamil Krejčík.

Zápas začal doslova v pekelném tempu, výborní hosté si viditelně přijeli pro úspěch, ale do vedení šla Jiskra. Přišel penaltový faul a Adam Pelta vstřelil premiérový divizní gól svého týmu. Vykáň s italskými sponzory a trenérem Davidem Jarolímem se předvedla ve výborném světle, byla snad místy i lepším týmem, ale vyšla jim až akce ze závěru poločasu, kdy stoper Reiter, patrně nejlepší muž na hřišti, vyslal nevídanou dělovku k tyči bezmocného Masaříka a vyrovnal na 1:1.

Diváci čekali jak dlouho toto úděsné tempo vydrží domácí borci, zvláště když se i ve středu proti Jablonci docela proběhli. Jasně, v průběhu půle se to projevilo, ale bojovnost dělá divy. Stejně jako Reiterovi vyšla nevídaná dělovka, snad ještě lepší majstštyk se po odraženém míči podařil Jirkovi Bémovi, jeho rána z pěkné dálky přímo do šibenice byla výstavní a jinak skvělý Stehno v bráně Vykáně na ni nestačil. Mužem zápasu byl hostující stoper Daniel Reiter. Mšenští reklamovali roh, který jim sudí Tryzna chtěl odepřít, ale právě Reiter se sportovně k teči přiznal a právě po tomto rohu přišla ta neuvěřitelná střele Jirky Béma. A aby toho nevypil Reiter z kalichu hořkosti málo, po úniku Justa si dělovkou vstřelil vlastní gól a dílo zkázy pro Vykáň bylo dokonáno - 3:1. V průběhu druhé půle se na hřišti představil i Tomáš Čížek, prezentoval se výbornými standardkami a po jednom z rohů předvedl hostující golman po hlavičce vpravdě „Zemlerovský" zákrok přímo v šibenici.

Nádherný dopolední sobotní fotbalový zážitek v Břízkách je velkou pozvánkou do Břízek i v dalších kolech. V příštím kole zajiždí Jiskra do Vysokého Mýta, ale v sobotu 26. srpna v 10.15 se v Břízkách představí FK Letohrad. Jiskra nám určitě opět předvede bojovný fotbal jako proti Vykáni, po němž sobotní oběd divákům určitě náramně chutnal.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: V pohárovém souboji Jablonců nakonec uspěl ten ligový
Za deště a blesků vybojovaný postup Mšena
Postup Mšena v Mol Cupu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici oslaví 125 od zavedení lyžování

Slavnostní večer k výročí 125 let od zavedení lyží na Jilemnicku se koná v úterý 24. října. Oslavy zahájí ve 14 hodin putování po místech spojených s lyžováním v Jilemnici. Začátek je v informačním středisku, kde si vyzvednete mapu. V 16 hodin bude slavnost pokračovat kladením věnců u pomníku na Tyršově náměstí a na hřbitově. V 18 hodin zakončí akci slavnostní večer v Erbovním sále Krkonošského muzea. Více podrobností na Našem Pojizeří

O post ředitele krajské záchranky usiluje deset uchazečů

Celkem deset uchazečů se přihlásilo do výběrového řízení na ředitele Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje. Možnost měli do pátku 13. října 2017. V současné době je posuzováno, zda splnili veškeré podmínky. „Ve středu 18. října uchazeči podstoupí pohovor s psychologem a o týden později, 25. října, je bude devítičlenná výběrová komise hodnotit. Následně radě kraje navrhne pořadí kandidátů a ta poté dle doporučení vybere vítěze," komentuje postup Přemysl Sobotka, náměstek hejtmana pro resort zdravotnictví.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jilemničtí v referendu odmítli koupaliště podle návrhu radnice
Sídla krajských organizací ze sociální oblasti se dočkají vylepšení
Střípky z městské policie: Žena s pivem v tramvaji a host bez peněz
Hannelore Singer oslavila v rodném Jablonci 90 let
Tanvaldský hasič obhájil zlato na Mistrovství Evropy v mushingu

Nejčtenější články

21.10.: Volby 2017 v Jablonci nad Nisou
21.10.: Jak jste hlasovali v parlamentních volbách?
22.10.: Obrazem: Sedmá Podzimní zábava v Tanvaldě

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT