FAČR – mistr světa ve spravedlnosti

28.02.2020 17:12:53 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

FAČR – mistr světa ve spravedlnosti

Vyloučení neoprávněné, ale přiznat poškozenému právo hrát a omluvit se mu? Nikoli, regule to nedovolují. A sudímu Pechancovi takové prasečiny, jaké předvedl v Ostravě při utkání s Jabloncem, to regule dovolují?

Ve Vítkovicích se toho událo skutečně hodně: uznaný gól Baníku zřejmě z ofsajdu, kdy se VAR nenamáhal přijít na světlo boží jak to je, naopak neuznaný zřejměgól Jablonce, kdy Laštůvky zasahoval zřejmě za brankovou čarou - a VAR opět mlčel.

Zkrátka regule. Hoši ze Strahova si z lidí dělají legraci, oni si to kroutí podle svého a jak říká trefně Mirek Pelta, oni vědí, kudy běží zajíc. Fuj, hnus velebnosti, musím se opakovat. A tak Krob bude v sobotu na tribuně a hráči, kteří řádili na hřišti jako černá ruka, tedy kapitán Baníku Fleischman a „nabuzený" Fillo budou v základní sestavě. Hledat tedy v českém fotbale nějakou spravedlnost je zbytečné rozčilování.

Ti hoši ze strahovského vršku totiž řídí český fotbal po svém. Držte hubu a krok! Kolem toho utkání bylo hodně ruchu, od Ládi Vízka přes Titi kaka či exsudího Příhodu všichni tvrdili to, jaká byla skutečnost. Jen FAČR má svoje regule, fajn. Ale tak nějak se zapomnělo hovořit o panu Pechancovi, který zřejmě na hřišti plnil něčí zadání. A to Chovanec neokecá, ani nemůže, na to nestačí nejen jeho čeština, ale zabraňují tomu i fakta. Prostě komise sudích a celý FAČR je parta s hroší kůží. Tak se těch regulí hoši držte, dál si pakujte kapsičky své i svých kamarádů či poskoků, co pro vás „pracují" na hřišti jištěni v Čechách určitě tak zvaným VAREM. Dnes aby se fotbalisté mnoha týmů báli jít na hřiště do utkání, protože nevědí, co je čeká. Fotbal? Ani náhodou!

Dříve se říkalo posměšně, že jedeš-li na Letnou, tak už v Průhonicích prohráváš 2:0. Vtipné, ale trefné. Dnes je v tomto směru Letná docela neškodná, dnes se řádí hlavně ve Štruncových sadech, a jak tak sleduju mediální hrátky, tak pomalu i v ostravských Vítkovicích. A to jaro teprve začíná.

Ale pozor, on FAČR řešit věci umí: předvolal si trenéra Radu, aby vysvětlil, proč protestoval a byl vzteky bez sebe po tom, co viděl na hřišti. Jak jsem řekl, nechat se oholit a hlavně držet hubu a krok. A mám dojem, že právě tento závěr je na té ostravské hrůze to nejhorší, co se mohlo stát. On si někdo dovolí proti takovým prasárnám protestovat! Ať žije FAČR, spravedlivý a bdělý FAČR ! Pánové ze Strahova, s takovým „pojetím" fotbalu běžte skutečně do háje. A to jsem hodně mírný.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Rozhodčí Pechanec si pletl hřiště s popravištěm
Zlatý bod fotbalistů z Ostravy, ale…

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dezinfekce do jabloneckých obchodů

Statutární město v rámci péče o zdraví svých občanů oslovilo obchodní řetězce v Jablonci nad Nisou a nabídlo jim dezinfekční tekutiny na očistu rukou. „Dva z nich, Lidl a Penny, této nabídky využily. Nyní jednají s městem o převzetí devíti litrů dezinfekce pro své zákazníky," řekla Jana Matěchová, vedoucí kanceláře primátora. Dezinfekční prostředky budou vždy u vchodů do obchodů a zákazníci si před nákupem budou moci vydezinfikovat ruce a po té použít jednorázové rukavice, které prodejny nabízí.

Koronavirus

Informace k mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru Covid-19.

Základní informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Město Jablonec nabízí dezinfekci podnikatelům
Jizerská 50 poprvé v historii závodem roku v seriálu Visma Ski Classics
Roušky komplikují komunikaci lidem s poruchou sluchu
Ministerstvo průmyslu podpoří podnikatele a spouští program COVID II
V Libereckém kraji už je 88 lidí nakažených, v KNL přestali testovat

Nejčtenější články

27.03.: V Libereckém kraji je už 46 nakažených, nárůst je o 12 osob
27.03.: Hasiči zachránili z hořícího bytu v Jablonci dvě osoby
29.03.: Nakažených koronavirem je v Libereckém kraji už 68 lidí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn