Festival tance opět viděla jablonecká hala

27.06.2018 22:33:42 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Festival tance opět viděla jablonecká hala

Taneční festival, kde se potkají všechny taneční styly a věkové kategorie a všichni fandí všem, to bylo opět Mistrovství České republiky - Czech Dance Championship 2018.

Taneční soutěž, otevřené Mistrovství České republiky, Czech dance Campionship 2017, se konala 8. a 9. června v Městské hale v Jablonci nad Nisou pod záštitou náměstka hejtmana Libereckého kraje pro resort školství, mládeže, tělovýchovy a zaměstnanosti Petr Tulpy.

Přijelo 34 tanečních škol z celé České republiky, na mistrovství své taneční umění předvedly děti, mládež i dospělí tanečníci. Vidět jsme mohli jednotlivce, páry, dueta, malé i velké skupiny a to v desítkách tanečních stylů a disciplín. Jako zkušený pořadatel vše na výbornou zvládla Taneční a pohybová škola ILMA z Turnova pod vedením Ilony Šulcové a Mariana Šulce a její pořadatelský tým. Tančilo se dva dny na třech tanečních parketech a počítadlo tanečníků se zastavilo na čísle 1523. Podporovat a fandit jim přišlo více než 1500 diváků.

Mistrovství České republiky - Czech Dance Championship 2018<br />Autor: Archiv TaPŠ Ilma Turnov Informace v kostce:
Počet tanečníků: 1523
Počet disciplín: 452
Počet tanečních předvedení: 2260
Počet porotců: 20

Hodnocení tanečních představení bylo na porotě složené z tanečníků, tanečních mistrů, mezinárodních porotců, nechyběla mezi nimi v tanečním světě známá jména jako Jindřich Hes st., nebo Libor Hlaváček a Pavel Sluka. Nově v porotě zasedla a speciálním hostem byla členka baletního souboru Divadla F. X. Šaldy paní Maria Gornalová.

Mistrovství ČR je současně kvalifikací pro Mistrovství světa v disciplínách WADF World Dance Championship 2018, které se bude konat 18. - 24. listopadu 2018 v libereckém Centru Babylon. Nechyběli speciální hosté a tradiční společný tanec s ředitelkou soutěže Mgr. Ilonou Šulcovou rozhýbal celý sál.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Taneční mistrovství v disciplínách WADF se vrací do Jablonce
Otevřené taneční mistrovství se bude konat opět v Liberci
Nejlepší tanečníci se utkali v Jablonci na českém šampionátu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 11 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FK Jablonec pojede do Arménie či Severní Makedonie
Rod Walderode má dostat zpět svůj majetek nejen na Turnovsku
Kraj chce vybudovat na libereckém letišti nový heliport pro záchranáře
Další kandidát na Památku roku: kostel Povýšení sv. Kříže v Jablonci
V Loužnici budou putovat za pohádkou

Nejčtenější články

18.06.: Tituly Pečovatelka roku 2019 opět předali v městském divadle
19.06.: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
18.06.: Primátor Jablonce předal ocenění dárcům krve

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn