Euroregion Tour dosáhl plnoletosti

16.03.2018 18:25:44 | Autor: jm | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Euroregion Tour dosáhl plnoletosti

Na páteční dopoledne čekali netrpělivě ti, kteří se chystali navštívit již 18. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu v Jablonci nad Nisou konaný pod názvem Euroregion Tour 2018.

Zahájení se již tradičně zúčastnili zástupci měst Jablonec nad Nisou i Liberec, Libereckého kraje, agentury Czech Tourism a Okresní hospodářské komory.

„Euroregion Tour letos dosáhl svým 18. ročníkem plnoletosti. Zájem o něj, jak ze strany vystavovatelů, tak ze strany návštěvníků dokazuje, že se zařadil mezi významné akce, které se v našem městě konají", řekl v úvodu primátor města Jablonec nad Nisou Petr Beitl a zároveň hned dodal: „Ať prší, když výlety plánujeme, ale ať je hezky, když na ně jdeme."

Po slavnostním přestřižení pásky si pozvaní hosté prošli celou expozici a mnozí využili možnosti ochutnat produkty nabízené regionálními i zahraničními výrobci.

Pro návštěvníky je připravená nejen široká nabídka výletů a dovolených, ale také bohatý doprovodný program. „Nezapomněli jsme ani na nejmenší, pro které jsme nachystali tvoření v našem Ekocentru, stánek IQLandia a další zastavení," prozradila hlavní organizátorka akce Hana Popelková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Veletrh Euroregion Tour 2018 přinese tipy na výlety i zábavu
Březnový program akcí v jabloneckém Eurocentru

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Staročeské trhy v Turnově opět uctí mistry řemesel
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám
Parní vlak pojede z Turnova na slavnosti do Rychnova
Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá
Noc kostelů proběhne i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019
24.05.: Jablonecký FK se díky Slavii vyhnul baráži o Evropu
24.05.: Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn