Dopravu na Jablonecku zkomplikuje v říjnu několik uzavírek

09.10.2019 20:12:43 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Dopravu na Jablonecku zkomplikuje v říjnu několik uzavírek

V Jablonci nad Nisou se v průběhu října budou motoristé na různých místech potkávat s úplnými uzavírkami. Nejdelší z nich potrvá až do konce měsíce. V sobotu 12. října budou upravené i jízdní řády linek č. 101 a 126 v úseku Janov - Bedřichov a Janov - Hrabětice.

Úplně uzavřené budou ulice Rooseweltova a Na Roli, a to až do 31. října. Důvodem uzavírky je prodloužení vodovodního řadu, objízdná trasa není určená, jelikož místo lze snadno objet okolnímu ulicemi.

Do 15. října bude úplně uzavřených pět metrů ulice Stavební na Vrkoslavicích od křižovatky s ulicí Petřínská. Staví se zde vodovodní, kanalizační a plynovodní přípojka. Neznačená objízdná trasa je po přilehlých komunikacích.

Poslední uzavírka se týká ulice V Pekle u křižovatky s ulicí Pekelská na Proseči. Zde se bude od 15. do 30. října pokládat kabel nízkého napětí. Objízdná trasa bude vedená po přilehlých komunikacích.  

Upozornění pro cestující a veřejnost

Jablonecká dopravní informuje cestující, že v sobotu 12. října budou kvůli závodu ČT Author Cup 2019 upravené jízdní řády linek č. 101 a 126 v úseku Janov - Bedřichov a Janov - Hrabětice.

Linka č. 101:

-          spoj s pravidelným odjezdem z Bedřichova v 8:41 hod. pojede již v 8:16 hod. a v zastávce Janov, samoobsluha vyčká do 8:50 hod., dále pokračuje dle platného jízdního řádu;

-          spoj s pravidelným odjezdem z Rychnova v 8:21 hod. (odjezd ze zastávky Autobusové nádraží v 8:45 hod.) směr Bedřichov bude mimořádně ukončen v zastávce Janov, samoobsluha. Úsek Janov - Bedřichov nebude obsloužen;

-          spoj s pravidelným odjezdem v 9:41 hod. z Bedřichova bude mimořádně začínat až v zastávce Janov, samoobsluha (odjezd v 9:50 hod.), úsek Bedřichov - Janov nebude obsloužen. 

Linka č. 126:

-          spoj s odjezdem v 8:40 hod. ze zastávky Janov, samoobsluha a spoj s odjezdem ze zastávky Hrabětice, kaplička v 9:08 hod. pojede mimořádně přes Velký Semerink, vynechá zastávky Bedřichov, úpravna vody a Hrabětice, mačkárna.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Z Jablonce do Dolní Černé Studnice pojedou řidiči po novém
Druhý tubus tunelu čeká uzavírka, diagnostika se o týden protáhne
Nový povrch získal úsek silnice Štěpánovice – Rovensko pod Troskami
Provoz křižovatky Poštovní a Budovatelů se od 22. září opět obnoví
Z Jeřmanic do Hodkovic už řidiči projedou, uzavřou ale další silnici

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Žitavská úzkokolejka dá Čechům dárek ke státnímu svátku
Velké Hamry přivezly bod po prohraných penaltách
Jablonecká firma dostala za znečišťování ovzduší pokutu 200 tisíc korun
Začíná hlasování o nejoblíbenější knihovníky a knihovnice v kraji
Béčko Jablonce již patří ke špici ČFL

Nejčtenější články

21.10.: Neznámá šelma se stále pohybuje u Jablonce, vydali povolení k odlovu
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
21.10.: Ztracenou osobu našli v lese poblíž Viničné cesty v Jizerských horách

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn