Dubnové změny v městské hromadné dopravě v Jablonci

02.04.2021 07:29:10 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Dubnové změny v městské hromadné dopravě v Jablonci

Jaké jsou dubnové změny v Městské hromadné dopravě v Jablonci nad Nisou? Přinášíme vám přehled těchto změn.

Objízdné trasy linek MHD od 6. dubna kvůli stavbě v křižovatce Poštovní - Liberecká a v ulici Generála Mrázka (zrušení zastávky Divadlo)

Linka č. 103 (Paseky - Horní Proseč): ve směru na Horní Proseč jede linka z Kamenné na zastávky Lázně - Budovatelů a dále pokračuje po své standardní trase. Vynechány jsou zastávky Mírové náměstí, Radnice a Divadlo.

V opačném směru ze stanice Nemocniční pokračuje do zastávek Liberecká - Lázně a dále pokračuje po své standardní trase. Vynechána je zastávka Divadlo směr centrum.

Spoj s odjezdem ve 4:45 hod. z autobusového nádraží (AN) na Horní Proseč pojede již ve 4:40 hod. a spoj s odjezdem z Horní Proseče ve 4:59 hod. bude odjíždět již ve 4:55 hod.

Linka č. 112 (Rýnovice - Liberecká - Mšeno - Rýnovice): ze zastávky Jablonex pokračuje na Horní náměstí (zde náhradní zastávka), dále jede ulicí 28. října (zde náhradní zastávka) a Rýnovickou do ulice Liberecké, kde se napojuje na svoji standardní trasu. Vynechány jsou zastávky Obchodní akademie, Mírové náměstí, Radnice a Divadlo.

Po dobu trvání objízdné trasy nebude zajištěn spoj s odjezdem v 18:22 hod. ze zastávky Ostrý roh k divadlu.

Linka č. 115 (Paseky - Rychnov): ze zastávky Jablonex pokračuje na Horní náměstí (zde náhradní zastávka), dále jede ulicí 28. října a Rýnovickou do ulice Liberecké, kde se napojuje na svoji standardní trasu. Vynechány jsou zastávky Obchodní akademie, Mírové náměstí, Radnice.

Linka č. 116 (Nádraží Jablonecké Paseky - Želivského): ve směru na Želivského jede linka z Kamenné na zastávky Lázně - Budovatelů a dále pokračuje po své standardní trase. Vynechány jsou zastávky Mírové náměstí, Radnice a Divadlo.

Školní linka č. 133 (Horní Proseč - Rýnovice - Mšeno - Žižkův vrch): ze zastávky Jablonex pokračuje na Horní náměstí (zde náhradní zastávka), dále jede ulicí 28. října (zde náhradní zastávka), Rýnovickou ulicí do ulice Liberecké, kde se napojuje na svoji standardní trasu. Vynechány jsou zastávky Obchodní akademie, Mírové náměstí, Radnice a Divadlo.

Školní linka není provozována od 8. 2. 2021, obnovení provozu je závislé na aktuálních vládních nařízení.

Ostatní dopravní opatření platná do 25. dubna

Linka č. 105 (Kokonín - Horní Proseč): z důvodu pokládky asfaltového koberce v Poštovní ulici a následných stavebních prací na křižovatce Poštovní x Liberecká je dočasně zrušena zastávka Divadlo ve směru na Horní Proseč. Linka jede od Lázní na zastávku Budovatelů a dále pokračuje po své trase Rýnovickou ulicí.

Úprava jízdních řádů s platností od 6. dubna

Na základě podnětů od cestujících dochází od úterý 6. dubna k úpravě jízdního řádu linky č. 106 (nádraží Jablonecké Paseky - autobusové nádraží - Želivského) v oblasti sídliště Na Vršku a okolí zastávky Petra Bezruče. Linka č. 106 bude rozdělena na dvě linky (106 a 116). Linky budou provozovány v pracovní dny v prokladu v intervalu 60 minut.

Linka č. 106 bude odjíždět od nádraží v Jabloneckých Pasekách vždy v 16. minutu (příjezd na autobusové nádraží v 30. minutu). Linka č. 106 dále obslouží zastávky Kamenná - Lázně -Budovatelů - Petra Bezruče - Na Roli - Želivského. V opačném směru linka č. 106 jede po stejné trase, pouze místo zastávky Budovatelů obsluhuje zastávku Liberecká.

Linka č. 116 bude mít odjezdy ze zastávky Nádraží Jablonecké Paseky vždy ve 46. minutu (příjezd na autobusové nádraží v 00 minutu). Linka č. 116 dále pokračuje na zastávky Kamenná - Mírové náměstí, Radnice - Divadlo - Nemocniční - Koloniál - Urnový háj - Na Roli - Želivského. Ve směru do centra města ze stanice Nemocniční linka č. 116 obsluhuje zastávky 28. října - Obchodní akademie - Autobusové nádraží a dále pokračuje do Jabloneckých Pasek.

Ze zastávky Želivského pokračují linky č. 106 a 116 bez přestupu jako linka č. 107 směr Rýnovice - Mšeno.

Nová linka č. 116 bude z důvodu stavebních prací na křižovatce Poštovní x Liberecká a v ulici Generála Mrázka jezdit od 6. dubna po objízdné trase. Vynechávají se zastávky Mírové náměstí, Radnice a Divadlo. Náhradní zastávky Lázně a Budovatelů.

Současná linka č. 116 (Autobusové nádraží - Novoveská - Na Hutích - Autobusové nádraží) se z provozních důvodů přečísluje od 6. 4. na linku č. 117.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

S končící zimou začínají v Jablonci práce na silnicích
Sníh posunul práce v jablonecké ulici V Aleji
Dočasná změna autobusové linky Kokonín – Horní Proseč
Od 3. března přichází další změny jízdních řádů v Jablonci
Stav krajských silnic II. a III. tříd se zlepšil, kraj plánuje další opravy
Poštovní ulice v Jablonci dostane prozatímní povrch na zimu
Provoz křižovatky Poštovní a Budovatelů se od 22. září opět obnoví
Jablonecké ulice Poštovní a Budovatelů se uzavřou 2. září

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hasiči vyprostili nákladní auto, které uvízlo u kolejí v Hrabačově

Hasiči vyprostili nákladní auto, které uvízlo u kolejí v Hrabačově Hasiči zasahovali od dnešního odpoledne u nákladního automobilu, který hrozil pádem na koleje v Jilemnici - Hrabačově. Automobil byl v 18.11 vyproštěn zpět na komunikaci a mohl být obnoven i provoz na trati. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Jablonecká tržnice se otevře 20. dubna

V neděli 11. dubna končí nouzový stav a v pondělí 12. dubna se mírně rozvolní některá opatření. Mezi ně patří také obnovení provozu farmářských trhů. Ty se začnou znovu pravidelně konat také v Jablonci nad Nisou, a to v městské tržnici u autobusového nádraží. Trhy začnou od 20. dubna, provozní doba je v úterý a v pátek od 6 do 14 hodin, v sobotu pak od 6 do 13 hodin. Více o provozu na www.tsj.cz/sluzby/provoz-trziste


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Uvolnění opatření přináší možnost návštěvy sychrovského areálu
Velkoobjemový odpad bude možné v Jablonci odložit 15. dubna
Sedmý ročník Odpadového Oskara zahájen
Řidič autobusu najel v Liberci do šesti zaparkovaných aut
Návrat dětí do škol byl v Jablonci bez problémů

Nejčtenější články

12.04.: Opilý řidič naboural jabloneckou zastávku U Balvanu
11.04.: Na Smržovce ujel řidič z místa nehody. Naboural přitom hned tři auta
11.04.: Policie hledá svědky nehody v jablonecké ulici Jateční

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn