Dva tipy, kam vyrazit na výlet v Jablonecku

05.06.2019 10:17:15 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj,Jablonecko

Dva tipy, kam vyrazit na výlet v Jablonecku

Letní teploty jsou již za rohem a s nimi i plánování zajímavých výletu na víkend. V tomto článku vám přiblížíme dvě zajímavá místa a památky, které byste v Jablonecku neměli minout.

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Jablonec nad Nisou je městem skla a kvalitní bižuterie, a tak není divu, že jedno z nejrozsáhlejších muzeí tohoto typu je právě zde. Muzeum je zasazeno v unikátní secesní budově, kde v současné době probíhají dvě stálé výstavy pod názvem „Nekonečný příběh bižuterie" a „Čarovná zahrada - České sklo sedmi století". Narazíte zde jak na moderní kolekce bižuterie, tak i na vzácné historické šperky. V červnu je muzeum otevřeno od úterý do neděle od 9.00 do 17.00, přičemž vstupné pro dospělé osoby činí 80 Kč a 50 Kč pro děti, studenty, důchodce a ZTP.

Rozhledna Bramberk v Lučanech nad Nisou

Rozhledna Bramberk je právem jedním ze symbolů města Lučany nad Nisou. Rozhledna je vysoká 21 metrů a byla otevřena roku 1912, přičemž jejím architektem je Robert Hemmrich. V červnu je rozhledna otevřena po celý týden, a to od 10:30 do 17.00, přičemž vstupné činí 20 Kč pro dospělou osobu a 10 Kč pro děti do 15 let a seniory od 65 let. Děti do 6 let a ZTP mají vstup zcela zdarma. K Bramberku vede několik značených pěších cest, avšak dojet sem je možné i autem. Pokud byste se však rozhodli pro pěší turistiku, zvažte, zdali si nesjednat tuzemské cestovní pojištění, které se vztahuje zejména na nebezpečí úrazu a poskytuje kvalitní asistenční služby na telefonu, které pomohou v nouzových situacích.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Baráž o první ligu se Liazu Jablonec vydařila na jedničku
Pavlína Filipovská vyrazila medaili svého otce, českého krále dabingu
Provoz křižovatky Poštovní a Budovatelů se od 22. září opět obnoví
Jablonecké podzimní slavnosti se odehrají v novém kabátě
ZŠ Liberecká v Jablonci zahájila školní rok až 16. září

Nejčtenější články

14.09.: FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
15.09.: Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný
14.09.: V Muzeu Českého ráje otevřeli novou expozici Horolezectví

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn