FAČR – mistr světa ve spravedlnosti

28.02.2020 17:12:53 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

FAČR – mistr světa ve spravedlnosti

Vyloučení neoprávněné, ale přiznat poškozenému právo hrát a omluvit se mu? Nikoli, regule to nedovolují. A sudímu Pechancovi takové prasečiny, jaké předvedl v Ostravě při utkání s Jabloncem, to regule dovolují?

Ve Vítkovicích se toho událo skutečně hodně: uznaný gól Baníku zřejmě z ofsajdu, kdy se VAR nenamáhal přijít na světlo boží jak to je, naopak neuznaný zřejměgól Jablonce, kdy Laštůvky zasahoval zřejmě za brankovou čarou - a VAR opět mlčel.

Zkrátka regule. Hoši ze Strahova si z lidí dělají legraci, oni si to kroutí podle svého a jak říká trefně Mirek Pelta, oni vědí, kudy běží zajíc. Fuj, hnus velebnosti, musím se opakovat. A tak Krob bude v sobotu na tribuně a hráči, kteří řádili na hřišti jako černá ruka, tedy kapitán Baníku Fleischman a „nabuzený" Fillo budou v základní sestavě. Hledat tedy v českém fotbale nějakou spravedlnost je zbytečné rozčilování.

Ti hoši ze strahovského vršku totiž řídí český fotbal po svém. Držte hubu a krok! Kolem toho utkání bylo hodně ruchu, od Ládi Vízka přes Titi kaka či exsudího Příhodu všichni tvrdili to, jaká byla skutečnost. Jen FAČR má svoje regule, fajn. Ale tak nějak se zapomnělo hovořit o panu Pechancovi, který zřejmě na hřišti plnil něčí zadání. A to Chovanec neokecá, ani nemůže, na to nestačí nejen jeho čeština, ale zabraňují tomu i fakta. Prostě komise sudích a celý FAČR je parta s hroší kůží. Tak se těch regulí hoši držte, dál si pakujte kapsičky své i svých kamarádů či poskoků, co pro vás „pracují" na hřišti jištěni v Čechách určitě tak zvaným VAREM. Dnes aby se fotbalisté mnoha týmů báli jít na hřiště do utkání, protože nevědí, co je čeká. Fotbal? Ani náhodou!

Dříve se říkalo posměšně, že jedeš-li na Letnou, tak už v Průhonicích prohráváš 2:0. Vtipné, ale trefné. Dnes je v tomto směru Letná docela neškodná, dnes se řádí hlavně ve Štruncových sadech, a jak tak sleduju mediální hrátky, tak pomalu i v ostravských Vítkovicích. A to jaro teprve začíná.

Ale pozor, on FAČR řešit věci umí: předvolal si trenéra Radu, aby vysvětlil, proč protestoval a byl vzteky bez sebe po tom, co viděl na hřišti. Jak jsem řekl, nechat se oholit a hlavně držet hubu a krok. A mám dojem, že právě tento závěr je na té ostravské hrůze to nejhorší, co se mohlo stát. On si někdo dovolí proti takovým prasárnám protestovat! Ať žije FAČR, spravedlivý a bdělý FAČR ! Pánové ze Strahova, s takovým „pojetím" fotbalu běžte skutečně do háje. A to jsem hodně mírný.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Rozhodčí Pechanec si pletl hřiště s popravištěm
Zlatý bod fotbalistů z Ostravy, ale…

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Vybrané lékárny v kraji budou mít otevřeno i v neděli 1. listopadu

Vláda České republiky zakázala od tohoto týdne maloobchodní prodej v neděli. V souvislosti s tím budou uzavřena obchodní centra, a tedy i lékárny v těchto zařízeních. Proto se lékárny a Oblastní lékárnická komora dohodly na tom, jak a které provozovny budou pro ty, kteří tuto službu potřebují, otevřeny. V Libereckém kraji bude otevřeno pět lékařských pohotovostí. Po jedné v Liberci, Turnově, Jablonci nad Nisou a dvě v České Lípě. Jedna lékárna bude otevřena v Mladé Boleslavi, městě, jež s krajem sousedí a někteří obyvatelé regionu do něj mají blíže než do uvedených měst. Tento přehled platí pro neděli 1. listopadu 2020.

Odstávka lanovky na Ještěd

Od čtvrtku 22. října až do 20. listopadu 2020 proběhne odstávka lanové dráhy na Ještěd. O obnovení provozu po ukončení odstávky bude rozhodnuto podle aktuální situace.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ambulantní svoz nebezpečného odpadu proběhne v Jablonci 31. října
Dvanáctiletí chlapci v Jablonci úmyslně zničili hřiště
První listopadová úřední sobota v Jablonci nebude
Krizová centra ČČK jsou opět v provozu!
Středověk i baroko. Výlet údolím Kamenice umožní cestovat v čase

Nejčtenější články

27.10.: Z místa nehody ve Velkých Hamrech ujel, díky svědkovi jej vypátrali
27.10.: Národní titul pečovatelky putoval do Jablonce pro Janu Pácaltovou
29.10.: Kamion v Liberci prorazil svodidla a zabrzdil až před plynovou stanicí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn