Eden je jabloneckým rájem

06.03.2011 14:23:34 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Eden je jabloneckým rájem

Nikdy neměň vítězný tým, velí starý anglický fotbalový obyčej a trenér Komňacký ho po euforickém vítězství nad Libercem ctil. A tým se mu odvděčil.

Byl to pro oko diváka výborný fotbal, ve kterém technicky dominovali hosté, bojovností a rychlostí se to snažili eliminovat domácí. Jenom se zdá, že svůj výborný technický výkon hosté nevyjádřili střelecky, je otázka, zda hra na jednoho Lafatu na hrotu je to pravé ořechové, ostatní hráči ve středu pole, zvláště Piták s Vošahlíkem, ho sice často a dobře doplňovali, žel bez střeleckého efektu. Přitom šancí si Komňackého tým vypracoval neuvěřitelné množství, ale někdy malý důraz, jindy zbrklé řešení a občas i domácí golman Marek s obránci dlouho drželi nulu ve svém čeřenu. Zápas nakonec rozhodl na pravém beku a výborně hrající Eliáš, naskočil si přes Štohanzla na Kovaříkův centr a hlavou poslal míč do sítě.

Dramatický a rychlý zápas s řadou pěkných fotbalových akcí třítisícovou návštěvu určitě nenudil, spokojeni museli být i diváci u televizních obrazovek. Jablonecká podzimní série tak pokračuje, hráči vypadají v pohodě a to ještě má trenér na lavičce několik dravečků, čekajících na svoji příležitost.

Zápas řídil sudí Matějek, největší problémy měl asi u tří situací, kdy vybíhající Špit řešil jeho souboje s útočníky hostů. Třešničkou na dortu pohledného zápasu byla zcela určitě Eliášova nádherná střela z velké dálky, kterou domácí náhradník za Sňozíka Marek s námahou vytáhl ze šibenice.

Z jablonecké strany parádní záležitost, jen tak dál!

Dále čtěte

Jablonec veze tři body z Bohemky

Hodnocení hráčů Baumitu v utkání s Bohemians 1905  


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 25. června do 8. července
Na zákupském zámku se vedení ujímá nový kastelán
Dětské a noční prohlídky na Valdštejně zahájí prázdninovou sezonu!
KAM ZA SPORTEM 4. 7. - 8. 7. 2020
Od 4. července propojí nová linka Liberec přes Bedřichov s Tanvaldskem

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
02.07.: Kuba a Kája děkují záchranářům po autonehodě v Polubném

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn