Dorostenky s pražskými týmy podle předpokladů

06.03.2011 16:29:23 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Dorostenky s pražskými  týmy podle předpokladů

K poslednímu dvojkolu na hřiště soupeřek odjely mladé baketbalistky k utkáním do Prahy, kde podlehly vedoucímu týmu tabulky Nusle Praha 92:41, ale druhý den zvítězily na palubovce posledního celku dorostenecké ligy 55:45. Děvčata si tak zajistila místo v lize mladších dorostenek i pro příští rok, přestože letos tým byl ještě věkem v žákovské kategorii.

Sokol Nusle - Bižuterie 92:41 (25:10, 48:23, 75:36)

Favorit potvrzoval svoji pozici již od začátku a uplatňoval svoji fyzickou převahu podpořenou větší zápasovou zkušeností. Děvčata jako vždy bojovala, ale od počátku tahala za kratší konec, soupeř byl lepší. Trenér Čmejrek ani nepoužil služeb jediné dorostenky ve svém kádru, hostující hráčky z Liberce Vackové.

„I když to z výsledku nevypadá, tak to byl pohledný a rychlý basket," řekla k zápasu Jitka Wirsigová, asistentka trenéra

Sestava a body: Novotná a Čmejrková 7, M. Hujerová 6, P. Hujerová 5, Klokočníková a Nikendeyová 4, Pilná a Bastlová 3, Morávková 2, Brožková, Ceralová a Gladkovová.

BK DE Prosek - Bižuterie 45:55 (15:17, 28:29, 34:41)

Tentokrát byl favoritem jablonecký celek, ale utkání bylo do poločasu velmi vyrovnané. Rozhodujcí náskok deseti bodů si hosté vybudovali hned v prvních třech minutách druhé půlky a ten si udrželi až do koncovky zápasu, který s jistotou vyhráli.

Na nedělní zápas tým posílila liberecká Hanka Vacková, která předvedla výborný výkon při doskakování a byla nejlepší střelkyní týmu.

„Pochvalu zaslouží celý tým za pěkný kolektivní výkon," dodala k druhému zápasu Wirsigová.

Sestava a body: Vacková 10, Brožková a Pilná 8, Novotná 5, Nikendeyová, Klokočníková, P. Hujerová, Čmejrková a Bastlová po 4, M. Hujerová a Morávková 2, Gladkovová


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 25. června do 8. července
Na zákupském zámku se vedení ujímá nový kastelán
Dětské a noční prohlídky na Valdštejně zahájí prázdninovou sezonu!
KAM ZA SPORTEM 4. 7. - 8. 7. 2020
Od 4. července propojí nová linka Liberec přes Bedřichov s Tanvaldskem

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
02.07.: Kuba a Kája děkují záchranářům po autonehodě v Polubném

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn