Dopravu na Jablonecku zkomplikuje v říjnu několik uzavírek

09.10.2019 20:12:43 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Dopravu na Jablonecku zkomplikuje v říjnu několik uzavírek

V Jablonci nad Nisou se v průběhu října budou motoristé na různých místech potkávat s úplnými uzavírkami. Nejdelší z nich potrvá až do konce měsíce. V sobotu 12. října budou upravené i jízdní řády linek č. 101 a 126 v úseku Janov - Bedřichov a Janov - Hrabětice.

Úplně uzavřené budou ulice Rooseweltova a Na Roli, a to až do 31. října. Důvodem uzavírky je prodloužení vodovodního řadu, objízdná trasa není určená, jelikož místo lze snadno objet okolnímu ulicemi.

Do 15. října bude úplně uzavřených pět metrů ulice Stavební na Vrkoslavicích od křižovatky s ulicí Petřínská. Staví se zde vodovodní, kanalizační a plynovodní přípojka. Neznačená objízdná trasa je po přilehlých komunikacích.

Poslední uzavírka se týká ulice V Pekle u křižovatky s ulicí Pekelská na Proseči. Zde se bude od 15. do 30. října pokládat kabel nízkého napětí. Objízdná trasa bude vedená po přilehlých komunikacích.  

Upozornění pro cestující a veřejnost

Jablonecká dopravní informuje cestující, že v sobotu 12. října budou kvůli závodu ČT Author Cup 2019 upravené jízdní řády linek č. 101 a 126 v úseku Janov - Bedřichov a Janov - Hrabětice.

Linka č. 101:

-          spoj s pravidelným odjezdem z Bedřichova v 8:41 hod. pojede již v 8:16 hod. a v zastávce Janov, samoobsluha vyčká do 8:50 hod., dále pokračuje dle platného jízdního řádu;

-          spoj s pravidelným odjezdem z Rychnova v 8:21 hod. (odjezd ze zastávky Autobusové nádraží v 8:45 hod.) směr Bedřichov bude mimořádně ukončen v zastávce Janov, samoobsluha. Úsek Janov - Bedřichov nebude obsloužen;

-          spoj s pravidelným odjezdem v 9:41 hod. z Bedřichova bude mimořádně začínat až v zastávce Janov, samoobsluha (odjezd v 9:50 hod.), úsek Bedřichov - Janov nebude obsloužen. 

Linka č. 126:

-          spoj s odjezdem v 8:40 hod. ze zastávky Janov, samoobsluha a spoj s odjezdem ze zastávky Hrabětice, kaplička v 9:08 hod. pojede mimořádně přes Velký Semerink, vynechá zastávky Bedřichov, úpravna vody a Hrabětice, mačkárna.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Z Jablonce do Dolní Černé Studnice pojedou řidiči po novém
Druhý tubus tunelu čeká uzavírka, diagnostika se o týden protáhne
Nový povrch získal úsek silnice Štěpánovice – Rovensko pod Troskami
Provoz křižovatky Poštovní a Budovatelů se od 22. září opět obnoví
Z Jeřmanic do Hodkovic už řidiči projedou, uzavřou ale další silnici

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Příspěvek města Jablonec pro nemocné s roztroušenou sklerózou

Jablonec nad Nisou daruje pět tisíc korun Oblastní charitě Červený Kostelec na zajištění zdravotních rehabilitačních pobytů pro nemocné roztroušenou mozkomíšní sklerózou. „Peněžitý dar je určený pro Domov sv. Josefa, jenž je jediným lůžkovým zařízením svého druhu v České republice. Poskytuje zdravotní rehabilitační pobyty s významným vlivem na zlepšení zdravotního stavu pacienta," řekl náměstek pro oblast humanitní David Mánek.

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Českou petici k těžbě v dole Turów projednal výbor Europarlamentu
Krakonošovy letní podvečery pošestnácté ovládnou jilemnické náměstí
Rallye Bohemia dojela 47. ročník s překvapením
Pták Loskuták se vydal na výlet po Libereckém kraji
V Galerii POUZAR&OVÁ proběhne čtvrtý literární večer

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
13.07.: Ve Skřivánčí ulici v Jablonci se srazil kamion s osobním autem
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn