Diváci v olešnickém babory bikeparku hltali kousky předních riderů

20.08.2013 09:33:48 | Autor: pjs | Rubrika: Sport | Obce: Zlatá Olešnice

Diváci v olešnickém babory bikeparku hltali kousky předních riderů

Již 5. ročník bikové soutěže Sago Rebirth of Hell Dirt se konal v sobotu 17. srpna ve Zlaté Olešnici. Celkem se závodů zúčastnilo 16 jezdců, kteří byli rozděleni do několika kategorií. Po obrazové reportáži hodnotíme závody i podrobněji textově.

Jako první byl na programu závod Speed & Style. Trať dlouhá asi 250 metrů zaplněná různými skoky a lávkami se v prvním kole jela na čas a v druhém na triky. Celou trať zakončoval čtyři metry vysoký skok přes uzavřenou pozemní komunikaci na kterém se jezdci vyřádili a publikum to náležitě ocenilo. První místo získal ostřílený biker Daniel Liška.

Druhým závodem byl Best Trick. Jezdci se předháněli o to, kdo skočí lepší a pro porotu zajímavější a náročnější trik. Tato soutěž byla rozdělena podle typů kol na BMX a MTB kategorie. Pro diváky byla tato disciplína zajímavá zejména díky bikerům, kteří chtěli popřít zákony fyziky a jejich pokusy se pro nezkušené oko zdály neuvěřitelné. Tuto soutěž vyhrál za BMX místní jezdec Daniel Pekař a za MTB Daniel Liška.

Speciální cenu Best Crash, symbolicky vyrobenou jako malou rakvičku, si odnesl také místní jezdec Jaroslav Palouš. Fotogalerie Antonína Bělonožníka ze závodu

 „O zábavu se postaral hlavně Jan Kupka, který celou trať závodu Speed & Style projel na starodávném kole i v dobovém kostýmu a jeho groteskním vystoupením pobavil všechny přihlížející. O přestávce mezi Speed & Style a Best Trick předvedl Pavel Baláš svou mototrialovou show, která měla obrovský úspěch," připomněla za pořadatelský tým Michaela Nigrinová.

Díky vydařenému počasí a dobré hudbě se celý závodní den nesl v nadšené adrenalinové atmosféře, což pomáhalo hlavnímu moderátorovi akce Martinu Havlíkovi zapojit i obecenstvo a riderům předvádět neskutečné kousky.

„Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, všem, co se dostavili a všem lidem, co se podíleli na přípravě akce a podpořili tak všechny jezdce a hlavně babory bikepark. Těšíme se na příští rok a doufáme, že opět zavítáte do Zlaté Olešnice a užijete si další show," rozloučila se s fanoušky tohoto sportu Nigrinová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: 5. ročník bike závodu Sago Rebirth of Hell
Kdo nedorazí na Sago Rebirth of Hell, může litovat...
Ve Zlaté Olešnici pořádají 5. ročník bike závodu Sago Rebirth of Hell

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října
Modernizaci skokanských můstků pod Ještědem chce podpořit i kraj
KAM ZA SPORTEM: ve dnech 18. až 20. října 2019
V Plavech chystají setkání se známou spisovatelkou

Nejčtenější články

16.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
14.10.: Gottův dvorní fotograf bude vystavovat v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn