Eurion 2019 přivítá Blanku Šrůmovou, Schodiště i O5 a Radeček

15.08.2019 09:23:14 | Autor: lr, pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Smržovka

Eurion 2019 přivítá Blanku Šrůmovou, Schodiště i O5 a Radeček

Aktualizováno: Již 28. ročník Letní slavnosti Eurion začíná tradičně v pátek 16. srpna hudebním festivalem v lesoparku u Parkhotelu, pokračuje v sobotu pestrým hudebně-zábavným programem, který vyvrcholí večerní taneční veselicí a končí nedělní Pivrncovou jízdou veteránů.

Pokud ještě nepatříte k těm, kteří mají třetí srpnový víkend v kalendáři napevno zadaný Letnímu festivalu Eurion, vězte, že od 16. do 18. srpna 2019 se brány královského města Smržovka otevřou tomuto proudu kultury, zábavy a tradičních akcí už poosmadvacáté. Ať už návštěvníci dorazí zblízka nebo zdáli, program, který na ně čeká, nezklame ty, kteří chtějí zpívat, tančit, zkoušet nové věci, ale ani takové, kteří se chtějí jen rozhlížet a tu a tam si dát něco dobrého.

„Program je jako vždy bohatý a jako tradičně určený pro návštěvníky každého věku," řekl starosta pořádajícího města Smržovky Marek Hotovec. „Osobně se těším na páteční hudební festiválek, kde vystoupí neoposlouchané, alternativní kapely, a v sobotu pak například na ukázky sportovního skákání na trampolíně. A kdo chce, může si u nás i vystřelit. Buď růži na pouti pro svoji milou, nebo ze starosty na smržovské střelnici," dodal starosta s úsměvem.

O neoficiální zahájení se už tradičně postará páteční hudební festival na Parku, kdy od 18 hodin vystoupí kapela Makule, Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc, Ty Syčáci, Schodiště a Květy. A pak už to půjde v rychlém sledu. Od sobotního rána hudba prakticky neztichne. Vystoupí od 10 hodin namátkou dechová hudba Jablonečanka, přijede Roman Veverka se svým modrým cimbálem nebo Bohemia Universal Band, který zahraje skladby z let 1904 až 1968. Hudební program vyvrcholí vystoupením kapely O5 a Radeček a poté velkou taneční veselicí pod taktovkou skupiny H!T! O hudební doprovod nedělní se postará smržovská jistota, kapela Benedetta.

Vedle hudebního programu a tradičních pouťových atrakcí budou k vidění a vyzkoušení například lanolezení, horolezecká stěna, malování na obličej, jízda na koních atd. Pod vedením trenéra Miroslava Patrmana se představí liberečtí skokani na trampolínách, kteří mezi hudebními vstupy předvedou své sportovně artistické umění. A ani letošní Eurion nezůstane bez Pivrncovy jízdy veteránů. Své nablýskané miláčky vystaví jejich majitelé v neděli mezi 11. a 13. hodinou na louce u Parkhotelu, kam dorazí jako do cíle své jízdy.

„Těšíme se na všechny návštěvníky," zve Magda Rajtarová, vedoucí smržovského kulturního střediska, a potenciálním návštěvníkům vzkazuje: „Snažili jsme se připravit takový program, aby si v něm našel to své opravdu každý."

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Červencové a srpnové kulturní a společenské akce ve Smržovce

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koronavirus

Informace k mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru Covid-19.

Základní informace

Překážky na jabloneckých ulicích

Tři dny, od 3. do 6. dubna, bude v jablonecké ulici Křížová stát lešení, které zabere zhruba metr široký a 12 metrů dlouhý pás. Od 6. do 9. dubna se budou v ulici Zlatá stavebníci provádět čtyři metry dlouhý výkop pro položení kabelu nízkého napětí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Počet nakažených koronavirem v kraji stoupl na 140, tři lidé se uzdravili
Ministerstvo průmyslu podpoří výrobu i technologie proti Covid-19
Jablonečtí chtějí prodloužit interval tramvajových spojů
Krajský úřad vyčlenil pro potřeby karantény prostory ve dvou zařízeních
Koronavir má v Libereckém kraji už 136 lidí, z toho na Smržovce 15

Nejčtenější články

03.04.: Koronavir má v Libereckém kraji už 136 lidí, z toho na Smržovce 15
02.04.: Nakažených v Libereckém kraji 129 lidí, do obcí se rozvážejí nanofiltry
03.04.: Parkoviště pod Valdštejnem, na Jizerce a Malá Skále uzavřena

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn