Dokončují přestavbu nemocnice Tanvald

16.10.2017 16:51:22 | Autor: Dagmar Kebrdlová, Vladimír Josífek | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald

Dokončují přestavbu nemocnice Tanvald

Městská nemocnice Tanvald je v provozu pro občany města a okolí již od roku 1889. Za tuto dobu došlo k modernizaci  budovy nemocnice i celého areálu několikrát. Poslední přestavba právě finišuje a bude dokončena v průběhu října.

V roce 2016 byla zahájena největší  investiční akce v novodobé historii Nemocnice Tanvald s.r.o. Provedli dostavbu stávající budovy.  Práce probíhaly za nepřetržitého provozu nemocnice a veškeré činnosti spojené s přestavbou byly plánovány, a řešeny tak, aby nedocházelo k omezení činnosti nemocnice a ke snížení kvality služeb poskytovaných pacientům. V říjnu 2017 bude přestavba dokončena a zkolaudována. V listopadu proběhne oficiální otevření jednotlivých oddělení.

Tato dostavba nám umožní rozšíření  poskytovaných zdravotních  služeb. Dojde k rozšíření interní lůžkové části a nárůstu počtu lůžek pro poskytování následné intenzivní a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče. Další změnou bude přesun rehabilitačního oddělení do větších a pro pacienty lépe přístupných prostor v přízemí. 

V průběhu následujícího roku, tedy v roce 2018, dojde ke zprovoznění dostavbou rozšířených oddělení. Rozšířením provozu vznikne několik desítek nových pracovních míst. Již v současné době nemocnice zaměstnává přes 220 zaměstnanců a je největším zaměstnavatelem v Tanvaldu a okolí. 

Vedení společnosti a zaměstnanci nemocnice se těší na spokojené pacienty, kterým tak budou moci poskytnout ještě lepší zázemí a kvalitnější služby.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pacienti ohodnotili Nemocnici Tanvald v anketě velmi dobře
Komunikace lékařů a sester v Nemocnici Tanvald patří k nejlepším v Česku
Nemocnice v Tanvaldu uspěla v hodnocení kvality a bezpečnosti

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci funguje projekt Nezakopni o paragraf

Jablonec získal účelovou dotaci přesahující 30 tisíc korun z Dotačního fondu Libereckého kraje. Finance jsou určené na projekt prevence kriminality nazvaný Nezakopni o paragraf 2019. „Prostřednictvím projektu Nezakopni o paragraf 2019 chceme pomoci dětem, které se dostaly do střetu se zákonem, těžko se začleňují, nebo mají problémy výchovné," řekl náměstek primátora pro oblast sociální, zdravotní a humanitní David Mánek a dodal, že projekt má vést ke snížení rizikového chování a recidivy dětí. Celkové náklady projektu jsou necelých 52 tisíc korun, dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje, z programu Prevence kriminality, činí 34 tisíc korun. Zbylých bezmála 18 tisíc zaplatí Jablonec z městské kasy. Projektu se v květnu zúčastnili žáci ze základní školy v Kamenné ulici.

Krakonošovy letní podvečery popatnácté na jilemnickém náměstí

V polovině července patří Masarykovo náměstí a nádvoří zámku v Jilemnici už pravidelně na čtyři dny velké regionální kulturní přehlídce nazvané Krakonošovy letní podvečery. Letos tuto akci již popatnácté pořádá Jilemnicko - svazek obcí od středy 17. do soboty 20. července. Podrobný článek na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krakonoši došla trpělivost s lidskými odpadky! Od 1. srpna uzavře hory
Obrazem: Závod veteránů Okolo Elišky 2019
Nejen o Rallye Dakar bude povídat Milan Engel
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Dobrodružství s přírodou
Při nehodě čtyř aut v Krásné Studánce zemřel jeden člověk

Nejčtenější články

14.07.: Obrazem: Letní hasičská country zábava v Tanvaldě
14.07.: Obrazem: Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Jablonec B
14.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn