EKOPark Liberec otevřel své brány veřejnosti

22.05.2016 16:02:53 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

EKOPark Liberec otevřel své brány veřejnosti

První volnočasový EKOPark Liberec otevřel své brány veřejnosti minulou neděli. Tříhodinový bohatý program s názvem akce Jak se dělá EKOPark představil návštěvníkům jak celý park, tak ukázky většiny volnočasových aktivit, které bude od června letošního roku EKOPark provozovat.

Vstupenkou na tuto akci byl vlastní obrázek na téma Jak si představujete EKOPark. Všichni návštěvníci se mohli do celého programu aktivně zapojit. Na vyhlídkových plošinách se cvičila jóga a Thai či včetně čajového rituálu, v části venkovního workout - crossfit sportoviště probíhala ukázka létající jógy, pole dance a kruhového kondičního cvičení pod vedením profesionálního trenéra z Boot campu. Maminky s malými dětmi nejen v kočárcích se zapojily do cvičení s Baby fitness. Zájemci si mohli vyzkoušet i sebeobrannou techniku Krav maga a společně si zatančit pod vedením ILMA Agency s juniorskými mistry světa v latinskoamerických tancích.

Otevření volnočasového EKOParku Liberec<br />Autor: Archiv EKOPark Liberec Dalším doprovodným programem byly tematické ekodílníčky a vědecký workshop Věda nás baví. V romantické lesní kavárně mohli lidé ochutnat výbornou kávu i domácí limonády. V průběhu celé akce lidé ochutnávali vlastní domácí buchty a koláče a hlasovali v soutěži O nejlepší nedělní buchtu do které se mohli všichni zúčastnění zapojit.

„Tato soutěž byla zároveň ochutnávkou našich chystaných akcí týkajících se stravování. Máme připraveny různorodé programy zaměřené na: zdravé stravování (Příroda v kuchyni, Festival zdravého jídla), podporu regionálních výrobců a pěstitelů (Regionální trhy), sdílení těch nejlepších zdravých receptů (Share-snack), sezónní aktivity (Sbíráme a konzervujeme léto/podzim), začínající restaurace s nápadem (pop-up restaurant v EKOParku), workshopy o možnostech pěstování na malém prostoru (Pěstovat se dá všude, Permaculture workshop) a k dispozici bude i náš jedinečný romantický Nature restaurant v korunách stromů," popsala Event manažerka EKOParku, Anežka Horynová.

EKOPark Liberec touto akcí opět zpřístupnil své prostory veřejnosti. Pro návštěvníky však bude v letošní sezoně otevřen pouze v rámci organizovaných akcí a workshopů. „V průběhu sezony připravujeme bohatý program volnočasových aktivit v dopoledních i odpoledních časech pro různé skupiny zájemců. Věříme, že si z nabídky vybere každý, kdo bude chtít EKOPark i opakovaně navštěvovat," upřesnila projektová manažerka EKOParku, Michaela Pompová.

Více o projektu EKOPark Liberec:

Otevření volnočasového EKOParku Liberec<br />Autor: Archiv EKOPark Liberec Téměř v centru Liberce roste přírodní První volnočasový EKOPark o rozloze 10.000m2 zaměřený na ekologii, sport a aktivní odpočinek.

EKOPark nabízí svým návštěvníkům široké spektrum aktivit: relaxační prvky určené pro pobyt v přírodě, piknikové paloučky, místa pro pozorování a naslouchání zvukům přírody, naučné přírodovědné stezky pro děti, obří pískoviště, interaktivní hmyzí hotely, kontaktní mini zoo, čapí hnízdo z větví, dětské bukové bludiště, přírodní stezku pro chůzi na boso, venkovní skandinávské wellness, interaktivní javorový altánek, venkovní prostor pro lukostřelbu, kuželky a mnoho dalšího. Pro sportovní účely a zdravý životní styl je v parku k dispozici crossfit - workoutové hřiště - venkovní posilovna pro procvičení celého těla.

EKOPark nabízí pod širým nebem možnost pořádání přednášek, workshopů, koncertů, divadelních představení, letních promítání, víkendových akcí, příměstských táborů, volnočasových aktivit, sportovních a vzdělávacích kurzů v přírodě.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
17.10.: Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn